Utorak, 1. listopada
Kuglanje
18. NBC Pokal kup
Kuglana Vijuš, 8,00 - 20,50 Kvalifikacije žene i muškarci
Srijeda, 2. listopada
Kuglanje
18. NBC Pokal kup
Kuglana Vijuš, 8,00 - 20,50 Kvalifikacije žene i muškarci
Četvrtak, 3. listopada
Kuglanje
18. NBC Pokal kup
Kuglana Vijuš, 8,00 - 20,50 Kvalifikacije žene i muškarci
Petak, 4. listopada
Kuglanje
18. NBC Pokal kup
Kuglana Vijuš, 10,00 - 17,30 Polufinale žene i muškarci
Subota, 5. listopada
Kuglanje
18. NBC Pokal kup
Kuglana Vijuš,
8,00 - 11,30 Za 3. mjesto žene i muškarci
12,00 - 15,30 Finale žene i muškarci
16,00 Proglašenje pobjednika
Atletika
14. Revijalno trčanje Slavonski Brod - Žeravac
Slavonski Brod. Franjevački samostan, 14,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Čepin
Belišće: Belišće - Oriolik (Oriovac)
Jurjevac: Zrinski - Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod-Požega, 7. kolo, 15,30 sati
Bukovlje: Slavonac - Jakšić
17,00 Kuzmica: Kuzmica - Zadrugar (Oprisavci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 7. kolo, 15,30 sati
Gornja Bebrina: Slavonac - Omladinac (Vrbova)
Ljupina: Slaven - Omladinac (Staro Topolje)
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Svjetlost (Lužani)
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu, 18,00: Amater - Slavonac (Brodski Stupnik)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Jaruge: Sloga - Dubrava (Zadubravlje)
Klokočevik: Dilj - Bratstvo (Vranovci)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Ciglenik, 17,30: Omladinac - Vatrogasac (Grižići)
3. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Donja Bebrina: Mladost - Mladost (Bicko Selo)
Nedjelja, 6. listopada
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod-Požega, 7. kolo, 15,30 sati
Donji Andrijevci: Tomislav - Hajduk (Pakrac)
Sibinj: Mladost - Željezničar (Slavonski Brod)
Sikirevci: Sikirevci - Svačić (Stari Slatinik)
Kaptol: Kaptol - Omladinac (Gornja Vrba)
1. ŽNL Brodsko-posavska, 7. kolo, 15,30 sati
Bebrina: BONK - Budućnost (Rešetari)
Nova Kapela: Slavonac - Raketa (Beravci)
Donja Vrba: Zvonimir - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Cernik: Mladost - BatrinažSlavonski Šamac: Graničar - Slobodnica
2. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Slavonski Kobaš: Slavonac - Zdenac (Brodski Zdenci)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Podvinje
Tomica: Tomica - Šokadija (Šumeće)
Ruščica, 18,00: Posavac - Graničar (Brodski Varoš)
2. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Vrpolje: Sloga - Gundinci
Klakar: Graničar - Gardun (Garčin)
Velika Kopanica: Posavina - Mladost (Divoševci)
3. ŽNL Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Seoce, 11,00: Trenk - Mladost 1977 (Banovci)
Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala - Mladost (Malino)
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Sloga (Gromačnik)
Stupnički Kuti: Graničar - Gaj (Zbjeg)
Kaniža: Posavac - ASK (Gornji Andrijevci)
3. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Sredanci: Šokadija - Sloga (Stružani)
Selna: Selna - Slaven (Trnjani)
Čajkovci: Mladost - Posavac (Kupina)
Novi Grad: Omladinac - Sava (Svilaj)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -