Srijeda, 15. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 6. kolo, 17,00 sati
Bukovlje: Slavonac – Darda
G.Vrba: Omladinac – Vukovar'91 (Vukovar)
Velika, 18,00 sati: Slavonija (Požega) – Marsonia (Sl.Brod)
Belišće: Belišće – Oriolik (Oriovac)
Đakovo: Đakovo Croatia – Sloga (N.Gradiška)
Pleternica: Slavija – Zrinski (Jurjevac)
Čepin: Čepin – Graničar (Županja)
Vukovar: Vuteks Sloga – NAŠK (Našice)
Kutjevo: Kutjevo Bedem (Ivankovo)
Subota, 18. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,30 sati
Sl.Brod, stadion uz Savu: Marsonia – Đakovo Croatia (Đakovo)
Oriovac: Oriolik – Slavonija (Požega)
N.Gradiška: Sloga – Slavija (Pleternica)
Darda: Darda – Omladinac (G.Vrba)
Našice: Našk – Kutjevo
Županja: Graničar – Vuteks Sloga (Vukovar)
Jurjevac: Zrinski – Čepin
Vukovar: Vukovar'91 - Belišće
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod - Požega, 5. kolo, 16,15 sati
Jakšić: Jakšić – Budainka Kolonija (Sl.Brod)
Lipik: Lipik 1925 - Požega
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 5. kolo, 16,30 sati
V.Kopanica: Posavina – Omladinac (St.Topolje)
G.Bebrina: Slavonac – Podcrkavlje
Klakar: Graničar – Sloga (Vrpolje)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 5. kolo, 16,30 sati
Okučani: Psunj Sokol – Posavac (Davor)
Rešetari: Budućnost – Mladost (Cernik)
Batrina: Batrina – Šokadija (Šumeće)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 4. kolo, 16,30 sati
Selna: Selna – Dubrava (Zadubravlje)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,30 sati
Sl.Brod, stadion na Jelasu 19,00 sati: Amater – Bratstvo (Vranovci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 4. kolo, 16,30 sati
G.Andrijevci: ASK – Vatrogasac (Grižići)
Nedjelja, 19. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,30 sati
Ivankovo: Bedem – Slavonac (Bukovlje)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod - Požega, 5. kolo, 16,15 sati
Oprisavci: Zadrugar – Papuk (Velika)
D.Andrijevci: Tomislav – Mladost (Sibinj)
Sikirevci: Sikirevci – Slavonac (N.Kapela)
Slobodnica: Slobodnica – Dinamo (Vidovci)
St.Slatinik: Svačić – Hajduk (Pakrac)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 5. kolo, 16,30 sati
Tomica: Tomica – Podvinje (Sl.Brod)
Sl.Brod: Vinogorac – Sloga (Jaruge)
D.Vrba: Zvonimir – Perkovci (St.Perkovci)
Gundinci: Gundinci – Graničar (Sl.Šamac)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 5. kolo, 16,30 sati
St.P.Selo: Slavija – Svjetlost (Lužani)
Vrbova: Omladinac – Slaven (Ljupina)
Gunjavci: Slavonac – Croatia (Tisovac)
Bebrina: BONK – Slavonac (Brod.Stupnik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 4. kolo, 16,30 sati
Svilaj: Sava – Sapci
Kupina: Posavac – Mladost (Čajkovci)
Divoševci: Mladost – Šokadija (Sredanci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,30 sati
Brod.Zdenci: Zdenac – Posavac (Ruščica)
Sl.Brod: MV Croatia 1976 – Dilj (Klokočevik)
Sl.Brod: Graničar BV – Mladost (D.Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 4. kolo, 16,30 sati
Stup.Kuti: Graničar – Mladost (Jakačina Mala)
Zbjeg: Gaj – Sloga (Gromačnik)
Banovci: Mladost 1977 – Posavac (Kaniža)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 4. kolo, 16,30 sati
G.Bogićevci: Sloboda – Dragalić
Bodovaljci: Slavonija – Graničat (Magić Mala)
Orubica: Soko 1970 – Graničar (Laze)
Seoce: Trenk – Mladost (Malino)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -