Sport : Nogomet

Objavljeno: 20.9.2021. u 21:00
Prikaza: 655
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni tjedan

Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

Slavonski Brod : Oriolik u Zagrebu, Marsonia u PleterniciMarsa u subotu gostuje u Pleternici.(Foto: Facebook)

Oriolik se u srijedu u Zagrebu bori za ulazak među 16 najboljih u kupu Hrvatske, a Marsonia u prvenstvu, u subotu gostuje u Pleternici. Ništa manje neće biti zanimljivo niti u Bukovlju gdje se igra županijski derbi.

Srijeda, 22. rujna

Nogomet

Šesnaestina finala kupa Hrvatske

Zagreb, stadion u Veslačkoj, 15,30 sati: Zagreb – Oriolik (Oriovac)

Subota, 25. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 16,30 sati

Bukovlje: Slavonac – Omladinac (G.Vrba)

Pleternica: Slavija – Marsonia (Sl.Brod)

Đakovo: Đakovo Croatia – Oriolik (Oriovac)

Čepin: Čepin – Sloga (N.Gradiška)

Belišće: Belišće – Darda

Velika, 18,00 sati: Slavonija (Požega) – Vukovar'91 (Vukovar)

Vukovar: Vuteks Sloga – Zrinski (Jurjevac)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod - Požega, 6. kolo, 16,15 sati

Požega: Požega – Zadrugar (Oprisavci)

Sl.Brod: Budainka Kolonija – Tomislav (D.Andrijevci)

Velika, 18,15: Papuk – Svačić (St.Slatinik)

N.Kapela, 18,45: Slavonac – Lipik 1925 (Lipik)

Pakrac: Hajduk - Jakšić

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 6. kolo, 16,30 sati

Vrpolje: Sloga – Tomica

Sl.Brod: Vinogorac – Posavina (V.Kopanica)

St.Perkovci: Perkovci - Gundinci

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 6. kolo, 16,30 sati

Ljupina: Slaven – Budućnost (Rešetari)

Brod.Stupnik: Slavonac – Slavija (St.P.Selo)

Davor: Posavac – BONK (Bebrina)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 5. kolo, 16,30 sati

Čajkovci: Mladost - Selna

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 5. kolo, 16,30 sati

Trnjani: Slaven – MV Croatia 1976 (Sl.Brod)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 5. kolo, 16,30 sati

Grižići: Vatrogasac – Gaj (Zbjeg)

Nedjelja, 26. rujna

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 16,30 sati

Ivankovo: Bedem – NAŠK (Našice)

Kutjevo: Kutjevo – Graničar (Županja)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod - Požega, 6. kolo, 16,15 sati

Slobodnica: Slobodnica - Sikirevci

Vidovci: Dinamo – Mladost (Sibinj)

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina istok, 6. kolo, 16,30 sati

Sl.Šamac: Graničar – Slavonac (G.Bebrina)

Sl.Brod: Podvinje – Zvonimir (D.Vrba)

St.Topolje: Omladinac – Graničar (Klakar)

Jaruge: Sloga - Podcrkavlje

1. ŽNL Brodsko-posavska, skupina zapad, 6. kolo, 16,30 sati

Batrina: Batrina – Omladinac (Vrbova)

Šumeće: Šokadija – Croatia (Tisovac)

Lužani: Svjetlost – Slavonac (Gunjavci Drežnik)

Cernik: Mladost – Psunj Sokol (Okučani)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 5. kolo, 16,30 sati

Sredanci: Šokadija – Posavac (Kupina)

Beravci: Raketa – Mladost (Divoševci)

Zadubravlje: Dubrava – Sava (Svilaj)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 5. kolo, 16,30 sati

Ruščica, 19,00: Posavac – Amater (Sl.Brod)

Klokočevik: Dilj – Graničar BV (Sl.Brod)

D.Bebrina: Mladost – Zdenac (Brod.Zdenci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 5. kolo, 16,30 sati

St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) – ASK (G.Andrijevci)

Sl.Kobaš: Slavonac – Mladost 1977 (Banovci)

Kaniža: Posavac – Graničar (Stup.Kuti)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina D, 5. kolo, 16,30 sati

Magić Mala: Graničar – Soko 1970 (Orubica)

Malino: Mladost – Slavonija (Bodovaljci)

Laze: Graničar – Sloboda (G.Bogićevci)

Brđani: Mladost – Trenk (Seoce)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hrvoje Bušić više nije trener bijelo-crnih

NK Marsonia Slavonski Brod

Hrvoje Bušić više nije trener bijelo-crnih

26.10.2021. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : 'Moj san je igrati za reprezentaciju'

Nogomet je njegov život

'Moj san je igrati za reprezentaciju'

25.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Posavini derbi u Velikoj Kopanici

1. ŽNL Brodsko-posavska

Posavini derbi u Velikoj Kopanici

25.10.2021. | 6:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić prošao i Sikirevce

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić prošao i Sikirevce

24.10.2021. | 23:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi naših predstavnika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Porazi naših predstavnika

24.10.2021. | 7:59
SBplus.hr, Slavonski Brod : Derbi u Donjoj Vrbi završio bez pobjednika

1. ŽNL Brodsko-posavska

Derbi u Donjoj Vrbi završio bez pobjednika

18.10.2021. | 9:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić na korak do jesenskog naslova

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić na korak do jesenskog naslova

17.10.2021. | 22:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac skinuo skalp i Đakovčanima

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac skinuo skalp i Đakovčanima

17.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

16.10.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

Nogometni vikend

Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

14.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimiru derbi u Topolju

1. ŽNL Brodsko-posavska

Zvonimiru derbi u Topolju

11.10.2021. | 10:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

10.10.2021. | 23:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

9.10.2021. | 20:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

Nogometni vikend

Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

8.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

4.10.2021. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

4.10.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

2.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vinogorcu derbi istoka

1. ŽNL Brodsko-posavska

Vinogorcu derbi istoka

27.9.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :