• IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus

U 14. (pretposljednjem) kolu 3. HNL-istok, Marsonia je zabilježila najuvjerljiviju pobjedu pobjedu i na taj način osvojila naslov jesenskog prvaka trećeligaškog istoka. Sloga je poražena u Pleternici, a Oriolik igra sutra u Kutjevu.

SLAVONSKI BROD - Nakon dugogodišnjeg posta, ovdašnji nogometni ovisnici imaju razloga za slavlje. Naime, Marsonia je kolo prije kraja prvog dijela prvenstva u 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi-istok, osvojila naslov jesenskog prvaka. Brođani su zabilježili šestu uzastopnu pobjedu i najbližem pratitelju Belišću bježe nedostižna četiri boda. Sloga iz Nove Gradiške je poražena od Slavije u Pleternici, a Oriolik iz Oriovca svoju utakmicu 14. kola odrađuje sutra (u nedjelju) u Kutjevu.

Marsa je na Stadionu uz Savu, pred oko 700 gledatelja, ostvarila najuvjerljiviju pobjedu tekuće polusezone (6:0). Stradala je Vuteks Sloga iz Vukovara. Već u prvih 27 minuta pitanje pobjednika bilo je riješeno. Strijelci za 2:0 bili su Bundavica (13.) i Begić (27.).

Odlična igra bijelo-crnih nastavljena je i u drugom poluvremenu, a još četiri puta zabili su: Sivrić (58.), Mirković (71.), Mišić (81.) i Čanić (90.). Pohvalna igra kompletne momčadi dobar je nagovještaj onoga što dolazi u subotu, u posljednjem kolu jeseni. Marsonia gostuje u Belišću, kod najvećeg konkurenta za osvajanje naslova konačnog prvaka 3. HNL-istok. U utakmici s Vukovarcima nitko nije kartoniran, niti ozlijeđen, pa će trener Ostojić Belišću moći suprostaviti najjaču postavu.

Sloga je u Pleternici poražena od najbližeg susjeda Slavije (0:2). Sve je bilo riješeno za 40 minuta, a strijelci za Slaviju bili su Nikolić u 11. i Jokić u 40. minuti.

Nogometaši Oriolika sutra (u nedjelju) igraju u Kutjevu s istoimenom momčadi.

U prilogu možete pogledati tablicu 3. HNL-istok, nakon odigranog nepotpunog 14. kola.

3. HNL-istok, tablica

PDF Dokument(.pdf)

377 kb

Broj komentara: 10

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
Janus

Janus

Komentirano: 17.11.2019. | 21:28

1

Makso, sve velki Brodjani! Koliko je koji od njih donio milijona, srećom Marsonija nije u trećoj županijskoj ligi jer ne ovisi o njima. Bravo dečki volio bi da uđete u drugu ligu pa makar samo usprkos takvima nek se žderu.
max3

max3

Komentirano: 17.11.2019. | 21:14

2

Kao da je najbitnija stavka u cijelom članku koliko je bilo gledatelja! Kakvi trolovi, sramota što sve urednik dopušta...
Taubek

Taubek

Komentirano: 17.11.2019. | 12:50

3

Koliko nisko moras pasti da se za jednu ulaznicu i gemist prodas.
ciceron

ciceron

Komentirano: 17.11.2019. | 10:19

4

Ma nije on novinar.Ne mora platiti ulaznicu.Zdrma i pokoji gratis gemišt.Dodvoravanje.
vladoizvrbe

vladoizvrbe

Komentirano: 17.11.2019. | 9:20

5

Od kada je Salantić novinar ?.Na taj način novinar može biti tko želi.
Stipe

Stipe

Komentirano: 17.11.2019. | 8:39

6

Ja vvjerujem da je to sve zasluga izvršnog dopredsjednika :)
Taubek

Taubek

Komentirano: 17.11.2019. | 8:10

7

Salantricu kako te nije sramota napisati ovakav clanak...o broju navijaca te demantiraju slike s tribine. Jel ti to Basic platio da muljas? Kakav novinar.
marsaSB

marsaSB

Komentirano: 16.11.2019. | 23:21

8

kakvih 700 gledatelja, pobogu? i protiv Vukovaraca nitko nije kartoniran??? 1. Opomenuti igrači (klub, ime, prezime, minuta i uzrok) NK Marsonia br. 17 Sivrić Matej (3500085) u 73. min (preoštar start)

10

KAKO 700 KAD NA HNS CFF PISE 350 DAJTE MOLIM VAS...

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oduzet im bod zbog napada na suca

Izgubili naslov jesenskog prvaka

Oduzet im bod zbog napada na suca

2.12.2019. | 19:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladincu susjedski derbi, Zvonimiru jesenski naslov

1. ŽNL Brodsko-posavska

Omladincu susjedski derbi, Zvonimiru jesenski naslov

1.12.2019. | 20:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Za kraj jeseni, neodlučno Oriolika, porazi Marse i Sloge

17.11.2019. | 17:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zahvaljujući boljoj igri u završnici, Zagrepčani prošli

Derbi kola pripao Slavoncu

SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa pobjedom u N. Gradišci na korak do jesenskog naslova

2.11.2019. | 18:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Brođani s maksimalnim učinkom, nakon četiri kola vodeći

27.10.2019. | 18:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Marse u Oriovcu, poraz Sloge u Novoj Gradišci