Utorak, 8. listopada
Nogomet
Kup ŽNS Brodsko-posavskog, 3. kolo, 15,30 sati
Brodski Stupnik: Slavonac - Oriolik (Oriovac)
Kaniža: Posavac - Marsonia (Slavonski Brod)
Velika Kopanica: Posavina - Raketa (Beravci)
Gornja Vrba: Omladinac - Svačić (Stari Slatinik)
Srijeda, 9. listopada
Nogomet
Kup ŽNS Brodsko-posavskog, 3. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Slavonac (Bukovlje)
Subota, 12. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 9. kolo, 15,00 sati
Oriovac: Oriolik - Graničar (Županja)
Nova Gradiška: Sloga - Vuteks Sloga (Vukovar)
Đakovo: Đakovo Croatia - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod-Požega, 8. kolo, 15,30 sati
Pakrac: Hajduk - Omladinac (Gornja Vrba)
Jakšić: Jakšić - Sikirevci
Požega: Požega - Slavonac (Bukovlje)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 8. kolo, 15,30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Mladost (Cernik)
Beravci: Raketa - Zvonimir (Donja Vrba)
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 9. kolo, 15,30 sati
Šumeće: Šokadija - Amater (Slavonski Brod)
Brodski Varoš: Graničar - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,30 sati
Gundinci: Gundinci - Graničar (Klakar)
Stari Perkovci: Perkovci - Sloga (Vrpolje)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 9. kolo, 15,30 sati
Gromačnik: Sloga - Graničar (Stupnički Kuti)
Malino: Mladost - Vinogorac (Brodsko Vinogoje)
3. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,30 sati
Stružani: Sloga - Selna
Odbojka
Superliga-muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 20,00: Marsonia - Sisak
Nedjelja, 13. listopada
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod-Požega, 8. kolo, 15,30 sati
Stari Slatinik: Svačić - Kaptol
Oprisavci: Zadrugar - Lipik 1925 (Lipik)
Slavonski Brod: Željezničar - Kuzmica
Donji Andrijevci: Tomislav - Mladost (Sibinj)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 8. kolo, 15,30 sati
Vrbova: Omladinac - Omladinac (Staro Topolje)
Slobodnica: Slobodnica - Slaven (Ljupina)
Batrina: Batrina - Graničar (Slavonski Šamac)
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Nova Kapela)
Gornja Bebrina: Slavonac - BONK (Bebrina)
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 9. kolo, 15,30 sati
Lužani: Svjetlost - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Brodski Stupnik: Slavonac - Podcrkavlje
Podvinje: Podvinje - Tomica
Brodski Zdenci: Zdenac - Posavac (Ruščica)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,30 sati
Zadubravlje: Dubrava - Dilj (Klokočevik)
Divoševci: Mladost - Sloga (Jaruge)
Garčin: Gardun - Posavina (Velika Kopanica)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 9. kolo, 15,30 sati
Grižići: Vatrogasac - Mladost (Jakačina Mala)
Banovci: Mladost 1977 - Omladinac (Ciglenik)
Gornji Andrijevci: ASK - Trenk (Seoce)
Zbjeg: Gaj - Posavac (Kaniža)
3. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,30 sati
Svilaj: Sava - Šokadija (Sredanci)
Bicko Selo: Mladost - Omladinac (Novi Grad)
Kupina: Posavac - Mladost (Donja Bebrina)
Trnjani: Slaven - Mladost (Čajkovci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -