Sport : Šah

Objavljeno: 30.5.2019. u 7:57
Prikaza: 3675
|
Autor: SBplus

17. Memorijal Mandić-Bajan

Pobjednik Petar Lovrić

U organizaciji Šahovskog kluba Posavac u Ruščici je održan 17.Memorijalni šahovski turnir „Drago Mandić-Darko Bajan“.

RUŠČICA - U organizaciji Šahovskog kluba Posavac.  te sponzora Općine Klakar ,Obrtničke komore Sl. Brod i slikara Josipa Majić, održan je 17.Memorijalni šahovski turnir „Drago Mandić-Darko Bajan". Na njemu se okupilo 36 igrača  iz šire regije, koji su odigrali Švicarac u sedam kola, deset minuta po igraču. Odigrano je ukupno 126 partija.

Pojeda je pripala majstorskom kandidatu Petru Lovriću  iz Šahovskog kluba Strmac iz Nove Gradiške, drugi je bio prvokategornik Zoran Ivanović  ŠK Posavac Ruščica, a treći Nikola Tikvić iz Švicarske. Osim trojice prvoplasiranih, koji su nagrađeni pokalima, a prvak i  umjetničkom slikom slikara Josipa Majića.

Plasman kadeta:

1. Stjepan Damjanović     4.5 (ŠK Amater,Strizivojna)

2. Dominik Milinković       4.0  (ŠK  Strmac,Nova Gradiška)

3. Petar Petrić                  3.0  (ŠK Strmac,Nova Gradiška)

Plasman kadetkinja:

1. Ester Jurić                   2.5 (ŠK Amater,Strizivojna) 

2. Sara Katić,                  2.0   (ŠK  Amater ,Strizovojna)

3. Dora Vučković             1.0   (ŠK  Posavac ,Ruščica)

            POREDAK

 

Mjesto

 

Ime

Rtg

FED

Klub

Bod

1

MK

Lovrić Petar

2111

CRO

ŠK Strmac, Nova Gradiška

6

2

I

Ivanović Zoran

2083

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

3

 

Tikvić Nikola

2042

SUI

 Švicarska

4

I

Matanović Nikola

1942

CRO

Šk Brod, Slavonski Brod

5

MK

Pekarik Branko

2050

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

5

6

MK

Carić Mato

2092

CRO

ŠK Komletinci, Komletinci

5

7

I

Čuljak Mišo

1763

CRO

Šk Zrinski, Stari Slatnik

5

8

I

Damjanović Stjepan

2041

CRO

ŠK Amater, Strizivojna

9

MK

Tomić Ivan

1942

CRO

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

4

10

II

Milinković Dominik

1881

CRO

Šk Brod, Slavonski Brod

4

11

I

Kanjković Marijan

1955

CRO

ŠK Vina Markota, Pleternica

4

12

II

Martić Ivan

1804

CRO

ŠKI Kralj, Slavonski Brod

4

13

III

Vučković Avgustin

1867

CRO

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

4

14

MK

Raguž Ivanka

1837

CRO

Šk Dama, Đakovo

4

15

IV

Pastuović Ante

1685

CRO

ŠK Slavonac, Bukovlje

4

16

 

Antolović Nikica

1612

CRO

ŠK Slavonac, Bukovlje

4

17

II

Šmuljić Zvonko

1625

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

18

 

Perković Mario

1625

CRO

ŠK Slavonac, Bukovlje

19

II

Rajković Mario

1871

CRO

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

20

I

Lović Damir

2021

CRO

ŠKI Kralj, Slavonski Brod

21

III

Kodžoman Berislav

1821

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

22

VK

Rašić Marko

1600

CRO

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

23

III

Tikvić Ivo

1704

CRO

Komletinci

3

24

 

Milinković Krešo

1626

CRO

ŠK Strmac, Nova Gradiška

3

25

 

Petrić Petar

1600

CRO

ŠK Strmac, Nova Gradiška

3

26

I

Jurić Matea

1759

CRO

ŠK Amater, Strizivojna

27

VK

Jurić Mia Ivona

1600

CRO

Šk Amater, Strizivojna

28

MK

Jurić Ester

1901

CRO

ŠK Amater, Strizivojna

29

VK

Talić Jure

1681

CRO

RUŠČICA

30

VK

Šimičić Adrian

1600

CRO

Šk Amater, Strizivojna

31

 

Katić Sara

1600

CRO

ŠK Amater, Strizivojna

2

32

 

Blatančić Kevin

1600

CRO

ŠK Đuro Đaković, Slav Brod

2

33

 

Logarić Patrck

1600

CRO

Gornja Vrba

2

34

 

Bubalo Petar

1600

CRO

SLAV. Brod

35

I

Opačak Ivan

1907

CRO

ŠK Posavac, Ruščica

1

36

VK

Vučković Dora

1600

CRO

Šk Posavac, Ruščica-Sl.Brod

1

Izvor: ŠK Posavac

    Broj komentara: 0

    Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

    RegistracijaPrijava

    Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

    Ostali članci u rubrici
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Posavac iz Ruščice

    Županijski kup

    Pobjednik Posavac iz Ruščice

    4.3.2020. | 10:25
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik Mile Maras

    Šahisti u spomen na Maslenicu

    Pobjednik Mile Maras

    26.1.2020. | 22:34
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani drugi u Hrvatskoj

    Sjajan uspjek kadeta Đure Đakovića

    Brođani drugi u Hrvatskoj

    1.1.2020. | 8:40
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Marko Rubil najbolji županijski šahist

    Šahovski klub Đuro Đaković

    Marko Rubil najbolji županijski šahist

    4.12.2019. | 19:40
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

    PH u šahu za invalide

    Brodsko-posavskoj županiji drugo mjesto

    25.11.2019. | 9:45
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

    3. HŠL-istok, skupina C

    Virovitica drugoligaš, Šahovnica četvrtoligaš

    4.11.2019. | 9:40
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Remi Posavca kod vodeće Virovitica

    3. HŠL-istok, skupina C

    Remi Posavca kod vodeće Virovitica

    28.10.2019. | 20:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Virovitica učvrstila vodstvo

    3. Hrvatska šahovska liga, skupina C

    Virovitica učvrstila vodstvo

    21.10.2019. | 17:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođanima bronca u Prvoj B ligi

    Ekipno prvenstvo Hrvatske

    Brođanima bronca u Prvoj B ligi

    7.10.2019. | 13:15
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

    Memorijalni turnir "Andrija Jurković"

    Ivica Matošević osvojio prvo mjesto u Lipiku

    1.10.2019. | 9:15
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

    Dragovoljci i veterani Domovinskog rata

    Brodsko-posavski igrači zauzeli 13. mjesto u šahu

    22.9.2019. | 15:21
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

    Izlučno natjecanje za ŠNIDOR

    Opačak, Pavić i Ljubičić idu u Makarsku

    11.9.2019. | 15:55
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

    Završnica SIM u šahu

    Dominiku treće mjesto i međunarodno finale

    8.8.2019. | 10:20
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

    Juniorsko Prvenstvo Hrvatske

    Lukas Jurakić - juniorski prvak Hrvatske

    29.7.2019. | 10:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Zlatko Martić pobjednik Šolte

    Šah klub Đuro Đaković

    Zlatko Martić pobjednik Šolte

    3.7.2019. | 13:40
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Ivica Matošević pobijedio Kožula

    Simultanka Zdenka Kožula

    Ivica Matošević pobijedio Kožula

    24.6.2019. | 8:09
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

    U 7 kola švicarca, osvojio 6 bodova

    Pobjednik u šahu Zoran Ivanović

    20.6.2019. | 17:30
    SBplus.hr, Slavonski Brod : U Split idu dvije Petre, Dominik i David

    SIM izlučno natjecanje u šahu

    U Split idu dvije Petre, Dominik i David

    3.6.2019. | 12:25
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

    Šah klub Đuro Đaković

    Lukas Jurakić najmlađi majstorski kandidat

    9.5.2019. | 22:45
    SBplus.hr, Slavonski Brod :
    SBplus.hr, Slavonski Brod :