Petak, 8. listopada
Nogomet
3. HNL-istok, 10. kolo, 18,00 sati
Velika: Slavonija (Požega) - Omladinac (G.Vrba)
Subota, 9. listopada
Nogomet
3. HNL-istok, 10. kolo, 16,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Belišće
Vukovar: Vuteks Sloga - Marsonia (Sl.Brod)
Čepin: Čepin - Oriolik (Oriovac)
Đakovo: Đakovo Croatia - Darda
Pleternica: Slavija - Vukovar'91 (Vukovar)
Našice: NAŠK - Graničar (Županja)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 8. kolo, 15,45 sati
N.Kapela, 18,15: Slavonac - Svačić (St.Slatinik)
Požega: Požega - Jakšić
Velika, 17,45: Papuk - Tomislav (D.Andrijevci)
Pakrac: Hajduk - Mladost (Sibinj)
1. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 16,00 sati
Sl.Brod: Podvinje - Slavonac (G.Bebrina)
V.Kopanica: Posavina - Graničar (Klakar)
St.Topolje: Omladinac - Zvonimir (D.Vrba)
1. ŽNL Brodsko-posavska-zapad, 8. kolo, 16,00 sati
Batrina: Batrina - Psunj Sokol (Okučani)
Davor: Posavac - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Brod.Stupnik: Slavonac - Croatia (Tisovac)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 7. kolo, 16,00 sati
Divoševci: Mladost - Posavac (Kupina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 7. kolo, 16,00 sati
D.Bebrina: Mladost - Bratstvo (Vranovci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 7. kolo, 16,00 sati
St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Sloga (Gromačnik)
Nedjelja 10. listopada
Nogomet
3. HNL-istok, 10. kolo, 16,00 sati
Kutjevo: Kutjevo - Sloga (N.Gradiška)
Ivankovo: Bedem - Zrinski (Jurjevac)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 8. kolo, 15,45 sati
Sikirevci: SIkirevci - Lipik 1925 (Lipik)
Vidovci: Dinamo - Budainka Kolonija (Sl.Brod)
Slobodnica: Slobodnica - Zadrugar (Oprisavci)
1. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 16,00 sati
Jaruge: SLoga - Graničar (Sl.Šamac)
Sl.Brod: Vinogorac - Tomica
Vrpolje: Sloga - Gundinci
St.Perkovci: Perkovci - Podcrkavlje
1. ŽNL Brodsko-posavska-zapad, 8. kolo, 16,00 sati
Vrbova: Omladinac - Budućnost (Rešetari)
Šumeće: Šokadija - Svjetlost (Lužani)
Ljupina: Slaven - BONK (Bebrina)
Cernik: Mladost - Slavija (St.P.Selo)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 7. kolo, 16,00 sati
Čajkovci: Mladost - Sapci
Beravci: Raketa - Selna
Sredanci: Šokadija - Sava (Svilaj)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 7. kolo, 16,00 sati
Trnjani: Slaven - Zdenac (Brod.Zdenci)
Sl.Brod: MV Croatia 1976 - Graničar BV (Sl.Brod)
Klokočevik: Dilj - Amater (Sl.Brod)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 7. kolo, 16,00 sati
Kaniža: Posavac - Gaj (Zbjeg)
Banovci: Mladost 1977 - Graničar (Stup.Kuti)
Sl.Kobaš: Slavonac - ASK (G.Andrijevci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 7. kolo, 16,00 sati
Brđani: Mladost - Soko 1970 (Orubica)
Malino: Mladost - Sloboda (G.Bogićevci)
Magić Mala: Graničar - Dragalić
Seoce: Trenk - Slavonija (Bodovaljci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -