SLAVONSKI BROD – Prvog dana 25. Božićnog malonogometnog turnira odigrana je 21 utakmica. U seniorskoj kategoriji igrane su utakmice u skupini D. U osminu finala prošli su KKK Olimpik (kao prvi) i MNK Argus (kao drugi).
REZULTATI PRVOG DANA (SUBOTA, 21. PROSINCA)
LIMAČI
11:00h NK MLADOST BICKO SELO - NK SLAVONAC BUKOVLJE
0:3 BB
11:30h ŠN LEGEN - ŽNK VIKTORIJA 2:0
12:00h NK PODVINJE - FORTNITE 0:5
MLAĐI PIONIRI
12:30h ŠN BUDAINKA-KOLONIJA - NK SLAVONAC BUKOVLJE 2 3:0
13:00h NK ZVONIMIR DV - ŠN MARSONIA 2008 0:5
13:30h LIVADA - ŠN NOPO CRNI 5:1
14:00h ŠN SLOBODNICA - NK SLAVONAC BUKOVLJE 1 0:1
14:30h ŠN MARSONIA - ŽNK VIKTORIJA 8:0
15:00h ŠN NOPO CRVENI - ŠN KANIŽA 8:0
STARIJI PIONIRI
15:30h MNK NERED - MNK REDOKSI 2:3
16:00h BSSB - NEBESKO ŽUTI 2:2 (2:3P)
16:30h BRĐANI - ŠN NOPO 2:0
17:00h VATRO ZOP - 99 7:0
KADETI
17:30h SUPER SPORT - NK SLAVONAC BUKOVLJE 1:0
18:00h CICIBANI - IDS 1:3
18:30h HNK HAJDUK SPLIT - NK AMATER 4:1
SENIORI
19:00h KKK OLIMPIK - BROD-PLIN 0:0 (5:4P)
VETERANI
35+
19:40h ALO ALO UHDDR - VETERANI OPĆINE SIBINJ 2:2 (3:2P)
SENIORI
20:20h BROD-PLIN - MNK ARGUS 1:6
VETERANI
35+
21:00h CB STARS - TAXI BROD 1:1 (2:0P)
SENIORI
21:40h MNK ARGUS - KKK OLIMPIK 0:1
RASPORED ZA NAREDNA DVA DANA:
NEDJELJA, 22. prosinca
Predlimačići
10:30h NK SLAVONAC BUKOVLJE - ŠN MARSONIA
11:00h AC VUKO - ŠN KANIŽA
Mlađi pioniri
11:30h ŠN SIBINJ - ŠN MARSONIA 2007
12:00h ŠN NOPO CRVENI - ŽNK VIKTORIJA
12:30h ŠN KANIŽA - ŠN MARSONIA
13:00h LIVADA - NK ZVONIMIR DONJA VRBA
13:30h ŠN NOPO CRNI - ŠN MARSONIA 2008
14:00h NK SLAVONAC BUKOVLJE 1 - NK AMATER
Stariji
pioniri
14:30h ŠN NOPO - PLAVI S ORLJAVE
15:00h JASTREBOVI - MNK NERED
15:30h NK AMATER - NK SLAVONAC BUKOVLJE
16:00h PLAVI S ORLJAVE - BRĐANI
Kadeti
16:30h RACIJA SB - NK SLAVONAC BUKOVLJE
17:00h HLADAN TUŠ - INNCRO-IT
17:30h 18+ - BAD BOYSI
18:00h LAKO ĆEMO - BROĐANI
18:30h RACIJA DINAMO - WAMPIR CITY
Seniori
19:00h CB LENNOX - INCEPTUM PEKARNICA BUKOVLJE
Veterani
50+
19:40h ATAK NA BATAK - NEDJELJOM U 9
Seniori
20:10h BANJA LUKA DEKO - CB LENNOX
Veterani
35+
20:45h CB KNEZ - KRČMA ZEN BAR
Seniori
21:20h INCEPTUM PEKARNICA BUKOVLJE - BANJA LUKA DEKO
PONEDJELJAK, 23. prosinca
PREDLIMAČIĆI
13:00h AC VUKO - MARSONIA
MLAĐI PIONIRI
13:30h ŠN MARSONIA 2008 - LIVADA
14:00h ŠN NOPO CRNI - NK ZVONIMIR DV
STARIJI PIONIRI
14:30h NEBESKO ŽUTI - NK AMATER
15:00h NK SLAVONAC BUKOVLJE - BSSB
KADETI
15:30h RACIJA DINAMO - HLADAN TUŠ
16:00h NK AMATER - FUTSAL SVETI PATRIK
16:30h INNCRO-IT - WAMPIR CITY
17:00h HAK AUTO KLUB MARSONIA - 18+
17:30h FUTSAL SVETI PATRIK - HNK HAJDUK SPLIT
VETERANI
50+
18:00h EMKA CB KNEZ - ATAK NA BATAK
18:30h EVERGREEN 50+ - NEDJELJOM U 10
SENIORI
19:00h CB PATIKA - NO.1 PARKETI
VETERANI
35+
19:40h CB DOLCEVITA MOZZART - CB KNEZ
SENIORI
20:20h ELBI UNIQA - CB PATIKA
VETERANI
35+
21:00h CB STARS - CB COME BACK
SENIORI
21:40h NO.1 PARKETI - ELBI UNIQA
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -