Srijeda, 18. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 17,00 sati
Oriovac: Oriolik - Slavonija (Požega)
Ivankovo: Bedem - Marsonia (Slavonski Brod)
Našice: NAŠK - Sloga (Nova Gradiška)
Petak, 20. rujna
Futsal
Superkup Hrvatske
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 20,00: Novo Vrijeme Apfel (Makarska) - Uspinjača Gimka (Zagreb)
Subota, 21. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 6. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Kutjevo
Nova Gradiška: SLoga - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega, 5. kolo, 16,00 sati
Lipik: Lipik - Svačić (Stari Slatinik)
Bukovlje: Slavonac - Omladinac (Gornja Vrba)
17,30: Kuzmica - Jakšić
1. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska, 5. kolo, 16,00 sati
Nova Kapela: Slavonac - Batrina
2. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - centar, 6. kolo, 16,00 sati
Tomica: Tomica Svjetlost (Lužani)
18,30, Stadion na Jelasu: Amater - Podcrkavlje
2. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - istok, 6. kolo, 16,00 sati
Jaruge: Sloga - Dilj (Klokočevik)
3. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - centar, 6. kolo, 16,00 sati
Stari Slatinik, 11,00: Mladost (Jakačina Mala) - Sloga (Gromačnik)
Seoce, 11,00: Trenk - Omladinac (Ciglenik)
3. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - istok, 6. kolo, 16,00 sati
Sredanci: Šokadija - Slaven (Trnjani)
Nedjelja, 22. rujna
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod - Požega, 5. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Hajduk (Pakrac)
Donji Andrijevci: Tomislav - Zadrugar (Oprisavci)
Sibinj: Mladost - Požega
Sikirevci: Sikirevci - Kaptol
1. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska, 5. kolo, 16,00 sati
Gornja Bebrina: Slavonac - Raketa (Beravci)
Bebrina: BONK - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Donja Vrba: Zvonimir - Slobodnica
Cernik: Mladost - Omladinac (Staro Topolje)
Slavonski Šamac: Graničar - Slaven (Ljupina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - centar, 6. kolo, 16,00 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac - Graničar (Brodski Varoš)
Brodski Zdenci: Zdenac - Podvinje
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Slavonac (Brodski Stupnik)
Ruščica: Posavac - Šokadija (Šumeće)
2. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - istok, 6. kolo, 16,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Gardun (Garčin)
Vrpolje: Sloga - Mladost (Divoševci)
Klakar: Graničar - Dubrava (Zadubravlje)
Velika Kopanica: Posavina - Bratstvo (Vranovci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - centar, 6. kolo, 16,00 sati
Malino: Mladost - Gaj (Zbjeg)
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - ASK (Gornji Andrijevci)
Stupnički Kuti: Graničar - Mladost 1977 (Banovci)
Kaniža: Posavac - Vatrogasac (Grižići)
3. Županijska nogometna liga Brodsko - posavska - istok, 6. kolo, 16,00 sati
Stružani: Sloga - Posavac (Kupina)
Selna: Selna - Mladost (Bicko Selo)
Čajkovci: Mladost - Sava (Svilaj)
Donja Bebrina: Mladost - Omladinac (Novi Grad)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -