Sport : Nogomet

Objavljeno: 24.8.2021. u 19:30
Prikaza: 969
|
Autor: IS/SBplus

Nogometna zbivanja u tjednu koji nailazi

Marsa i Oriolik u kupu Hrvatske gostuju u Rijeci i Kutini

Slavonski Brod : Marsa i Oriolik u kupu Hrvatske gostuju u Rijeci i Kutini Matej Gačić i njegovi suigrači iz Marse, najprije putuju u Rijeku, a potom u Vukovar. (Foto: IS/SBplus)

U tjednu koji nailazi nogomet će biti u prvom planu. Osim pretkola kupa Hrvatske i 1. kola županijskog kupa, igraju se prvenstvena kola u svim ligama. Marsonia i Oriolik najprije u kupu Hrvatske gostuju u Rijeci i Kutini, a potom u prvenstvu u Vukovaru, odnosno Bukovlju.

Srijeda, 25. kolovoza

Nogomet

Pretkolo kupa Hrvatske, 17,00

Rijeka, stadion na Krimeji: Orijent - Marsonia

Kutina: Moslavina - Oriolik (Oriovac)

Kup ŽNS Brodsko-posavskog, 1. kolo, 17,30 sati

D.Vrba: Zvonimir - Slobodnica

Sl.Brod: Podvinje - Slavonac (Sl.Kobaš)

G.Bebrina: Slavonac - Dilj (Klokočevik)

Lužani: Svjetlost - MV Croatia 1976 (Sl.Brod)

Klakar: Graničar - Vinogorac (Sl.Brod)

St.Perkovci: Perkovci - Sikirevci

Jaruge: Sloga - Sloga (Vrpolje)

V.Kopanica: Posavina - Graničar (Sl.Šamac)

St.Kuti: Graničar - Mladost (Malino)

St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Mladost (Sibinj)

Sl.Brod: Graničar BV - Šokadija (Šumeće)

Petak, 27. kolovoza

Nogomet

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 2. kolo, 19,00 sati 

D.Andrijevci: Tomislav - Svačić (St.Slatinik)

Subota, 28. kolovoza

Nogomet

3. HNL-istok, 2. kolo, 17,30 sati

Bukovlje: Slavonac - Oriolik (Oriovac)

Vukovar: Vukovar '91 - Marsonia (Sl.Brod)

Darda: Darda - Sloga (N.Gradiška)

Belišće: Belišće - Graničar (Županja)

Velika: Slavonija - NAŠK (Našice)

Đakovo: Đakovo Croatia - Bedem (Ivankovo)

Pleternica: Slavija - Kutjevo

Čepin: Čepin - Vuteks Sloga (Vukovar)

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 2. kolo, 17,15 sati 

Velika, 19,15 sati: Papuk - Slobodnica

Požega: Požega - Slavonac (N.Kapela)

Pakrac: Hajduk - Sikirevci

Sl.Brod: Budainka Kolonija - Lipik 1925 (Lipik)

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 2. kolo, 17,30 sati

St.Perkovci: Perkovci - Posavina (V.Kopanica)

Sl.Brod: Podvinje - Vinogorac (Sl.Brod)

Jaruge: Sloga - Gundinci

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 2. kolo, 17,30 sati

Gunjavci: Slavonac - BONK (Bebrina)

Tisovac: Croatia - Psunj Sokol (Okučani)

Lužani: Svjetlost - Budućnost (Rešetari)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 1. kolo, 17,30 sati

Sl.Brod: Amater - Graničar BV (Sl.Brod)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 1. kolo, 17,30 sati

Zbjeg: Gaj - Graničar (st.Kuti)

St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Posavac (Kaniža)

Grižići: Vatrogasac - Slavonac (Sl.Kobaš)

Gromačnik: Sloga - Mladost 1977 (Banovci)

Nedjelja, 29. kolovoza

Nogomet

3. HNL-istok, 2. kolo, 17,30 sati

G.Vrba: Omladinac - Zrinski (Jurjevac) 

Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 2. kolo, 17,15 sati 

Vidovci: Dinamo - Jakšić

Sibinj: Mladost - Zadrugar (Oprisavci) 

1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 2. kolo, 17,30 sati

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Tomica

Vrpolje: Sloga - Omladinac (St.Topolje)

G.Bebrina: Slavonac - Zvonimir (D.Vrba)

Sl.Šamac: Graničar - Graničar (Klakar) 

1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 2. kolo, 17,30 sati

Cernik: Mladost - Slaven (Ljupina)

Davor: Posavac - Batrina

B.Stupnik: Slavonac - Omladinac (Vrbova)

Šumeće: Šokadija - Slavija (St.P.Selo) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina A, 1. kolo, 17,30 sati

Zadubravlje: Dubrava - Raketa (Beravci)

Čajkovci: Mladost - Šokadija (sredanci)

Svilaj: Sava - Posavac (Kupina)

Sapci: Sapci - Mladost (Divoševci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 1. kolo, 17,30 sati

Ruščica: Posavac - Slaven (Trnjani)

Vranovci: Bratstvo - MV Croatia 1976 (Sl.Brod)

D.Bebrina: Mladost - Dilj (Klokočevik) 

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina C, 1. kolo, 17,30 sati

Zbjeg: Gaj - Graničar (st.Kuti)

St.Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Posavac (Kaniža)

Grižići: Vatrogasac - Slavonac (Sl.Kobaš)

Gromačnik: Sloga - Mladost 1977 (Banovci)

2. ŽNL Brodsko-posavska, skupina B, 1. kolo, 17,30 sati

Magić Mala: Graničar - Mladost (Malino)

Laze: Graničar - Mladost (Brđani)

G.Bogićevci: Sloboda - Slavonija (Bodovaljci)

Dragalić: Dragalić - Trenk (Seoce)


Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Derbi u Donjoj Vrbi završio bez pobjednika

1. ŽNL Brodsko-posavska

Derbi u Donjoj Vrbi završio bez pobjednika

18.10.2021. | 9:50
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić na korak do jesenskog naslova

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić na korak do jesenskog naslova

17.10.2021. | 22:20
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac skinuo skalp i Đakovčanima

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac skinuo skalp i Đakovčanima

17.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsa, Oriolik i Sloga zabilježili pobjede

16.10.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

Nogometni vikend

Marsa dočekuje Kutjevo, a Oriolik Vuteks Slogu

14.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimiru derbi u Topolju

1. ŽNL Brodsko-posavska

Zvonimiru derbi u Topolju

11.10.2021. | 10:40
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić i Tomislav bježe konkurenciji

10.10.2021. | 23:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Oriolika, porazi Marse, Omladinca i Slavonca

9.10.2021. | 20:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

Nogometni vikend

Slavonac dočekuje Belišće, Marsa u Vukovaru

8.10.2021. | 16:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku sve po starom, na zapadu sve veća gužva

4.10.2021. | 9:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola, Tomislav i dalje nepobjediv

4.10.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Oriolika i Sloge, neodlučno Marse, poraz Slavonca

2.10.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Vinogorcu derbi istoka

1. ŽNL Brodsko-posavska

Vinogorcu derbi istoka

27.9.2021. | 11:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačić s pobjedom u Velikoj zadržao vrh

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačić s pobjedom u Velikoj zadržao vrh

26.9.2021. | 20:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Prva gostujuća pobjeda Marse, Slavoncu županijski derbi

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Prva gostujuća pobjeda Marse, Slavoncu županijski derbi

26.9.2021. | 7:59
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik slavio u Zagrebu

Oriovčani među šesnaest najboljih u kupu

Oriolik slavio u Zagrebu

22.9.2021. | 19:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

Nogometni tjedan

Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

20.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola i vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola i vrh tablice

19.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :