Sport

Objavljeno: 8.8.2017. u 21:50
Prikaza: 1667
|
Autor: SBplus

Sportski raspored od 9. do 15. kolovoza

Slavonski Brod : Sportski raspored od 9. do 15. kolovozaMarsonia igra s Cibalijom u Vinkovcima, a Oriolik (crveni) s Željom u Gornjoj Vrbi(Foto: IS/SBplus)

U Gornjoj Vrbi se igra nogometni memorijal Jurić, Mioč, Ganjo. Igra se pretkolo Kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog. Igraju se brojne pripremne utakmice, od kojih ističemo Cibalia-Marsonia u Vinkovcima

Srijeda, 9. kolovoza

Nogomet

Prijateljska utakmica

Vinkovci, Stadion Mladosti, 19,00 sati: Cibalia - Marsonia 

Subota, 12. kolovoza

Nogomet

Memorijal Jurić, Mioč, Ganjo

Gornja Vrba

16,30: Željezničar (Slavonski Brod) - Oriolik (Oriovac)

18,30: Omladinac (Gornja Vrba) - Slavija (Pleternica)

Prijateljska utakmica

Slavonski Brod, Stadion uz Savu, 18,00 sati: Marsonia - Mladost (Sibinj)

Nedjelja, 13. kolovoza

Nogomet

Memorijal Jurić, Mioč, Ganjo

Gornja Vrba

16,30: Utakmica za 3. mjesto

18,30: Finale

Pretkolo Kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, 17,30 sati

Brodski Stupnik: Slavonac - Omladinac (Ciglenik)

Lužani: Svjetlost - Vatrogasac (Grižići)

Bebrina: BONK - Mladost 1977 (Banovci)

Stupnički Kuti: Graničar - Svačić (Stari Slatinik)

Šumeće: Šokadija - Posavac (Kaniža)

Seoce: Trenk - Mladost (Malino)

Gornji Andrijevci: ASK - Slobodnica

Gromačnik: Sloga - Mladost (Jakačina Mala)

Podvinje: Podvinje - Podcrkavlje

Brodski Zdenci: Zdenac - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)

Tomica: Tomica - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)

Klakar: Graničar - Posavac (Ruščica)

Zadubravlje: Dubrava - Slaven (Trnjani)

Klokočevik: Dilj - Bratstvo (Vranovci)

Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Divoševci)

Donja Bebrina: Mladost - Slavonac (Gornja Bebrina)

Garčin: Gardun - Selna

Staro Topolje: Omladinac - Sapci

Bicko Selo: Mladost - Šokadija (Sredanci)

Novi Grad: Omladinac - Sava (Svilaj)

Prnjavor: Slavonija - Sloga (Jaruge)

Stružani: Sloga - Posavac (Kupina)

Čajkovci: Mladost - Sloga (Vrpolje)

Velika Kopanica: Posavina - Raketa (Beravci)

Utorak, 15. kolovoza

Nogomet

Pretkolo Kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, 17,30 sati

Slavonski Kobaš: Slavonac - Ciglenik

 

 

  

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanka Magdalena ponovno u vrhu državne gimnastike

Ni ovaj put nije iznevjerila svoj Klub

Brođanka Magdalena ponovno u vrhu državne gimnastike

25.11.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 21. i 22. studenog 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored za 21. i 22. studenog 2020.

20.11.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 14. i 15. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za 14. i 15. studeni

13.11.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 7. i 8. studenog 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored za 7. i 8. studenog 2020.

4.11.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 21. do 25. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored od 21. do 25. listopada

21.10.2020. | 10:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 13. do 18. listopada 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 13. do 18. listopada 2020.

12.10.2020. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 7. do 11. listopada 2020.

Sportska tjedna događajnica

Sportski raspored od 7. do 11. listopada 2020.

6.10.2020. | 8:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 30. rujna do 4. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored od 30. rujna do 4. listopada

29.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 23. do 27. rujna 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 23. do 27. rujna 2020.

22.9.2020. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 5. i 6. rujna

Sportska događajnica

Sportski raspored za 5. i 6. rujna

4.9.2020. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 25. do 30. kolovoza 2020.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 25. do 30. kolovoza 2020.

25.8.2020. | 14:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 21. do 23. kolovoza

Sportska događajnica

Sportski raspored od 21. do 23. kolovoza

19.8.2020. | 18:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 15. i 16. kolovoza

Sportska događajnica

Sportski raspored za 15. i 16. kolovoza

14.8.2020. | 15:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

22.7.2020. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

Antun Novaković i Milica Starović

Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

19.7.2020. | 19:50
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :