Sport

Objavljeno: 19.8.2019. u 18:30
Prikaza: 1180
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored od 20. do 25. kolovoza

Slavonski Brod : Sportski raspored od 20. do 25. kolovozaMarsonia u nedjelju na svom stadionu dočekuje Županjce.(Foto: IS/SBplus)

Marsonia novu trećeligašku sezonu otvara kod kuće s Županjcima, a Oriolik i Sloga gostuju u Čepinu, odnosno Kutjevu. U novu ligu kod kuće kreću Željo, Zadrugar, Tomislav i Mladost, a gostuju Slavonac i Sikirevci. Igraju se utakmice u svim županijskim nogometnim ligama. Igra se vaterpolo liga Klepetan.

Utorak, 20. kolovoza

Vaterpolo

Vaterpolo liga "Klepetan 2019."

Slavonski Brod, Gradski bazeni

19,00: Harambe - Budainka

19,30: Sport bar - Barakude

20,00: Brodski Homeri - X tim

20,30: Sport bar - Budainka

21,00: Harambe - Barakude

Petak, 23. kolovoza

Vaterpolo

Vaterpolo liga "Klepetan 2019."

19,00: Četvrtfinale 

Subota, 24. kolovoza

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Graničar (Županja)

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod-Požega, 1. kolo, 17,30 sati

Lipik: Lipik - Slavonac (Bukovlje)

19,00: Kuzmica: Tim osvježenje - Sikirevci

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Omladinac (Vrbova)

Nova Kapela: Slavonac - Graničar (Slavonski Šamac)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati

Slavonski Kobaš: Slavonac - Šokadija (Šumeće)

20.00: Ruščica: Posavac - Amater (Slavonski Brod)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati 

Vrpolje: Sloga - Sloga (Jaruge)

Klakar: Graničar - Posavina (Velika Kopanica)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati

Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Trenk (Seoce)

Stupnički Kuti: Graničar - Posavac (Kaniža)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati

Kupina: Posavac - Sava (Svilaj)

Nedjelja, 25. kolovoza

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Čepin: Čepin - Oriolik (Oriovac)

Kutjevo: Kutjevo - Sloga (Nova Gradiška)

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod-Požega, 1. kolo, 17,30 sati

Oprisavci: Zadrugar - Jakšić

Slavonski Brod: Željezničar - Svačić (Stari Slatinik)

Donji Andrijevci: Tomislav - Omladinac (Gornja Vrba)

Sibinj: Mladost - Kaptol

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati

Beravci: Raketa - Batrina

Rešetari: Budućnost - Slobodnica

Gornja Bebrina: Slavonac - Omladinac (Staro Topolje)

Bebrina: BONK - Slaven (Ljupina)

Donja Vrba: Zvonimir - Mladost (Cernik)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati

Podvinje: Podvinje - Slavonac (Brodski Stupnik)

Brodski Varoš: Graničar - Svjetlost (Lužani)

Brodski Zdenci: Zdenac - Podcrkavlje

Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Tomica

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati 

Garčin: Gardun - Dubrava (Zadubravlje)

Gundinci: Gundinci - Bratstvo (Vranovci)

Stari Perkovci: Perkovci - Dilj (Klokočevik)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 2. kolo, 17,00 sati 

Dragalić: Dragalić - Slavija (Staro Petrovo Selo)

Magić Mala: Graničar - Mladost (Brđani)

Bodovaljci: Slavonija - Dinamo (Godinjak)

Gunjavci Drežnik: Slavonac - Psunj Sokol (Okučani)

Laze: Graničar - Posavac (Davor)

Orubica: Soko 1970 - Croatia (Tisovac)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati

Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - ASK (Gornji Andrijevci)

Zbjeg: Gaj - Mladost 1977 (Banovci)

Gromačnik: Sloga - Vatrogasac (Grižići)

Malino: Mladost - Omladinac (Ciglenik)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 2. kolo, 17,30 sati

Sredanci: Šokadija - Mladost (Bicko Selo)

Trnjani: Slaven - Omladinac (Novi Grad)

Stružani: Sloga - Mladost (Donja Bebrina)

Selna: Selna - Mladost (Čajkovci)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 26. i 27. listopada

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 19. i 20. listopada

15.10.2019. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

Sportska događajnica

Sportski raspored od 8. do 13. listopada 2019.

7.10.2019. | 17:45
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :