Srijeda, 16. rujna
Nogomet
Kup ŽNS Brodsko-posavskog, 2. kolo, 16,30 sati
Sikirevc: Sikirevci – Omladinac (Staro Topolje)
Gundinci: Gundinci – Posavina (Velika Kopanica)
Donja Vrba: Zvonimir – Tomislav (Donji Andrijevci)
Slavonski Brod: Podvinje – Zadrugar (Oprisavci)
Slavonski Brod: Vinogorac – Slobodnica
Sibinj: Mladost – Mladost (Jakačina Mala)
Bebrina: BONK – Svačić (Stari Slatinik)
Stupnički Kuti: Graničar – Slavonac (Brodski Stupnik)
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 17,00 sati
Nova Gradiška: Sloga – Valpovka (Valpovo)
Oriovac: Oriolik – Slavonija (Požega)
Subota, 19. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 7. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – Belišće
Oriovac: Oriolik – Kutjevo
Nova Gradiška: Sloga – Slavonac (Bukovlje)
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 5. kolo, 16,30 sati
Pakrac: Hajduk – Mladost (Sibinj)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 5. kolo, 16,30 sati
Klakar: Graničar – Podcrkavlje
Stari Perkovci: Perkovci – Gardun (Garčin)
Vrpolje: Sloga – Zvonimir (Donja Vrba)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 5. kolo, 16,30 sati
Gunjavci: Slavonac – Budućnost (Rešetari)
Okučani: Psunj Sokol – Slavonac (Brodski Stupnik)
Bebrina: BONK – Batrina
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 4. kolo, 16,00 sati
Divoševci: Mladost – Mladost (Čajkovci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod: Graničar – Dilj (Klokočevik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 4. kolo, 16,00 sati
Šumeće: Šokadija – Posavac (Kaniža)
Nedjelja, 13. rujna
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slav.Brod - Požega, 5. kolo, 16,30 sati
Sikirevci: Sikirevci – Kuzmica
Oprisavci: Zadrugar – Požega
Stari Slatinik: Svačić – Slavonac (Nova Kapela)
Gornja Vrba: Omladinac – Tomislav (Donji Andrijevci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 5. kolo, 16,30 sati
Staro Topolje: Omladinac – Posavina (Velika Kopanica)
Jaruge: Sloga – Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Tomica: Tomica – Podvinje (Slavonski Brod)
Gornja Bebrina: Slavonac – Graničar (Slavonski Šamac)
1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 5. kolo, 16,30 sati
Slobodnica: Slobodnica – Graničar (Laze)
Vrbova: Omladinac – Slaven (Ljupina)
Cernik: Mladost – Posavac (Davor)
Tisovac: Croatia – Mladost (Brđani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 4. kolo, 16,00 sati
Novi Grad: Omladinac – Sapci
Svilaj: Sava – Raketa (Beravci)
Sredanci: Šokadija – Posavac (Kupina)
Gundinci: Gundinci – Mladost (Bicko Selo)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,00 sati. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 4. kolo, 16,00 sati
Trnjani: Slaven – Amater (Slavonski Brod)
Slavonski Brod: Vinogorac – Posavac (Ruščica)
Vranovci: Bratstvo – Dubrava (Zadubravlje)
Donja Bebrina: Mladost – Zdenac (Brodski Zdenci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 4. kolo, 16,00 sati
Stupnički Kuti: Graničar – ASK (Gornji Andrijevci)
Grižići: Vatrogasac – Mladost (Jakačina Mala)
Gromačnik: Sloga – Slavonac (Slavonski Kobaš)
Banovci: Mladost 1977 – Gaj (Zbjeg)
2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 4. kolo, 16,00 sati
10,30: Seoce: Trenk – Slavija (Staro Petrovo Selo)
Lužani: Svjetlost – Dragalić
Bodovaljci: Slavonija – Sloboda (Gornji Bogićevci)
Magić Mala: Graničar – Mladost (Malino)
Dragalić: Dragalić - Soko 1970 (Orubica)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -