Subota, 13. travnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 22. kolo, 16,30 sati
Oriovac: Oriolik - Cibalia (Vinkovci)
Nova Gradiška: Sloga - Čepin
Vukovar: Vukovar '91 - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 19. kolo, 16,30 sati
Gunja: Jadran - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 18. kolo
Slavonski Brod, Stadion Jelas, 19,00 sati: Amater - Zvonimir (Donja Vrba)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 19. kolo, 16,30 sati
Slobodnica: Slobodnica - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Graničar (Klakar)
Malino: Mladost - Tomica
Brodski Stupnik: Slavonac - Posavac (Ruščica)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Svjetlost (Lužani)
Podvinje: Podvinje - Zdenac (Brodski Zdenci)
Podcrkavlje: Podcrkavlje - BONK (Bebrina)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 16,30 sati
Selna: Selna - Bratstvo (Vranovci)
Divoševci: Mladost - Omladinac (Novi Grad)
Stružani: Sloga - Slaven (Trnjani)
Svilaj: Sava - Mladost (Bicko Selo)
Sredanci: Šokadija - Sapci
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga
Makarska: Novo vrijeme - Brod 035 (Slavonski Brod)
Odbojka
2. Hrvatska odbojkaška liga-istok
Slavonski Brod, sportska dvorana Vijuš, 20,00: Marsonia - Zrinski (Nuštar)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod: Brod - Nova Gradiška
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod: Brod - Đurđevac
Nedjelja, 14. travnja
Šah
3. Hrvatska šahovska liga-istok, skupina C, 9,30 satii
Ruščica: Posavac - Đuro Đaković II (Slavonski Brod)
Slavonski Brod: Kralj - Gundinci
Garčin: Šahovnica - Lapjak (Velika)
Pakrac: Pakrac Lipik - Strmac (Nova Gradiška)
Virovitica: Virovitica - Bedem (Gornji Bogićevci)
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 18. kolo, 16,30 sati
Staro Topolje: Omladinac - Budućnost (Rešetari)
Nova Kapela: Slavonac - Zadrugar (Oprisavci)
Sibinj: Mladost - Slavonac (Bukovlje)
Gornja Vrba: Omladinac - Tomislav (Donji Andrijevci)
Stari Slatinik: Svačić - Sikirevci
Vrbova: Omladinac - Batrina
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 19. kolo, 16,30 sati
Donja Bebrina: Mladost - Perkovci (Stari Perkovci)
Gundinci: Gundinci - Gardun (Garčin)
Slavonski Šamac: Graničar - Dubrava (Zadubravlje)
Vrpolje: Sloga - Mladost (Čajkovci)
Velika Kopanica: Posavina - Sloga (Jaruge)
Prnjavor: Slavonija - Raketa (Beravci)
Klokočevik: Dilj - Slavonac (Gornja Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 15. kolo, 17,00 sati
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Okučani: Psunj Sokol - Graničar (Matković Mala)
Cernik: Mladost - Posavac (Davor)
Bodovaljci: Slavonija - Graničar (Laze)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Slaven (Ljupina)
Godinjak: Dinamo - Mladost (Brđani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 18. kolo, 16,30 sati
Kaniža: Posavac - Mladost (Jakačina Mala)
Brodski Varoš: Graničar - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Banovci: Mladost 1977 - Graničar (Stupnički Kuti)
Gornji Andrijevci: ASK - Vatrogasac (Grižići)
Seoce, 11,00 sati: Trenk - Šokadija (Šumeće)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -