Sport : Nogomet

Objavljeno: 12.10.2020. u 18:00
Prikaza: 943
|
Autor: IS/SBplus

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Sedmica u Velikoj Kopanici

Slavonski Brod : Sedmica u Velikoj KopaniciSlobodnica (zeleni) je u Okučanima pobijedila Psunj Sokol.(Foto: IS/SBplus)

Na istoku s novim pobjedama Budainka Kolonija i Podcrkavlje nastavljaju rame uz rame na vrhu tablice, a na zapadu kolo vodi jedina neporažena momčad Omladinac iz Vrbove.

SLAVONSKI BROD - Na istoku s novim pobjedama Budainka Kolonija i Podcrkavlje nastavljaju rame uz rame na vrhu tablice, a na zapadu kolo vodi jedina neporažena momčad Omladinac iz Vrbove.

1.  ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok

Rezultati 8. kola:

Podcrkavlje – Graničar (SŠ) 2:1

Budainka Kolonija – Slavonac 2:0

Gardun – Zvonimir 0:3

Podvinje – Sloga (V) 2:0

Posavina – Perkovci 7:2

Omladinac – Sloga (J) 6:1

Graničar (K) – Tomica, odgođeno

T   A  B   L   I  C   A   :

#

Klub

Uk

Pob

Ner

Por

GR

Bod

Neg. bod

1

 BUDAINKA KOLONIJA - Sl. Brod

8

5

2

1

12

17

2

 PODCRKAVLJE - Podcrkavlje

8

5

2

1

7

17

3

 POSAVINA - Velika Kopanica

8

5

1

2

13

16

4

 ZVONIMIR - Donja Vrba

8

5

1

2

10

16

5

 OMLADINAC - St. Topolje

7

4

1

2

14

13

6

 TOMICA - Tomica

7

4

1

2

5

13

7

 SLOGA J - Jaruge

8

4

0

4

7

12

8

 SLAVONAC - Gornja Bebrina

8

4

0

4

4

12

9

 PODVINJE - Podvinje

8

4

0

4

-10

12

10

 SLOGA V - Vrpolje

8

2

3

3

-1

9

11

 GRANIČAR SŠ - Sl. Šamac

8

2

2

4

-7

8

12

 PERKOVCI - Stari Perkovci

8

2

0

6

-11

6

13

 GRANIČAR - Klakar

7

1

1

5

-17

4

14

 GARDUN - Garčin

7

0

0

7

-26

-1

-1

1.  ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad

Rezultati 8. kola:

Budućnost – Posavac 2:2

Slavonac (GD) – Omladinac 1:2

Psunj Sokol – Slobodnica 2:3

Batrina – Mladost (B) 5:0

Slaven – Croatia 3:0

Graničar – Mladost (C) 0:1

Slavonac (BS) – BONK 0:0

T   A  B   L   I  C   A   :

 

Klub

Uk

Pob

Ner

Por

GR

Bod

Neg. bod

1

 OMLADINAC - Vrbova

8

6

2

0

11

20

2

 SLOBODNICA - Slobodnica

8

6

0

2

11

18

3

 BUDUĆNOST - Rešetari

8

5

2

1

9

17

4

 MLADOST C - Cernik

8

5

1

2

7

16

5

 SLAVONAC - Brod. Stupnik

8

3

2

3

-2

11

6

 PSUNJ SOKOL - Okučani

8

3

2

3

-3

11

7

 GRANIČAR - Laze

8

3

1

4

0

10

8

 BONK - Bebrina

8

2

4

2

0

10

9

 CROATIA - Tisovac

8

2

3

3

-2

9

10

 BATRINA - Batrina

8

1

5

2

3

8

11

 SLAVEN - Ljupina

8

2

2

4

3

8

12

 MLADOST - Brđani

8

2

0

6

-14

6

13

 POSAVAC - Davor

8

1

2

5

-10

5

14

 SLAVONAC - Gunjavci

8

1

2

5

-13

5

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : U zaostalim utakmicama pobjeda Marse i poraz Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

U zaostalim utakmicama pobjeda Marse i poraz Oriolika

28.10.2020. | 19:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gundinci i Slavija jesenski prvaci

2. ŽNL Brodsko-posavska

Gundinci i Slavija jesenski prvaci

26.10.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac korak do jesenskog naslova

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac korak do jesenskog naslova

25.10.2020. | 19:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu derbi u Slobodnici

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Omladincu derbi u Slobodnici

25.10.2020. | 18:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Slavonca, porazi Marse i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Slavonca, porazi Marse i Sloge

24.10.2020. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsonia pobijedila i Vukovar

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsonia pobijedila i Vukovar

21.10.2020. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vode Budainka Kolonija i Omladinac

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Vode Budainka Kolonija i Omladinac

20.10.2020. | 13:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Penali odlučili o pobjedniku

Futsal kup Hrvatske

Penali odlučili o pobjedniku

20.10.2020. | 13:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Deveta uzastopna pobjeda Omladinca

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Deveta uzastopna pobjeda Omladinca

18.10.2020. | 20:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, porazi Oriolika i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, porazi Oriolika i Slavonca

17.10.2020. | 20:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjedom u Kutjevu Marsa preuzela vodstvo

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjedom u Kutjevu Marsa preuzela vodstvo

13.10.2020. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmice u Svilaju i Gornjim Andrijevcima

2. ŽNL Brodsko-posavska

Sedmice u Svilaju i Gornjim Andrijevcima

12.10.2020. | 15:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac odmiče na vrhu

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac odmiče na vrhu

11.10.2020. | 20:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse, Oriolika i Slavonca - poraz Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse, Oriolika i Slavonca - poraz Sloge

10.10.2020. | 20:05
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi Slavonca i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Porazi Slavonca i Sloge

7.10.2020. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka u Grižićima, a osmica u Vinogorju

2. ŽNL Brodsko-posavska

Devetka u Grižićima, a osmica u Vinogorju

5.10.2020. | 18:10
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Slobodnice

1. Županijska liga Brodsko-posavska

Sedmica Slobodnice

5.10.2020. | 10:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gostima ni mrvica

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Gostima ni mrvica

5.10.2020. | 8:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse, porazi Oriolika, Sloge i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Marse, porazi Oriolika, Sloge i Slavonca

4.10.2020. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pomor četvrtoligaša

Kup ŽNS Brodsko-posavskog

Pomor četvrtoligaša

1.10.2020. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :