Petak, 6. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 31. kolo, 17,30 sati
Požega: Slavonija – Slavija (Pleternica)
Subota, 7. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 31. kolo, 17,30 sati
Sl.Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Marsonia – Graničar (Županja)
Oriovac: Oriolik – NAŠK (Našice)
N.Gradiška: Sloga – Zrinski (Jurjevac)
Belišće: Belišće – Čepin
Darda: Darda – Kutjevo
Vukovar: Vukovar'91 – Bedem (Ivankovo)
Đakovo: Đakovo Croatia – Slavonac (Bukovlje)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod – Požega, 22. kolo, 17,45 sati
Požega: Požega – Tomislav (D.Andrijevci)
Velika: Papuk – Mladost (Sibinj)
N.Kapela, 20,15: Slavonac – Jakšić
Pakrac: Hajduk – Budainka Kolonija (Sl.Brod)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 23. kolo, 17,30
Podcrkavlje: Podcrkavlje – Sloga (Vrpolje)
G.Bebrina: Slavonac – Omladinac (St.Topolje)
D.Vrba: Zvonimir – Posavina (V.Kopanica)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 23. kolo, 17,30
Tisovac: Croatia – Mladost (Cernik)
St.P.Selo: Slavija – Batrina
Gunjavci: Slavonac – Slaven (Ljupina)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 17. kolo, 17,30
Beravci: Raketa – Sava (Svilaj)
Divoševci: Mladost – Selna
Čajkovci: Mladost – Dubrava (Zadubravlje)
Sredanci: Šokadija – Sapci
Nedjelja, 8. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 31. kolo, 17,30 sati
G.Vrba: Omladinac – Vuteks Sloga (Vukovar)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod – Požega, 22. kolo, 17,45 sati
Sikirevci: Sikirevci – Zadrugar (Oprisavci)
Slobodnica: Slobodnica – Svačić (St.Slatinik)
Vidovci: Dinamo – Lipik 1925 (Lipik)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 23. kolo, 17,30
Gundinci: Gundinci – Vinogorac (Sl.Brod)
Sl.Šamac: Graničar – Podvinje (Sl.Brod)
Tomica: Tomica – Graničar (Klakar)
St.Perkovci: Perkovci – Sloga (Jaruge)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 23. kolo, 17,30
Brod.Stupnik: Slavonac – Šokadija (Šumeće)
Lužani: Svjetlost – Posavac (Davor)
Bebrina: BONK – Omladinac (Vrbova)
Okučani: Psunj Sokol – Budućnost (Rešetari)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 17. kolo, 17,30
Trnjani: Slaven – Amater (Sl.Brod)
Klokočevik: Dilj – Bratstvo (Vranovci)
Sl.Brod: MV Croatia 1976 – Zdenac (Brod.Zdenci)
D.Bebrina: Mladost – Posavac (Ruščica)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 17. kolo, 17,30
Kaniža: Posavac – Sloga (Gromačnik)
St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) – Vatrogasac (Grižići)
Sl.Kobaš: Slavonac – Gaj (Zbjeg)
Banovci: Mladost 1977 – ASK (G.Andrijevci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 17. kolo, 17,30
Seoce: Trenk – Soko 1970 (Orubica)
Magić Mala: Graničar – Graničar (Laze)
Brđani: Mladost – Sloboda (G.Bogićevci)
Malino: Mladost - Dragalić
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -