Sport : Šah

Objavljeno: 20.6.2019. u 17:30
Prikaza: 1736
|
Autor: SBplus

U 7 kola švicarca, osvojio 6 bodova

Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

Slavonski Brod : Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

Pod pokroviteljstvom Grada i Brodsko-posavske županije uz svesrdnu tehničku i organizacijsku pomoć Šahovskog kluba invalida Hvidra-Brod i sekcije šahovskih veterana 3. Bojne 3. Brigade Kobra, uz 28. Obljetnicu osnivanja ove legendarne bojne u Domu HVIDR-e odigran je pojedinačni šahovski turnir.

SLAVONSKI BROD  – Pod pokroviteljstvom Grada i Brodsko-posavske županije uz svesrdnu tehničku i organizacijsku pomoć Šahovskog kluba  invalida Hvidra-Brod i sekcije šahovskih veterana 3. Bojne 3. Brigade Kobra, uz 28. Obljetnicu osnivanja ove legendarne bojne u Domu HVIDR-e odigran je pojedinačni šahovski turnir.  Na njemu je nastupilo 16 igrača sa šire regije, a ukupno je odigrano 56 partija.  Igran je švicarac 10 minuta, 7 kola.  

Seniori:

1.mjesto  ZORAN Ivanović     6.0 bodova ŠK Posavac, Ruščica,                       

2.mjesto  PETAR Lovrić        6.0 bodova  ŠK Strmac, Nova Gradiška,   

3.mjesto  BRANKO Pekarik  4.5 boda      ŠK Posavac, Ruščica.

 Juniorke:

1.mjesto MATEA Jurić     2.0   boda ŠK Amater, Strizivojna ,

2.mjesto MIA Ivona Jurić 1.0   bod   ŠK Dama, Đakovo.

                   

POREDAK  

Mjesto

 

Ime

Klub

Bod

1

I

Zoran Ivanović

Šk Posavac, Ruščica

6

2

MK

Petar Lovrić

ŠK Strmac,Nova Gradiška

6

3

MK

Branko Pekarik

Šk Posavac, Ruščica

4.5

4

MK

Ivan Tomić

Šk Posavac, Ruščica

4.5

5

MK

Mato Opačak

ŠKI Hvidra-Brod,Sl. Brod

4.5

6

I

Marijan Kanjković

ŠK Vina Markota,Pleternica

4

7

II

Dsimir Ristić

ŠK Brod,Sl. Brod

4

8

II

Rajković Mario

Šk Posavac, Ruščica

3.5

9

Mišo Čuljak

ŠK Zrinski,Stari Slatnik

3.5

10

II

Zvonko Šmuljić

Šk Posavac, Ruščica

3

11

III

Berislav Kodžoman

Šk Posavac, Ruščica

3

12

 

Duško Radić

Slav. Brod

3

13

II

Nikola Krstičević

ŠK Brod,Sl. Brod

2

14

Matea Jurić

ŠK Amater ,Strizivojna

2

15

VK

Nikica Antolović

ŠK Slavonac ,Bukovlje

1.5

16

VK

Mia Ivona Jurić

ŠK Dama ,Đakovo

1

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Mile Maras

Šahisti u spomen na Maslenicu

Pobjednik Mile Maras

26.1.2020. | 22:34
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani drugi u Hrvatskoj

Sjajan uspjek kadeta Đure Đakovića

Brođani drugi u Hrvatskoj

1.1.2020. | 8:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marko Rubil najbolji županijski šahist

Šahovski klub Đuro Đaković

Marko Rubil najbolji županijski šahist

4.12.2019. | 19:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

PH u šahu za invalide

Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

25.11.2019. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

3. HŠL-istok, skupina C

Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

4.11.2019. | 9:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Remi Posavca kod vodeće Virovitica

3. HŠL-istok, skupina C

Remi Posavca kod vodeće Virovitica

28.10.2019. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica učvrstila vodstvo

3. Hrvatska šahovska liga, skupina C

Virovitica učvrstila vodstvo

21.10.2019. | 17:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanima bronca u Prvoj B ligi

Ekipno prvenstvo Hrvatske

Brođanima bronca u Prvoj B ligi

7.10.2019. | 13:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

Memorijalni turnir "Andrija Jurković"

Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

1.10.2019. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

Dragovoljci i veterani Domovinskog rata

Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

22.9.2019. | 15:21
SBplus.hr, Slavonski Brod : Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

Izlučno natjecanje za ŠNIDOR

Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

11.9.2019. | 15:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

Završnica SIM u šahu

Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

8.8.2019. | 10:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

Juniorsko Prvenstvo Hrvatske

Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

29.7.2019. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zlatko Martić pobjednik Šolte

Šah klub Đuro Đaković

Zlatko Martić pobjednik Šolte

3.7.2019. | 13:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević pobijedio Kožula

Simultanka Zdenka Kožula

Ivica Matošević pobijedio Kožula

24.6.2019. | 8:09
SBplus.hr, Slavonski Brod : U Split idu dvije Petre, Dominik i David

SIM izlučno natjecanje u šahu

U Split idu dvije Petre, Dominik i David

3.6.2019. | 12:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Petar Lovrić

17. Memorijal Mandić-Bajan

Pobjednik Petar Lovrić

30.5.2019. | 7:57
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

Šah klub Đuro Đaković

Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

9.5.2019. | 22:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Županijski derbi mladićima Đure Đakovića II

3. Hrvatska liga-istok, skupina C

Županijski derbi mladićima Đure Đakovića II

15.4.2019. | 9:50
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :