Sport : Nogomet

Objavljeno: 3.5.2021. u 17:40
Prikaza: 369
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni vikend

Marsa u srijedu u Bukovlju, a u nedjelju u Županji

Slavonski Brod : Marsa u srijedu u Bukovlju, a u nedjelju u ŽupanjiSlavonac u polufinalu kupa u srijedu ugošćuje Marsu.(Foto: IS/SBplus)

Marsonia u srijedu sa Slavoncem u Bukovlju igra polufinale županijskog kupa, a u nedjelju u Županji u prvenstvu 3. HNL-istok.

Srijeda, 5. svibnja
Nogomet
Polufinale kupa ŽNS Brodsko-posavskog
Bukovlje, 17,00 sati: Slavonac – Marsonia (Slav.Brod)
Subota, 8. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 27. kolo, 17,30 sati
Bukovlje: Slavonac – Zrinski (Jurjevac)
Oriovac: Oriolik – Čepin
N.Gradiška: Sloga – Vihor (Jelisavac)
Požega: Slavonija – Kutjevo
Valpovo: Valpovka – Vukovar '91 (Vukovar)
Đakovo: Croatia Đakovo – Bedem (Ivankovo)
Našice: NAŠK – Belišće
Vukovar: Vuteks Sloga – Slavija (Pleternica)  
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 21. kolo, 17,30 sati
Lipik: Lipik 1925 – Slavonac (N.Kapela)
Jakšić: Jakšić – Hajduk (Pakrac) 
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 21. kolo, 17,30 sati
Vrpolje: Sloga – Podvinje (Slav.Brod)
G.Bebrina: Slavonac – Budainka Kolonija (Slav.Brod)
Jaruge: Sloga – Omladinac (St.Topolje)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 21. kolo, 17,30 sati
Brđani: Mladost – Batrina
Tisovac: Croatia – Slaven (Ljupina)
Cernik: Mladost – Graničar (Laze)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 19. kolo, 17,30 sati
Zadubravlje: Dubrava – Dilj (Klokočevik)
Slav.Brod, 20,00: Amater – Mladost (D.Bebrina) 
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 19. kolo, 17,30 sati
Slav.Brod: MV Croatia 1976 – Sloga (Gromačnik) 
Nedjelja, 9. svibnja 
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 27. kolo, 17,30 sati
Županja: Graničar – Marsonia (Slav.Brod)  
Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega,  21. kolo, 17,30 sati
D.Andrijevci: Tomislav – Mladost (Sibinj)
Vidovci: Dinamo – Kaptol
G.Vrba: Omladinac – Požega
St.Slatinik: Svačić – Kuzmica
Oprisavci: Zadrugar - Sikirevci 
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 21. kolo, 17,30 sati
Slav.Šamac: Graničar – Podcrkavlje
D.Vrba: Zvonimir – Gardun (Garčin)
St.Perkovci: Perkovci – Posavina (V.Kopanica)
Tomica: Tomica – Graničar (Klakar) 
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 21. kolo, 17,30 sati
Davor: Posavac – Budućnost (Rešetari)
Bebrina: BONK – Slavonac (Brod.Stupnik)
Vrbova: Omladinac – Slavonac (Gunjavci Drežnik)
G.Bogićevci: Sloboda – Psunj Sokol (Okučani) 
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - A, 17. kolo, 17,30 sati
Svilaj: Sava – Gundinci
Sapci: Sapci – Mladost (Divoševci)
Čajkovci: Mladost – Raketa (Beravci) 
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - B, 19. kolo, 17,30 sati
Trnjani: Slaven – Bratstvo (Vranovci)
Selna: Selna – Graničar BV (Slav.Brod)
Ruščica: Posavac – Zdenac (Brod.Zdenci) 
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - C, 19. kolo, 17,30 sati
St.Slatinik, 11,00: Mladost (Jakačina Mala) – Slavonac (Slav.Kobaš)
Šumeće: Šokadija – Vatrogasac (Grižići)
Kaniža: Posavac – Mladost 1977 (Banovci)
G.Andrijevci: ASK – Gaj (Zbjeg) 
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - D, 17. kolo, 17,30 sati
Lužani: Svjetlost – Slavonija (Bodovaljci)
Orubica: SOko 1970 – Graničar (Magić Mala)
Dragalić: Dragalić – Mladost (Malino)
St.P.Selo: Slavija – Sloboda (G.Bogićevci) 
Mali nogomet
Kvalifikacije za 1. HMNL, 4. kolo
Šibenik: Šibenik - Brod 035 (Slav.Brod)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa je s novim porazom praktično ispala iz igre za prvaka

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa je s novim porazom praktično ispala iz igre za prvaka

13.5.2021. | 7:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku i zapadu ništa novo

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku i zapadu ništa novo

10.5.2021. | 22:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac i teoretski prvak i novi trećeligaš

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Omladinac i teoretski prvak i novi trećeligaš

10.5.2021. | 11:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Novi poraz od Šibenika

Kvalifikacije za 1. HMNL

Novi poraz od Šibenika

10.5.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa se porazom u Županji udaljila od obrane naslova

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa se porazom u Županji udaljila od obrane naslova

9.5.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, porazi Oriolika i Sloge, Marsa u nedjelju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca, porazi Oriolika i Sloge, Marsa u nedjelju

9.5.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa preko Bukovlja do finala u Oriovcu

Županijski kup

Marsa preko Bukovlja do finala u Oriovcu

6.5.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka Kolonija i Slobodnica sve bliže majstorici

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainka Kolonija i Slobodnica sve bliže majstorici

4.5.2021. | 7:55
SBplus.hr, Slavonski Brod : Jakšić i Mladost bježe iz opasne zone

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Jakšić i Mladost bježe iz opasne zone

3.5.2021. | 8:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda nad Puljanima za vrh tablice

Kvalifikacije za 1. HMNL

Pobjeda nad Puljanima za vrh tablice

3.5.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Slavonca  Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Slavonca Sloge

2.5.2021. | 9:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Slavonca

28.4.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainka, Kolonija i Slobodnica i dalje lideri

Prva ŽNL Brodsko-posavska

Budainka, Kolonija i Slobodnica i dalje lideri

26.4.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Važna pobjeda u Zagrebu

Kvalifikacije za 1. HMNL

Važna pobjeda u Zagrebu

26.4.2021. | 11:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka Svačića u Starom Slatiniku

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Devetka Svačića u Starom Slatiniku

26.4.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca u županijskom derbiju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca u županijskom derbiju

26.4.2021. | 8:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Poraz Marse u Belišću

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Poraz Marse u Belišću

25.4.2021. | 8:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik osigurao finale županijskog kupa

Polufinale kupa ŽNS

Oriolik osigurao finale županijskog kupa

21.4.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Budainci derbi, Slobodnica prošla Laze

1. ŽNL Brodsko-posavska

Budainci derbi, Slobodnica prošla Laze

19.4.2021. | 10:50
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :