Sport

Objavljeno: 13.8.2019. u 19:30
Prikaza: 1308
|
Autor: IS/SBplus

Sportska događajnica

Sportski raspored od 14. do 18. kolovoza

Slavonski Brod : Sportski raspored od 14. do 18. kolovozaMarsonia najprije sa Savom, a potom sa Slavijom.

Nogometaši Oriolika novu službenu sezonu otvaraju pretkolom kupa Hrvatske u Suhopolju, a Marsonia igra dvije završne utakmice uoči nove trećeligaške sezone. Počinje prvenstvo u drugim i trećim županijskim ligama.

Srijeda, 14. kolovoza

Nogomet

Pretkolo kupa Hrvatske

Suhopolje, 16,30: Suhopolje - Oriolik Orovac 

90 godina NK Save

Svilaj, 18,00: Sava - Marsonia (Slavonski Brod

Subota, 17. kolovoza

Nogomet

Prijateljska utakmica

Pleternica, 17,30: Slavija - Marsonia (Slavonski Brod)

2. ŽNL Brodsko posavska-centar, 1. kolo, 20,00 sati

Slavonski Brod, Stadion na Jelasu: Amater - Zdenac (Brodski Zdenci)

3. ŽNL Brodsko posavska-centar, 1. kolo, 20,00 sati

Ciglenik: Omladinac - Sloga (Gromačnik)

Nedjelja, 18. kolovoza

2. ŽNL Brodsko posavska-centar, 1. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Slavonac (Slavonski Kobaš)

Tomica: Tomica - Posavac (Ruščica)

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Graničar (Brodski Varoš)

Lužani: Svjetlost - Podvinje

Brodski STupnik: Slavonac - Šokadija (Šumeće)

2. ŽNL Brodsko posavska-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Velika Kopanica: Posavina - Sloga (Vrpolje)

Jaruge: Sloga - Perkovci (Stari Perkovci)

Klokočevik: Dilj - Gundinci

Vranovci: Bratstvo - Gardun (Garčin)

Zadubravlje: Dubrava - Mladost (Divoševci)

2. ŽNL Brodsko posavska-zapad, 1. kolo, 17,30 sati

Tisovac: Croatia - Graničar (Laze)

Davor: Posavac - Sloga (Gunjavci Drežnik)

Okučani: Psunj Sokol - Slavonija (Bodovaljci)

Godinjak: Dinamo - Graničar (Magić Mala)

Brđani: Mladost - Dragalić

Staro Petrovo Selo: Slavija - Sloboda (Gornji Bogićevci)

3. ŽNL Brodsko posavska-centar, 1. kolo, 17,30 sati

Seoce: Trenk - Mladost (Malino)

Stupnički Kuti: Graničar - Mladost (Jakačina Mala)

Kaniža: Posavac - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)

Grižići: Vatrogasac - Gaj (Zbjeg)

Banovci: Mladost 1977 - ASK (Gornji Andrijevci)

3. ŽNL Brodsko posavska-istok, 1. kolo, 17,30 sati

Selna: Selna - Šokadija (Sredanci)

Donja Bebrina: Mladost - Slaven (Trnjani)

Novi Grad: Omladinac - Posavac (Kupina)

Svilaj: Sava - Mladost (Bicko Selo)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored od srijede 1. do subote 4. srpnja

Sportska događajnica

Sportski raspored od srijede 1. do subote 4. srpnja

1.7.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski vikend 27. i 28. lipnja

Sportska događajnica

Sportski vikend 27. i 28. lipnja

26.6.2020. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. ožujka

10.3.2020. | 18:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 29. veljače i 1. ožujka

24.2.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

Najbolji sportaši grada su:

Tot, Hucaljuk, nogometašice Viktorije i boksači Radničkog

18.2.2020. | 21:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

Zajednica sportskih udruga Grada

Poziv na svečanost proglašenja najboljih sportaša

18.2.2020. | 10:33
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 8. veljače

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 8. veljače

7.2.2020. | 11:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za petak 17. i subotu 18. siječnja

15.1.2020. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za subotu 11. siječnja

Sportska događajnica

Sportski raspored za subotu 11. siječnja

9.1.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 14. i 15. prosinca

11.12.2019. | 19:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 6., 7., 8. i 9. prosinca

3.12.2019. | 20:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

Sportska događajnica

Sportski raspored za vikend 9. i 10. studeni

4.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :