Sport

Objavljeno: 4.6.2019. u 17:00
Prikaza: 1288
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored od 7. do 9. lipn

Slavonski Brod : Sportski raspored od 7. do 9. lipn

Od sportskih događanja preostalo je još samo odigravanje 1. kola kvalifikacija za popunu 1. ŽNL te posljednjih kola u prvoj i dvije treće županijske nogometne lige, kao i kvalifikacije za kup Hrvatske u vaterpolu. Mladi vaterpolisti gostuju na Korčuli gdje igraju prijateljske utakmice.

Petak, 7. lipnja

Vaterpolo

Prijateljske utakmice

Korčula

11,30: Nade:  KPK Korčula - Marsonia (Slavonski Brod)

12,30: Mlađi kadeti: KPK Korčula - Marsonia (Slavonski Brod) 

16,30: Nade:  KPK Korčula - Marsonia (Slavonski Brod)

17,30: Mlađi kadeti: KPK Korčula - Marsonia (Slavonski Brod) 

Subota, 8. lipnja

Vaterpolo 

Kvalifikacije za kup Hrvatske

Slavonski Brod, Gradski bazeni

11,00: Juniori: Marsonia - Osijek

13,00: Kadeti: Marsonia - Osijek

Nogomet

Kvalifikacije za popunu 1. ŽNL, 1. kolo, 18,00sati

Slavonski Brod, Igralište na Budainci: Budainka Kolonija - Graničar (Slavonski Šamac)

Nedjelja, 9. lipnja

Vaterpolo

Prijateljske utakmice

Korčula

9,00: Nade:  KPK Korčula - Marsonia (Slavonski Brod)

10,00: Mlađi kadeti: KPK Korčula - Marsonia (Slavonski Brod) 

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 26. kolo, 17,30 sati

Staro Topolje: Omladinac - Tomislav (Donji Andrijevci)

Bukovlje: Slavonac - Sikirevci

Donja Vrba: Zvonimir - Batrina

Oprisavci: Zadrugar - Omladinac (Vrbova)

Rešetari: Budućnost - Svačić (Stari Slatinik)

Nova Kapela: Slavonac - Omladinac (Gornja Vrba)

Slavonski Brod: Amater - Mladost (Sibinj)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 26. kolo, 17,30 sati

Stupnički Kuti: Graničar - Sloga (Gromačnik)

Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Šokadija (Šumeće)

Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Trenk (Seoce)

Ciglenik: Omladinac - Gaj (Zbjeg)

Kaniža: Posavac - ASK (Gornji Andrijevci)

Brodski Varoš: Graničar - Mladost 1977 (Banovci)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 18. kolo, 17,30 sati

Selna: Selna - Sapci

Bicko Selo: Mladost - Šokadija (Sredanci)

Trnjani: Slaven - Sava (Svilaj)

Novi Grad: Omladinac - Sloga (Stružani)

Vranovci: Bratstvo - Mladost (Divoševci)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

15.10.2019. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

7.10.2019. | 17:45
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :