Sport

Objavljeno: 15.10.2019. u 8:00
Prikaza: 1038
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopadaMarsonia u subotu dočekuje Našičane.

Marsonia dočekuje Našičane, a Oriolik i Sloga gostuju u Jelisavcu i Belišću..U MŽNL županijski derbiji igraju se u Gornjoj Vrbi i Bukovlju. Željezničar gostuje u Lipiku, a Tomislav u Kuzmici, a Sibinj i Sikirevci dočekuju Hajduk i Požegu. Igraju se redovna kola u županijskim ligama.

Subota, 19. listopada

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga – istok, 9. kolo, 15,00 sati

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – NAŠK (Našice)

Jelisavac: Vihor – Oriolik (Oriovac)

Belišće: Belišće – Sloga (Nova Gradiška)

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 9. kolo, 15,00 sati

Lipik: Lipik – Željezničar (Slavonski Brod)

Bukovlje: Slavonac – Zadrugar (Sikirevci)

Kuzmica, 16,30: Kuzmica – Tomislav (Donji Andrijevci)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 9. Kolo, 15,00 sati

Slavonski Šamac: Graničar – Budainka Kolonija (Slavonski Brod)

Staro Topolje: Omladinac – Slobodnica

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 10. kolo, 15,00 sati

Slavonski Brod, stadion Jelas, 17,30: Amater - Podvinje

Lužani: Svjetlost – Slavonac (Brodski Stupnik)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 15,00 sati

Klokočevik: Dilj – Mladost (Divoševci)

Vranovci: Bratstvo- Dubrava (Zadubravlje)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 10. kolo, 15,00 sati

Ciglenik, 17,00: Omladinac – ASK (Gornji Andrijevci)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 15,00 sati

Šumeće: Šokadija – Selna

Nedjelja, 20. listopada

Nogomet

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega,  9. kolo, 15,00 sati

Sibinj: Mladost  – Hajduk (Pakrac)

Sikirevci: Sikirevci – Požega

Gornja Vrba: Omladinac – Svačić (Stari Slatinik)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 9. kolo, 15,00 sati

Bebrina: BONK – Omladinac (Vrbova)

Nova Kapela: Slavonac – Slavonac (Gornja Bebrina)

Donja Vrba: Zvonimir – Budućnost (Rešetari)

Cernik: Mladost – Raketa (Beravci)

Ljupina: Slaven – Batrina

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 10. kolo, 15,00 sati

Slavonski Kobaš: Slavonac – Posavac (Ruščica)

Slavonski Brod: MV Croatia 1976 – Zdenac (Brodski Zdenci)

Tomica: Tomica – Graničar (Brodski Varoš)

Pocrkavlje: Podcrkavlje – Pokadija (Šumeće)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 10. kolo, 15,00 sati

Klakar: Graničar – Perkovci (Stari Perkovci)

Velika Kopanica: Posavina – Gundinci

Jaruge: Sloga – Gardun (Garčin)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 10. kolo, 15,00 sati

Seoce: Trenk – Gaj (Zbjeg)

Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) – Vinogorac (Brodsko Vinogorje)

Stupnički Kuti: Graničar – Mladost (Malino)

Kaniža: Posavac – Sloga (Gromačnik)

Grižići: Vatrogasac – Mladost 1977 (Banovci)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 15,00 sati

Stružani: Sloga – Mladost (Čajkovci)

Trnjani: Slaven – Mladost (Donja Bebrina)

Kupina: Posavac - Omladinac (Novi Grad)

Bicko Selo: Mladost – Sava (Svilaj)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

7.10.2019. | 17:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od utorka 24. do nedjelje 29. rujna

Sportska događajnica

Sportski raspored od utorka 24. do nedjelje 29. rujna

23.9.2019. | 19:20
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :