Petak, 20. svibnja
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod – Požega, 24. kolo, 19,30 sati
Velika: Papuk – Hajduk (Pakrac)
Subota, 21. svibnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 33. kolo, 17,30 sati
Sl.Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Marsonia – Sloga (N.Gradiška)
Oriovac: Oriolik – Zrinski (Jurjevac)
G.Vrba: Omladinac – Bedem (Ivankovo)
Pleternica: Slavija – Slavonac (Bukovlje)
Đakovo: Đakovo Croatia – Čepin
Požega: Slavonija – Vuteks Sloga (Vukovar)
Belišće: Belišće – Kutjevo
Darda: Darda – NAŠK (Našice)
Vukovar: Vukovar'91 – Graničar (Županja)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod – Požega, 24. kolo, 18,15 sati
Požega: Požega – Budainka Kolonija (Sl.Brod)
N.Kapela, 20,45: Slavonac – Mladost (Sibinj)
Lipik: Lipik 1925 – Svačić (St.Slatinik)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 25. kolo, 17,30 sati
D.Vrba: Zvonimir – Tomica
St.Perkovci: Perkovci – Sloga (Vrpolje)
Podcrkavlje: Podcrkavlje – Vinogorac (Sl.Brod)
G.Bebrina: Slavonac – Posavina (V.Kopanica)
Sl.Šamac: Graničar – Omladinac (St.Topolje)
Sl.Brod: Podvinje – Sloga (Jaruge)
Gundinci: Gundinci – Graničar (Klakar)
Nedjelja, 22. svibnja
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod – Požega, 24. kolo, 18,15 sati
Sikirevci: Sikirevci – Jakšić
Vidovci: Dinamo – Zadrugar (Oprisavci)
Slobodnica: Slobodnica – Tomislav (D.Andrijevci)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 25. kolo, 17,30
Lužani: Svjetlost – Slaven (Ljupina)
Davor: Posavac – Šokadija (Šumeće)
St.P.Selo: Slavija – Budućnost (Rešetari)
Gunjavci: Slavonac – Omladinac (Vrbova)
Brod.Stupnik: Slavonac – Mladost (Cernik)
Bebrina: BONK – Psunj Sokol (Okučani)
Tisovac: Croatia - Batrina
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -