Subota, 17. travnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 23. kolo, 17,00 sati
Slav.Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – Bedem (Ivankovo)
N.Gradiška: Sloga – Slavonija (Požega)
Oriovac: Oriolik – Slavonac (Bukovlje)
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 18. kolo, 17,00 sati
Požega: Požega – Zadrugar (Oprisavci)
Lipik: Lipik 1925 – Dinamo (Vidovci)
Kuzmica: Kuzmica - SIkirevci
Nova Kapela, 19,30: Slavonac – Svačić (St.Slatinik)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 18. kolo, 17,00 sati
Slav.Brod: Budainka Kolonija – Sloga (Jaruge)
D.Vrba: Zvonimir – Sloga (Vrpolje)
Garčin, 19,30: Gardun – Perkovci (St.Perkovci)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 18. kolo, 17,00 sati
Laze: Graničar – Slobodnica
Davor: Posavac – Mladost (Cernik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 16. kolo, 17,00 sati
Slav.Brod: Graničar BV – Dubrava (Zadubravlje)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 16. kolo, 17,00 sati
Stup.Kuti: Graničar – Posavac (Kaniža)
Nedjelja, 18. travnja
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 18. kolo, 17,00 sati
Sibinj: Mladost – Hajduk (Pakrac)
Kaptol: Kaptol – Jakšić
D.Andrijevci: Tomislav – Omladinac (G.Vrba)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 18. kolo, 17,00 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje – Graničar (Klakar)
V.Kopanica: Posavina – Omladinac (St.Topolje)
Slav.Brod: Podvinje – Tomica
Slav.Šamac: Graničar – Slavonac (G.Bebrina)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 18. kolo, 17,00 sati
Rešetari: Budućnost – Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Brod.Stupnik: Slavonac – Psunj Sokol (Okučani)
Ljupina: Slaven – Omladinac (Vrbova)
Batrina: Batrina – BONK (Bebrina)
Brđani: Mladost – Croatia (Tisovac)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - A, 14. kolo, 17,00 sati
Gundinci: Gundinci – Posavac (Kupina)
Sredanci: Šokadija – Raketa (Beravci)
Svilaj: Sava - Sapci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 16. kolo, 17,00 sati
D.Bebrina: Mladost – Dilj (Klokočevik)
Vranovci: Bratstvo – Posavac (Ruščica)
Slav.Brod: Vinogorac – Amater (Slav.Brod)
Trnjani: Slaven - Selna
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 16. kolo, 17,00 sati
Banovci: Mladost 1977 – Slavonac (Slav.Kobaš)
Gromačnik: Sloga – Mladost (Jakačina Mala)
Grižići: Vatrogasac – ASK (G.Andrijevci)
Šumeće: Šokadija – MV Croatia 1976 (Slav.Brod)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - D, 14. kolo, 17,00 sati
Seoce, 11,00: Trenk – Dragalić
Magić Mala: Graničar – Sloboda (G.Bogićevci)
Bodovaljci: Slavonija – Slavija (St.P.Selo)
Lužani: Svjetlost – Soko 1970 (Orubica)
Mali nogomet
Kvalifikacije za 1. HMNL, 1. kolo
Slav.Brod, Sportska dvorana Brod: Brod 035 – Šibenik 1983 (Šibenik)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -