Sport

Objavljeno: 18.2.2020. u 21:10
Prikaza: 1772
|
Autor: IS/SBplus

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus

Svečanost proglašenja najboljih u sportskoj 2019. godini u Gradu održana je večeras u Kazališno koncertnoj dvorani „Ivana Brlić-Mažuranić“

SLAVONSKI BROD - Temeljem postignutih sportskih rezultata pojedinaca i sportskih ekipa tijekom protekle godine, prijedloga sportskih udruga, klubova, Saveza školskih sportskih klubova i Športskog saveza invalida Grada Slavonskog Broda, članovi Upravnog odbora Zajednice sportskih udruga grada Slavonskog Broda izvršili su izbor najuspješnijih sportašica, sportaša, ekipa, nadarenih mladih sportaša, školskih sportskih klubova, udruga i sportskih djelatnika u 2019. godini. 

Svečanost proglašenja najboljih u sportskoj 2019. godini u Gradu održana je večeras u Kazališno koncertnoj dvorani „Ivana Brlić-Mažuranić" 

Na početku su dodijeljena  priznanja mladim brodskim nadarenim sportašima koji su postigli zapažene rezultate tijekom prošle godine.

Potom su nagrade primili:

Za promicanje sporta i sportske rekreacije: 

Gimnastički klub „Sokol"

Najbolji školski-sportski klubovi:

ŠSD „Plavi Sokol" OŠ Hugo Badalić

ŠSD „Gimnazijalac" Gimnazija Matija Mesić 

Najuspješniji sportaš s invaliditetom:

Borna Sečić, Boćarski klub „Dan"

Najuspješniji sportski djelatnik:

Ivan Jašić – Jape, posthumno

Najuspješnije ženske sportske ekipe:

3. mjesto: Košarkaški klub „Brod"

2. mjesto:  Ženski košarkaški klub „Brod na Savi"

1. mjesto: Ženski nogometni klub „Viktorija"

Najuspješnije muške sportske ekipe:

3. mjesto: Muški odbojkaški klub „Marsonia"

2. mjesto: Kajak kanu klub „Olimpik"

1. mjesto: Boksački klub „Radnički”

Najuspješnije sportašice:

3. mjesto: Ines Jozić – Ultramaraton klub „Mazator"

2. mjesto: Dunja Lipovac – Kajak kanu klub „Olimpik"

1. mjesto: Vanesa Tot - Kajak kanu klub „Marsonia"

Najuspješniji sportaši:

3. mjesto: Gabrijel Beočić – Boksački klub „Brod”

2. mjesto: Matej Lebo – Kickboxing klub "Tigar Brod”

1. mjesto: Arijan Hucaljuk – Aeroklub "Brod”

Svečanost proglašenja najboljih u sportskoj 2019. Uveličali su svojim atraktivnim nastupima Plesni sportski klub „Top dance" i Karate klub „Slavonski Brod".

    Broj komentara: 2

    Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

    RegistracijaPrijava
    PodOblokom

    PodOblokom

    Komentirano: 22.2.2020. | 17:20

    1

    Bravo za Bornu i ostale sportase i klubove.
    2cv2cv

    2cv2cv

    Komentirano: 22.2.2020. | 17:15

    2

    Gabrijel je VEOČIĆ

    Broj komentara: 2

    Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

    RegistracijaPrijava

    Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

    Ostali članci u rubrici
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

    10.3.2020. | 18:05
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

    24.2.2020. | 20:40
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

    Zajednica sportskih udruga Grada

    Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

    18.2.2020. | 10:33
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za subotu 8. veljače

    7.2.2020. | 11:15
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

    15.1.2020. | 8:30
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za subotu 11. siječnja

    9.1.2020. | 9:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

    11.12.2019. | 19:05
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

    3.12.2019. | 20:10
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

    4.11.2019. | 18:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

    21.10.2019. | 17:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

    Sportska događajnica

    Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

    15.10.2019. | 8:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

    Sportska događajnica

    Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

    7.10.2019. | 17:45
    SBplus.hr, Slavonski Brod :
    SBplus.hr, Slavonski Brod :