Sport

Objavljeno: 6.8.2019. u 8:00
Prikaza: 1489
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored od 9. do 11. kolovoza

Slavonski Brod : Sportski raspored od 9. do 11. kolovoza

U Brodskom Stupniku održavaju se Dani Slavonca, a u Gornjoj Vrbi Memorijal Mioč, Jurić, Ganjo.

Petak, 9. kolovoza

Nogomet

Dani Slavonca 2019.

Brodski Stupnik, Igralište Slavonca

19,00: Revijalna utakmica: Slavonac (Brodski Stupnik) - Stupnik

Subota, 10. kolovoza

Nogomet

6. Memorijal „Mioč, Jurić, Ganjo"

Gornja Vrba, ŠRC Goran Jurić

Polufinalne utakmice:

16,30: Omladinac (Gornja Vrba) – Željezničar (Slavonski Brod)

18,30: Marsonia (Slavonski Brod) – Zvonimir (Donja Vrba)

Dani Slavonca 2019.

Brodski Stupnik, Igralište Slavonca

Polufinalne utakmice:

16,00: Oriolik (Oriovac) – BONK (Bebrina)

18,30: Svačić (Stari Slatinik) - Slobodnica

Nedjelja, 11. kolovoza

Nogomet

6. Memorijal „Mioč, Jurić, Ganjo"

Gornja Vrba, ŠRC Goran Jurić

16,30: Utakmica za 3. Mjesto

18,30: Finale

Dani Slavonca 2019.

Brodski Stupnik, Igralište Slavonca

15,00: Utakmica za 3. Mjesto

17,00: Županijski nogometni kup, 1. Kolo: Slavonac (Brodski Stupnik) – Sloga (Gromačnik)

19,30: Finale

Pretkolo Kupa ŽNS Brodsko-posavskog:

Lužani: Svjetlost – ASK (Gornji Andrijevci)

Slavonski Kobaš: Slavonac – Mladost (Malino)

Ciglenik: Omladinac – Trenk (Seoce)

Grižići:  Vatrogasac – Mladost (Jakačina )

Šumeće: Šokadija Š – Posavac (Kaniža)  

Banovci: Mladost 1977 – Graničar (Stupnički Kuti)  

Slavonski Brod: MV Croatia 1976 – Gaj (Zbjeg) 

Tomica: Tomica – Vinogorac (Slavonski Brod)

Klokočevik: Dilj - Podvinje (Slavonski Brod)

Brodski Zdenci: Zdenac – Bratstvo (Vranovci)

Zadubravlje: Dubrava - Podcrkavlje

Trnjani: Slaven – Graničar (Slavonski Brod)                               

Selna: Selna – Posavac (Ruščica)  

Donja Bebrina: Mladost  – Omladinac (Novi Grad)  

Sapci: Sapci – Sloga (Vrpolje)  

Bicko Selo: Mladost – Gardun (Garčin)

Stari Perkovci: Perkovci – Posavac (Kupina)  

Čajkovci: Mladost – Šokadija (Sredanci)  

Velika Kopanica: Posavina - Sloga (Stružani)  

Jaruge: Sloga – Sava (Svilaj)

Divoševci: Mladost – Gundinci  

Broj komentara: 1

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
Balboa

Balboa

Komentirano: 6.8.2019. | 11:52

1

Ne plaća to vuleta iz vlastita džepa,sve e to narod da plati. Kao i Škodu Superb i gorivo da se vuleta voza 24 sata.

Broj komentara: 1

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

22.7.2020. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

Antun Novaković i Milica Starović

Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

19.7.2020. | 19:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

14.7.2020. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :