Sport

Objavljeno: 16.4.2019. u 19:50
Prikaza: 1118
|
Autor: IS/SBplus

Sportski raspored od subote 20. do ponedjeljka 22. travnja

Slavonski Brod : Sportski raspored od subote 20. do ponedjeljka 22. travnjaNogometaši Marsonije u subotu dočekuju Belišće(Foto: IS/SBplus)

Marsonia dočekuje Belišće, a Oriolik i Sloga gostuju, u Ivankovu, odnosno Bjelovaru. Željezničar na svom travnjaku igra s Višnjevcem. Igraju se redovna kola u svim županijskim nogometnim ligama.

Subota, 20. travnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 23. kolo

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Belišće, 16,30 sati

Ivankovo: Bedem - Oriolik (Oriovac)

Bjelovar: Bjelovar - Sloga (Nova Gradiška)

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 20. kolo, 16,30 sati

Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Višnjevac

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 20. kolo, 16,30 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Podcrkavlje

Bebrina: BONK - Podvinje

Brodski Zdenci: Zdenac- MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)

Lužani: Svjetlost - Slavonac (Brodski Stupnik)

Tomica: Tomica - Slavonac (Slavonski Kobaš)

Klakar: Graničar - Slobodnica

Ruščica, 19,00: Posavac - Mladost (Malino)

Nedjelja, 21. travnja 

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 19. kolo, 16,30 sati

Bukovlje: Slavonac - Amater (Slavonski Brod)

Vrbova: Omladinac - Omladinac (Staro Topolje)

Batrina: Batrina - Svačić (Stari Slatinik)

Sikirevci: Sikirevci - Omladinac (Gornja Vrba)

Donji Andrijevci: Tomislav - Mladost (Sibinj)

Donja Vrba: Zvonimir - Slavonac (Nova Kapela) 

Oprisavci: Zadrugar - Budućnost (Rešetari)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 20. kolo, 16,30 sati

Stari Perkovci: Perkovci - Dilj (Klokočevik)

Gornja Bebrina: Slavonac - Slavonija (Prnjavor)

Jaruge: Sloga - Sloga (Vrpolje)

Čajkovci: Mladost - Graničar (Slavonski Šamac)

Zadubravlje: Dubrava - Gundinci

Garčin: Gardun - Mladost (Donja Bebrina)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 16. kolo, 17,00 sati

Gunjavci Drežnik: Slavonac - Dinamo (Godinjak)

Brđani: Mladost - Slavija (Staro Petrovo Selo)

Ljupina: Slaven - Slavonija (Bodovaljci)

Laze: Graničar - Mladost (Cernik)

Davor: Posavac - Psunj Sokol (Okučani)

Magić Mala: Graničar - Sloboda (Gornji Bogićevci)

Ponedjeljak, 22. travnja

Nogomet 

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 20. kolo, 16,30 sati

Beravci: Raketa - Posavina (Velika Kopanica)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 19. kolo, 16,30 sati

Šumeće: Šokadija - Gaj (Zbjeg)

Gromačnik: Sloga - ASK (Gornji Andrijevci) 

Grižići: Vatrogasac - Mladost 1977 (Banovci)

Stupnički Kuti: Graničar - Graničar (Brodski Varoš)

Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Posavac (Kaniža)

Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Omladinac (Ciglenik)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 11. kolo, 16,30 sati

Sredanci: Šokadija - Selna

Sapci: Sapci - Sava (Svilaj)

Bicko Selo: Mladost - Sloga (Stružani)

Trnjani: Slaven - Mladost (Divoševci)

Novi Grad: Omladinac - Bratstvo (Vranovci)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 7. kolo, 17,00 sati

Dragalić: Dragalić - Soko (Orubica)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

14.7.2020. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :