Sport : Nogomet

Objavljeno: 14.5.2019. u 19:30
Prikaza: 922
|
Autor: IS/SBplus

Sportski raspored od 15. do 19. svibnja

Slavonski Brod : Sportski raspored od 15. do 19. svibnjaMarsonia u srijedu dočekuje Čepin, a u subotu gostuju u Bjelovaru.(Foto: IS/SBplus)

Trećeligaši odrađuju dva kola. U srijedu Marsonia ugošćuje Čepin, a Oriolik i Sloga gostuju u Ždralovima, odnosno Požegi. U subotu pak Oriolik i Sloga igraju kod kuće s Đakovom, odnosno Vihorom, a Marsonia gostuje u Bjelovaru. U MŽNL Željo ugošćuje Radnički. Igraju se redovna kola u svim županijskim nogometnim ligama.

Srijeda, 15. svibnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 27. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Čepin

Ždralovi: Mladost - Oriolik (Oriovac)

Požega: Slavonija - Sloga (Nova Gradiška)

Subota, 18. svibnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 28. kolo, 17,30 sati

Oriovac: Oriolik - Đakovo Croatia (Đakovo)

Nova Gradiška: Sloga - Vihor (Jelisavac)

Bjelovar: Bjelovar - Marsonia (Slavonski Brod)

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 24. kolo, 17,30 sati

Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Radnički (Mece)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 23. kolo, 17,00 sati

Bukovlje: Slavonac - Zvonimir (Donja Vrba)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 24. kolo, 17,00 sati

Slavonski Brod: Budainka Kolonija - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 23. kolo, 17,00 sati

Zbjeg: Gaj - Mladost 1977 (Banovci)

Šumeće: Šokadija - Posavac (Kaniža)

Gromačnik: Sloga - Omladinac (Ciglenik)

Grižići: Vatrogasac - Mladost (Jakačina Mala)

Stupnički Kuti: Graničar - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)

Nedjelja, 19. svibnja

Nogomet

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 23. kolo, 17,00 sati

Gorn ja Vrba: Omladinac - Omladinac (Staro Topolje)

Stari Slatinik: Svačić - Mladost (Sibinj)

Vrbova: Omladinac - Amater (Slavonski Brod)

Batrina: Batrina - Slavonac (Nova Kapela)

Sikirevci: Sikirevci - Budućnost (Rešetari)

Donji Andrijevci: Tomislav - Zadrugar (Oprisavci)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 24. kolo, 17,00 sati

Podvinje: Podvinje - Slavonac (Brodski Stupnik)

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Mladost (Malino)

Bebrina: BONK - Slavonac (Slavonski Kobaš)

Brodski Zdenci: Zdenac - Slobodnica

Lužani: Svjetlost - Graničar (Klakar)

Ruščica, 19,30: Posavac - Tomica

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 24. kolo, 17,00 sati

Stari Perkovci: Perkovci - Posavina (Velika Kopanica)

Prnjavor: Slavonija - Sloga (Vrpolje)

Klokočevik: Dilj - Graničar (Slavonski Šamac)

Gornja Bebrina: Slavonac - Gundinci

Beravci: Raketa - Mladost (Donja Bebrina)

Jaruge: Sloga - Gardun (Garčin)

Čajkovci: Mladost - Dubrava (Zadubravlje)

2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 20. kolo, 17,30 sati

Gunjavci Drežnik: Slavonac - Slavonija (Bodovaljci)

Staro Petrovo Selo: Slavija - Mladost (Cernik)

Godinjak: Dinamo - Psunj Sokol (Okučani)

Brđani: Mladost - Sloboda (Gornji Bogićevci)

Ljupina: Slaven - Graničar (Magić Mala)

Laze: Graničar - Posavac (Davor)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 23. kolo, 11,00 sati

Seoce: Trenk - Graničar (Brodski Varoš)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 15. kolo, 17,00 sati

Stružani: Sloga - Selna

Svilaj: Sava - Mladost (Divoševci)

Sredanci: Šokadija - Bratstvo (Vranovci)

Sapci: Sapci - Omladinac (Novi Grad)

Bicko Selo: Mladost - Slaven (Trnjani)

3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 11. kolo, 17,30 sati

Dragalić: Dragalić - Polet (Adžamovci)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poraz Marse u Pečuhu

Generalke trećeligaša

Poraz Marse u Pečuhu

22.2.2020. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa i Čepin danas igrali kao za bodove

Prijateljska utakmica

Marsa i Čepin danas igrali kao za bodove

15.2.2020. | 18:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poraz Marse, pobjeda Oriolika

Pripremne utakmice trećeligaša

Poraz Marse, pobjeda Oriolika

8.2.2020. | 18:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Uz dobru igru, ovaj put i pobjeda

Pripremna utakmica Marse u Požegi

Uz dobru igru, ovaj put i pobjeda

1.2.2020. | 17:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zajednički po licencu, ali i više od toga

Suradnja Marsonije i Viktorije

Zajednički po licencu, ali i više od toga

27.1.2020. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Igra bolja od rezultata

Prva pripremna utakmica Marsonije

Igra bolja od rezultata

25.1.2020. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Otvoreno pismo Izvršnog predsjednika NK Marsonie - svima

Financijsko izvješće NK Marsonia

Otvoreno pismo Izvršnog predsjednika NK Marsonie - svima

21.1.2020. | 23:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Čežnja zvana druga liga

Počele pripreme nogometaša Marsonije

Čežnja zvana druga liga

19.1.2020. | 15:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trećeligaši kreću s pripremama

U nedjelju prijepodne

Trećeligaši kreću s pripremama

17.1.2020. | 11:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Ovoga puta igrat će se za Luku

10. Dobrotvorni turnir Kolonija 2020.

Ovoga puta igrat će se za Luku

1.1.2020. | 14:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Deko i prijatelji iz BiH zasluženo slavili

25. Božićni malonogometni turnir

Deko i prijatelji iz BiH zasluženo slavili

31.12.2019. | 11:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Danas slijedi uzbudljiva završnica

25. Božićni malonogometni turnir

Danas slijedi uzbudljiva završnica

30.12.2019. | 13:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Danas na rasporedu osmina i četvrtfinale seniora

25. Božićni malonogometni turnir

Danas na rasporedu osmina i četvrtfinale seniora

29.12.2019. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Lanjski pobjednici prošli u završnicu

25. Božićni malonogometni turnir

Lanjski pobjednici prošli u završnicu

28.12.2019. | 11:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Mandžukićev dirljiv oproštaj od Juventusa

Bez imalo gorčine, hrabro i sa stilom

Mandžukićev dirljiv oproštaj od Juventusa

27.12.2019. | 16:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Simplex mete konkurenciju

25. Božićni malonogometni turnir

Simplex mete konkurenciju

27.12.2019. | 15:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zagrebački derbi pripao Elbi Uniqi

25. Božićni malonogometni turnir

Zagrebački derbi pripao Elbi Uniqi

24.12.2019. | 11:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Deko i ekipa do sada pokazali najviše

25. Božićni malonogometni turnir

Deko i ekipa do sada pokazali najviše

23.12.2019. | 19:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : U skupini D dalje prošli Olimpik i Argus

25. Božićni malonogometni turnir

U skupini D dalje prošli Olimpik i Argus

21.12.2019. | 23:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sutra počinje, otvaraju limači Mladosti i Slavonca

25. Božićni malonogometni turnir

Sutra počinje, otvaraju limači Mladosti i Slavonca

20.12.2019. | 18:15
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :