Sport : Šah

Objavljeno: 21.10.2019. u 17:00
Prikaza: 3497
|
Autor: SBplus

3. Hrvatska šahovska liga, skupina C

Virovitica učvrstila vodstvo

Slavonski Brod : Virovitica učvrstila vodstvoDetalj iz meča Posavac-Lapjak odigranog u Ruščici.(Foto: ŠK Posavac)

S novom gostujućom pobjedom u Slavonskom Brodu, Virovitičani su još više učvrstili vodeće mjesto na tablici

SLAVONSKI BROD - Prošle nedjelje odigrano je sedmo kolo 3. HŠL-Istok skupina C. S novom gostujućom pobjedom Virovitičani su još više učvrstili vodeće mjesto na tablici

REZULTATI 7.KOLA

1.

ŠK

POSAVAC

ŠK

LAPJAK

4 ;2

2.

ŠKI

KRALJ

ŠK

VIROVITICA

1.5;4.5

3.

ŠK

ŠAHOVNICA

ŠK

BEDEM

2 ;4

4.

ŠK

PAKRAC

ŠK

GUNDINCI

5 ;1

5.

ŠK

STRMAC

ŠK

ĐURO ĐAKOVIĆ II

1.5;4.5

  LJESTVICA NAKON SEDMOG KOLA   

R.b

 

IME EKIPE

MJESTO

K

MB

Bod

1.

ŠK

VIROVITICA

Virovitica

7

 14

 33

2.

ŠK

STRMAC

Nova Gradiška

7

 10

 29

3.

ŠK

LAPJAK

Velika

7

 10

 25

4.

ŠK

POSAVAC

Ruščica

7

 9

 24

5.

ŠK

ĐURO ĐAKOVIĆ II

Slavonski Brod

7

 8

 23.5

6.

ŠK

PAKRAC-LIPIK

Pakrac

7

 7

 21.5

7.

ŠK

BEDEM

Gornji Bogičevci

7

4

 15,5

8.

ŠKI

KRALJ

Slavonski Brod

7

4

 15

9.

ŠK

GUNDINCI

Gundinci

7

 2

 12.5

10.

ŠK

ŠAHOVNICA

Garčin

7

 2

 11.0

      RASPORED 8. KOLA 27.10.2019. u  9:30 h

1.

ŠK

VIROVITICA

ŠK

 POSAVAC

2.

ŠK

ŠAHOVNICA

ŠKI

KRALJ

3.

ŠK

BEDEM

ŠK

ĐURO ĐAKOVIĆ II

4.

ŠK

LAPJAK

ŠK

PAKRAC

5.

ŠK

STRMAC

ŠK

GUNDINCI

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Posavac iz Ruščice

Županijski kup

Pobjednik Posavac iz Ruščice

4.3.2020. | 10:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Mile Maras

Šahisti u spomen na Maslenicu

Pobjednik Mile Maras

26.1.2020. | 22:34
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani drugi u Hrvatskoj

Sjajan uspjek kadeta Đure Đakovića

Brođani drugi u Hrvatskoj

1.1.2020. | 8:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marko Rubil najbolji županijski šahist

Šahovski klub Đuro Đaković

Marko Rubil najbolji županijski šahist

4.12.2019. | 19:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

PH u šahu za invalide

Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

25.11.2019. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

3. HŠL-istok, skupina C

Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

4.11.2019. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Remi Posavca kod vodeće Virovitica

3. HŠL-istok, skupina C

Remi Posavca kod vodeće Virovitica

28.10.2019. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanima bronca u Prvoj B ligi

Ekipno prvenstvo Hrvatske

Brođanima bronca u Prvoj B ligi

7.10.2019. | 13:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

Memorijalni turnir "Andrija Jurković"

Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

1.10.2019. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

Dragovoljci i veterani Domovinskog rata

Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

22.9.2019. | 15:21
SBplus.hr, Slavonski Brod : Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

Izlučno natjecanje za ŠNIDOR

Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

11.9.2019. | 15:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

Završnica SIM u šahu

Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

8.8.2019. | 10:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

Juniorsko Prvenstvo Hrvatske

Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

29.7.2019. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zlatko Martić pobjednik Šolte

Šah klub Đuro Đaković

Zlatko Martić pobjednik Šolte

3.7.2019. | 13:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević pobijedio Kožula

Simultanka Zdenka Kožula

Ivica Matošević pobijedio Kožula

24.6.2019. | 8:09
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

U 7 kola švicarca, osvojio 6 bodova

Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

20.6.2019. | 17:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Split idu dvije Petre, Dominik i David

SIM izlučno natjecanje u šahu

U Split idu dvije Petre, Dominik i David

3.6.2019. | 12:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Petar Lovrić

17. Memorijal Mandić-Bajan

Pobjednik Petar Lovrić

30.5.2019. | 7:57
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

Šah klub Đuro Đaković

Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

9.5.2019. | 22:45
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :