Sport : Šah

Objavljeno: 5.4.2019. u 14:00
Prikaza: 1742
|
Autor: SBplus

3. Hrvatska liga-istok, skupina C

Virovitica i Posavac djele vodeće mjesto

Slavonski Brod : Virovitica i Posavac djele vodeće mjesto

Nakon tri odigrana kola u 3. Hrvatskoj ligi-istok, skupina C, vodstvo na tablici djele Virovitica i Posavac iz Ruščice.

SLAVONSKI BROD– Prošle nedjelje, odigrano je treće kolo 3. Hrvatske šahovske lige-istok, skupina C.  Šahovski klub Posavac iz Ruščice savladao je Pakrac-Lipik, pa zajedno sa ŠK Virovitica dijeli prvo mjesto. Donosimo sve rezultate i poredak nakon trećeg  kola .                                                                                                         

   Rezultati 3. kolo  

R.b

KLUB

KLUB

REZ

1.

ŠK

POSAVAC

ŠK

PAKRAC-Lipik

3.5:2.5

2.

ŠK

VIROVITICA

ŠK

GUNDINCI

5:1

3.

ŠKI

KRALJ

ŠK

STRMAC

0.5:5.5

4.

ŠK

LAPJAK

ŠK

BEDEM

3.5:2.5

5.

ŠK

ŠAHOVNICA

ŠK

ĐURO ĐAKOVIĆ II

1.5:4.5

    LJESTVICA NAKON TREĆEG KOLA  

R.b

 

IME EKIPE

MJESTO

MB

Bod

1.

ŠK

VIROVITICA

Virovitica

 6

 13

2.

ŠK

POSAVAC

Ruščica

 6

 13

3.

ŠK

LAPJAK

Velika

 6

 12

4.

ŠK

STRMAC

N. Gradiška

 4

 13.5

5.

ŠK

PAKRAC-LIPIK

Pakrac

 3

  9.5

6.

ŠK

ĐURO ĐAKOVIĆ II

Slavonski Brod

 2

  9

7.

ŠK

BEDEM

Gornji Bogičevci

  1

  7

8.

ŠK

GUNDINCI

Gundinci

  1

  5

9.

ŠKI

KRALJ

Slavonski Brod

  1

  4.5

10.

ŠK

ŠAHOVNICA

Garčin

  0

  3.5

 

 

 

 

 

 

Rasored 4. kolo 7. travnja u 9,30 sati

R.b

KLUB

KLUB

REZ

1.

ŠK

STRMAC

ŠK

POSAVAC

 

2.

ŠK

ĐURO ĐAKOVIĆ II

ŠKI

KRALJ

 

3.

ŠK

GUNDINCI

ŠK

ŠAHOVNICA

 

4.

ŠK

LAPJAK

ŠK

VIROVITICA

 

5.

ŠK

BEDEM

ŠK

PAKRAC-LIPIK

 

Izvor: ŠK Posavac Ruščica

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Mile Maras

Šahisti u spomen na Maslenicu

Pobjednik Mile Maras

26.1.2020. | 22:34
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani drugi u Hrvatskoj

Sjajan uspjek kadeta Đure Đakovića

Brođani drugi u Hrvatskoj

1.1.2020. | 8:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marko Rubil najbolji županijski šahist

Šahovski klub Đuro Đaković

Marko Rubil najbolji županijski šahist

4.12.2019. | 19:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

PH u šahu za invalide

Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

25.11.2019. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

3. HŠL-istok, skupina C

Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

4.11.2019. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Remi Posavca kod vodeće Virovitica

3. HŠL-istok, skupina C

Remi Posavca kod vodeće Virovitica

28.10.2019. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica učvrstila vodstvo

3. Hrvatska šahovska liga, skupina C

Virovitica učvrstila vodstvo

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanima bronca u Prvoj B ligi

Ekipno prvenstvo Hrvatske

Brođanima bronca u Prvoj B ligi

7.10.2019. | 13:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

Memorijalni turnir "Andrija Jurković"

Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

1.10.2019. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

Dragovoljci i veterani Domovinskog rata

Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

22.9.2019. | 15:21
SBplus.hr, Slavonski Brod : Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

Izlučno natjecanje za ŠNIDOR

Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

11.9.2019. | 15:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

Završnica SIM u šahu

Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

8.8.2019. | 10:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

Juniorsko Prvenstvo Hrvatske

Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

29.7.2019. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zlatko Martić pobjednik Šolte

Šah klub Đuro Đaković

Zlatko Martić pobjednik Šolte

3.7.2019. | 13:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević pobijedio Kožula

Simultanka Zdenka Kožula

Ivica Matošević pobijedio Kožula

24.6.2019. | 8:09
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

U 7 kola švicarca, osvojio 6 bodova

Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

20.6.2019. | 17:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Split idu dvije Petre, Dominik i David

SIM izlučno natjecanje u šahu

U Split idu dvije Petre, Dominik i David

3.6.2019. | 12:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Petar Lovrić

17. Memorijal Mandić-Bajan

Pobjednik Petar Lovrić

30.5.2019. | 7:57
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

Šah klub Đuro Đaković

Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

9.5.2019. | 22:45
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :