Utorak, 24. rujna
Nogomet
Šesnaestina finala Kupa Hrvatske, 15,30 sati
Oriovac: Oriolik - Lokomotiva (Zagreb)
Srijeda, 25. rujna
Nogomet
Šesnaestina finala Kupa Hrvatske, 15,30 sati
Nova Gradiška: Sloga - Vinogradar (Mladina)
Subota, 28. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Oriovac: Oriolik - Vuteks Sloga
Vukovar: Vukovar 1991 - Marsonia (Slavonski Brod
Požega: Slavonija - Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega, 6. kolo, 16,00 sati
Pakrac: Hajduk - Kaptol
Jakšić: Jakšić - Lipik 1925 (Lipik)
Požega: Požega - Kuzmica
1. ŽNL Brodsko-posavska, 6. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slavonac (Nova Kapela)
Beravci: Raketa - BONK (Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 7. kolo, 16,00 sati
Podvinje: Podvinje - Posavac (Ruščica)
Brodski Varoš: Graničar - Zdenac (Brodski Zdenci)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Garčin: Gardun - Sloga (Vrpolje)
Gundinci: Gundinci - Perkovci (Stari Perkovci)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 7. kolo, 16,00 sati
Zbjeg: Gaj - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Ciglenik, 18,00 sati: Omladinac - Mladost (Jakačina Mala)
3. ŽNL Brodsko-posavska 7. kolo, 16,00 sati
Novi Grad: Omladinac - Šokadija (Sredanci)
Nedjelja, 29. rujna
Nogomet
1. Hrvatska ženska liga, 2. kolo
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu: Viktoria - Neretva (Metković)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega, 6. kolo, 16,00 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Sikirevci
Stari Slatinik: Svačić - Slavonac (Bukovlje)
Oprisavci: Zadrugar - Mladost (Sibinj)
Slavonski Brod: Željezničar - Tomislav (Donji Andrijevci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 6. kolo, 16,00 sati
Vrbova: Omladinac - Slaven (Ljupina)
Staro Topolje: Omladinac - Graničar (Slavonski Šamac)
Slobodnica: Slobodnica - Mladost (Cernik)
Batrina: Batrina - Zvonimir (Donja Vrba)
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Gornja Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 7. kolo, 16,00 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Lužani: Svjetlost - Amater (Slavonski Brod)
Brodski Stupnik: Slavonac - Tomica
Šumeće: Šokadija - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Vranovci: Bratstvo - Sloga (Jaruge)
Zadubravlje: Dubrava - Posavina (Velika Kopanica)
Divoševci: Mladost - Graničar (Klakar)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 7. kolo, 16,00 sati
Grižići: Vatrogasac - Trenk (Seoce)
Banovci: Mladost 1977 - Posavac (Kaniža)
Gornji Andrijevci: ASK - Graničar (Stupnički Kuti)
Gromačnik: Sloga - Mladost (Malino)
3. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 7. kolo, 16,00 sati
Svilaj: Sava - Mladost (Donja Bebrina)
Bicko Selo: Mladost - Mladost (Čajkovci)Kupina: Posavac - Selna
Trnjani: Slaven - Sloga (Stružani)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -