• Slika 6
  • Slika 7
  • Slika 8
  • Slika 9

Turnirom mješovitih parova na kojem su pobijedili Iva Buljan i Ivan Škrinjar, završena ovogodišnja teniska sezona

SLAVONSKI BROD – Održavanjem već tradicionalnog Turnira mješovitih parova, na teniskim terenima TK Brod (Klasije), praktično je završena ovogodišnja teniska sezona.

Na turniru su nastupila 33 para, a do kraja su otišli Iva Buljan i Ivan Škrinjar. Oni su u finalu, u kvalitetnom, uzbudljivom i neizvjesnom meču pobijedili par Maja KraljevJasmin Hasić, rezultatom 2:0 (7:6, 6:4). U borbi za 3. mjesto par Anja MatićMatija Huljić bio je bolji od Edite Majić i Davora Vukelića.

Prethodno su održani turniri pojedinaca i muških veteranskih parova.

U kategoriji pojedinci, kod dama je pobijedila Maja Kraljev, a kod muškaraca valja istaći četiri pobjednika u isto toliko starosnih kategorija. To su: Ante Nujić (do 30 god.), Jasmin Hasić (preko 30 god.), Branko Plivelić(preko 45 god.) i Zvonko Grško(preko 55 god.).

Na Otvorenom prvenstvu Broda za veterane, nastupila su 24 para iz cijele Slavonije, jer se ovo natjecanje bodovalo i kao Prvenstvo Slavonije. Pobijedio je par Abramović Parac iz Požege, koji je u finalu savladao Brođane Matkovića i Vukelića.

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivona najbolja u singlu i parovima

Tenis klub Brod

Ivona najbolja u singlu i parovima

10.6.2019. | 17:00
    Na turniru iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza za uzrast U12 odigranom u Đakovu, Ivona Riđan je zabilježila dvije pobjede, u singlu i u parovima.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanin briljirao na teniskom turniru

Prvenstvo Hrvatske unije tenisača

Brođanin briljirao na teniskom turniru

27.5.2019. | 9:25
    Pravo sudjelovanja imali su samo punopravni članovi HUT-a i članovi kluba domaćina prvenstva.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Mario Sosnik pobjednik je turnira

24. Bljesak

Mario Sosnik pobjednik je turnira

25.4.2019. | 11:10
    I ove godine održan je tenis turnir u kolicima.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivona najbolja u Slavoniji i Baranji

Prvenstvo regije

Ivona najbolja u Slavoniji i Baranji

2.4.2019. | 18:50
    Na prvenstvu Slavonije i Baranje održanom u Vinkovcima, članica TK Brod Ivona Riđan, u konkurenciji djevojčica osvojila je prvo mjesto.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Odlična igra Ivone Riđan u Vinkovcima

Odlična igra Ivone Riđan u Vinkovcima

24.10.2018. | 19:30
    Proteklog vikenda u Vinkovcima je održano Dvoransko otvoreno prvenstvo Tenis kluba Vinkovci, kategorija U12, na kojem je članica Tenis kluba Brod Ivona Riđan osvojila duplu krunu.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivona Riđan druga na Champions bowl u Umagu

Tenis

Ivona Riđan druga na Champions bowl u Umagu

25.9.2017. | 23:10
    Na Champions bowl u Umagu najbolji plasman od 10 predstavnika Hrvatske ostvarila je članica Tenis kluba Brod Ivona Riđan.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivona Riđan bez premca u regiji

Ivona Riđan bez premca u regiji

29.8.2017. | 10:15
    Na sedam odigranih turnira u regiji, Ivona Riđan je zabilježila sedam pobjeda i s masimalnim učinkom plasirala se na završni masters i odlazak na Državno prvenstvo.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Nakon Osijeka Ivoni pet od pet

Nakon Osijeka Ivoni pet od pet

23.6.2017. | 16:15
    U svojoj konkurenciji i na turniru u Osijeku dominaciju je još jednom pokazala Ivona Riđan iz TK Brod, uvjerljivo osvojivši još jedan turnir na regiji Slavonije i Baranje, peti od pet održanih.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajna Ivona Riđan

Sjajna Ivona Riđan

14.6.2017. | 21:45
    Proteklog vikenda na teniskim terenima Klasije održan je regionalni teniski turnir za mlade (8 i 10 godina), na kojem je nastupilo više od 60 igrača i igračica. U konkurenciji djevojčica do 10 godina još jedan sjajan nastup imala je Ivona Riđan (TK BROD) koja je četvrti put za re
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Tri turnira tri pobjede Ivone Riđan

Tri turnira tri pobjede Ivone Riđan

25.5.2017. | 16:50
    U Tenis klubu Brod, sjajno se radi s mladim teniskim nadama, a dokaz tome su pobjede na turnirima, među kojima se posebno ističe treća uzastopna desetogodišnje Ivone Riđan.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodski mladi tenisači još jednom odlični

Brodski mladi tenisači još jednom odlični

4.5.2017. | 20:40
    Pobjedu u konkurenciji do 8 godina ostvario je Dominik Škrinjar (TK Brod), a u konkurenciji djevojčica do 10 godina još jedanput blistala je Ivona Riđan (TK Brod) svladavši u finalu Ninu Marić (TK Vinkovci) 4:0, 4:1.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjajni rezultati mladih Brođana

Turnir tenisača do 10 godina

Sjajni rezultati mladih Brođana

24.4.2017. | 13:20
    Ivona Riđan je sjajnom igrom i sa samo jednim izgubljenim gemom osvojila svoj prvi turnir i zasjela na 1. mjesto rang liste Slavonije.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : U Malom salonu Becić otvorena izložba

Trideset godina Tenis kluba Brod

U Malom salonu Becić otvorena izložba

22.11.2016. | 21:30
    U Malon salonu Becić, večeras je dogradonačelnik Hrvoje Andrić, otvorio izložbu u prigodi 30 godina postojanja Tenis kluba Brod.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Festival tenisa

TK Brod

Festival tenisa

16.9.2016. | 21:30
    Na teniskim terenima Tenis kluba Brod (u Klasijama), proteklog vikenda održan je 11. Festival mješovitih (muško-ženskih) parova.
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Sara druga, a Marin treći u Vinkovcima

Tenis

Sara druga, a Marin treći u Vinkovcima

25.3.2015. | 22:28
    Na dvoranskom teniskom turniru Sara Boderištanac druga, a Marin Turčinović treći
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Marin pobijedio i u Vinkovcima

Uspjeh mladog brodskog tenisača

Marin pobijedio i u Vinkovcima

6.10.2014. | 21:56
    Mladi brodski tenisač Marin Turčinović pobijedio u Vinkovcima na turniru uzrasta do 12 godina
    Mladi brodski tenisač Marin Turčinović pobijedio u Vinkovcima
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Marin uvjerljiv u Valpovu

Tenis

Marin uvjerljiv u Valpovu

16.9.2014. | 16:21
    Mladi brodski tenisač Marin Turčinović je na otvorenom pojedinačnom prvenstvu Valpova za dječake i djevojčice do 12 godina uvjerljivo osvojio prvo mjesto.
    Dario uvjerljiv u Valpovu
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Natjecanje mješovitih parova

Festival tenisa u Klasijama

Natjecanje mješovitih parova

1.9.2014. | 12:56
    Proteklog vikenda na teniskim terenima u SC Klasije, u organizaciji TK Brod, natjecali su se mješoviti parovi
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjedio par Barišić - Majić,

TK Brod

Pobjedio par Barišić - Majić,

11.9.2011. | 22:42
    Na klupskom prvenstvu mješovitih teniskih parova pobjedili Jadranka Barišić i Bruno Majić