Sport

Objavljeno: 20.8.2018. u 20:45
Prikaza: 1286
|
Autor: IS/SBplus

Sportski raspored za 25. i 26. kolovoza

Slavonski Brod : Sportski raspored za 25. i 26. kolovozaNogometaši Marse (crni) dočekuju u subotu Koprivnicu.(Foto: IS/SBplus)

Na startu nove prvenstvene sezone Marsonia dočekuje Koprivnicu, Sloga Ždralove, Oriolik gostuje u Belišću, a Željezničar igra na domaćem travnjaku s Kutjevom. Počinje sezona u svim županijskim nogometnim ligama. Uz CMC glazbeni festival, održava se i Slavonska utrka.

Subota, 25. kolovoza

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Koprivnica

Belišće: Belišće - Oriolik (Oriovac)

Nova Gradiška: Sloga - Mladost (Ždralovi)

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 1. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Kutjevo

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati

Bukovlje: Slavonac - Batrina

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Mladost (Malina)
 
Slavonski Kobaš: Slavonac - Slavonac (Brodski Stupnik)
 
Slobodnica: SLobodnica - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
 
Klakar: Graničar - Podvinje
 
Tomica: Tomica - Podcrkavlje
 
Lužani: SVjetlost - Zdenac (Brodski Zdenci)
 
Ruščica, 20,00: Posavac - BONK (Bebrina)
 
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 1. kolo, 17,30 sati
 
Kaniža: Posavac - Mladost 1977 (Banovci)
 
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Trenk (Seoce)
 
Stupnički Kuti: Graničar - Šokadija (Šumeće)
 
Grižići: Vatrogasac - Sloga (Gromačnik)
 
Ciglenik: Omladinac - ASK (Gornji Andrijevci)
 
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 1. kolo, 17,00 sati
 
Adžamovci: Polet - Krečar (Srednji Lipovac)

Atletika

Slavonska utrka

Slavonski Brod, Tvrđava Brod, 19,00 sati

Nedjelja, 26. kolovoza

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati

Nova Kapela: Slavonac - Mladost (Sibinj)

Rešetari: Budućnost - Omladinac (Gornja Vrba)

Oprisavci: Zadrugar - Svačić (Stari Slatinik)

Donja Vrba: Zvonimir - Omladinac (Vrbova)

Donji ANdrijevci: Tomislav - SIkirevci

Slavonski Brod, 20,00 sati: Amater - Omladinac (Staro Topolje)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Stari Perkovci: Perkovci - Graničar (Slavonski Šamac)

Gundinci: Gundinci - Sloga (Vrpolje)

Donja Bebrina: Mladost - Posavina (Velika Kopanica)

Garčin: Gardun - Slavonija (Prnjavor)

Zadubravlje: Dubrava - Dilj (Klokočevik)

Čajkovci: Mladost - Slavonac (Gornja Bebrina)

Jaruge: Sloga - Raketa (Beravci)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 1. kolo, 17,00 sati

Ljupina: Slaven - Slavonac (Gunjavci Drežnik)

Brđani: Mladost - Graničar (Laze)

Godinjak: Dinamo - Posavac (Davor)

Staro Petrovo Selo: Slavija - Graničar (Matković Mala)

Bodovaljci: Slavonija - Sloboda (Gornji Bogićevci)

Cernik: Mladost - Psunj Sokol (Okučani)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 1. kolo, 17,30 sati

Jakačina Mala: Mladost - Gaj (Zbjeg)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Vranovci: Bratstvo - Selna

Novi Grad: Omladinac - Mladost (Divoševci)

Trnjani: Slaven - Sloga (Stružani)

Bicko Selo: Mladost - Sava (Svilaj)

Sapci: Sapci - Šokadija (Sredanci)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 1. kolo, 17,00 sati

Dragalić: Dragalić - Soko 1970 (Orubica)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

15.10.2019. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :