Sport

Objavljeno: 27.5.2019. u 10:00
Prikaza: 1007
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored od 29. svibnja do 2. lipnja

Slavonski Brod : Sportski raspored od 29. svibnja do 2. lipnjaMarsonia u subotu u Oriovcu igra županijski derbi s Oriolikom.(Foto: IS/SBplus)

U finalu županijskog kupa sastaju se Sloga i Oriolik, a u posljednjem kolu prvenstva 3. lige u županijskom derbiju u Oriovcu igraju Oriolik i Marsonia. Sloga, pak u Novoj Gradišci dočekuje Zrinski. Željezničar igra važnu domaću utakmicu za očuvanje statusa. Igraju se redovna kola u županijskim nogometnim ligama.

Srijeda, 29. svibnja

Nogomet

Finale kupa ŽNS Brodsko-posavskog

Cernik: Sloga (Nova Gradiška) - Oriolik (Oriovac)

Subota, 1. lipnja 

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 30. kolo, 17,30 sati

Oriovac: Oriolik - Marsonia (Slavonski Brod) 

Nova Gradiška: Sloga - Zrinski (Jurjevac)

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 26. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Borac (Kneževi Vinogradi)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 25. kolo, 17,30 sati

Sibinj: Mladost - Omladinac (Staro Topolje)

Gornja Vrba: Omladinac - Amater (Slavonski Brod) 

Stari Slatinik: Svačić - Slavonac (Nova Kapela)

Vrbova: Omladinac - Budućnost (Rešetari)

Batrina: Batrina - Zadrugar (Oprisavci)

Sikirevci: Sikirevci - Zvonimir (Donja Vrba)

Donji Andrijevci: Tomislav - Slavonac (Bukovlje)

Nedjelja, 2. lipnja

Šah

Sportske igre mladih-županijsko natjecanje

Slavonski Brod, Dom HVIDR-e na Plavom polju, 10,00 sati

Nogomet

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 26. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slavonac (Brodski Stupnik)

Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Mladost (Malino)

Podvinje: Podvinje - Slavonac (Slavonski Kobaš)

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Slobodnica

Bebrina: BONK - Graničar (Klakar)

Brodski Zdenci: Zdenac - Tomica

Lužani: Svjetlost - Posavac (Ruščica)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 26. kolo, 17,30 sati

Stari Perkovci: Perkovci - Sloga (Vrpolje)

Velika Kopanica: Posavina - Graničar (Slavonski Šamac)

Prnjavor: Slavonija - Gundinci

Klokočevik: Dilj - Mladost (Donja Bebrina)

Gornja Bebrina: Slavonac - Gardun (Garčin)

Beravci: Raketa - Dubrava (Zadubravlje)

Jaruge: Sloga - Mladost (Čajkovci)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 22. kolo, 18,00 sati

Gunjavci Drežnik: Slavonac - Mladost (Cernik)

Bodovaljci: Slavonija - Psunj Sokol (Okučani)

Staro Petrovo Selo: Slavija - Sloboda (Gornji Bogićevci)

Godinjak: Dinamo - Graničar (Magić Mala)

Brđani: Mladost - Posavac (Davor)

Ljupina: Slaven - Graničar (Laze)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 25. kolo, 17,30 sati

Gornji Andrijevci: ASK - Graničar (Brodski Varoš)

Zbjeg: Gaj - Posavac (Kaniža)

Seoce: Trenk - Omladinac (Ciglenik)

Šumeće: Šokadija - Mladost (Jakačina Mala)

Gromačnik: Sloga - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)

Grižići: Vatrogasac - Graničar (Stupnički Kuti)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 17. kolo, 17,30 sati

Divoševci: Mladost - Selna

Stružani: Sloga - Bratstvo (Vranovci)

Svilaj: Sava - Omladinac (Novi Grad)

Sredanci: Šokadija - Slaven (Trnjani)

Sapci: Sapci - Mladost (Bicko Selo)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 22. do nedjelje 26. srpnja

22.7.2020. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

Antun Novaković i Milica Starović

Hrvatsko-srpski kajakaški par vjenčao se u Slavonskom Brodu

19.7.2020. | 19:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za 18. i 19. srpnja

14.7.2020. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do nedjelje 5. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :