Subota, 16. listopada
Nogomet
3. HNL-istok, 11. kolo, 15,30 sati
Sl.Brod: Marsonia - Kutjevo
Oriovac: Oriolik - Vuteks Sloga (Vukovar)
N.Gradiška: Sloga - Bedem (Ivankovo)
Županja: Graničar - Slavonac (Bukovlje)
Vukovar: Vukovar'91 - Čepin
Darda: Darda - Slavija (Pleternica)
Belišće: Belišće - Slavonija (Požega)
Jurjevac: Zrinski - NAŠK (Našice)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 9. kolo, 15,15 sati
Sl.Brod: Budainka Kolonija - Hajduk (Pakrac)
Lipik: Lipik 1925 - Dinamo (Vidovci)
Jakšić: Jakšić - Slavonac (N.Kapela)
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 9. kolo, 15,30 sati
Sl.Šamac: Graničar - Perkovci (St.Perkovci)
D.Vrba: Zvonimir - Vinogorac (Sl.Brod)
G.Bebrina: Slavonac - Sloga (Vrpolje)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 9. kolo, 15,30 sati
Bebrina: BONK - Batrina
Lužani: Svjetlost - Slavonac (Brod.Stupnik)
Okučani: Psunj Sokol - Omladinac (Vrbova)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 8. kolo, 15,30 sati
Sapci: Sapci - Šokadija (Sredanci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 8. kolo, 15,30 sati
Sl.Brod, stadion Jelas, 18,00: Amater Slaven (Trnjani)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 8. kolo, 15,30 sati
G.Andrijevci: ASK - Mladost 1977 (Banovci)
Nedjelja, 17. listopada
Nogomet
3. HNL-istok, 11. kolo, 15,30 sati
G.Vrba: Omladinac - Đakovo Croatia (Đakovo)
Međužupanijska nogometna liga Sl.Brod-Požega, 9. kolo, 15,15 sati
St.Slatinik: Svačić - Slobodnica
Sibinj: Mladost - Papuk (Velika)
Oprisavci: Zadrugar - Sikirevci
D.Andrijevci: Tomislav - Požega
1. ŽNL Brodsko-posavska, istok, 9. kolo, 15,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Podvinje (Sl.Brod)
Tomica: Tomica - Posavina (V.Kopanica)
Gundinci: Gundinci Omladinac (St.Topolje)
Klakar: Graničar - Sloga (Jaruge)
1. ŽNL Brodsko-posavska, zapad, 9. kolo, 15,30 sati
St.P.Selo: Slavija - Slaven (Ljupina)
Gunjavci: Slavonac - Mladost (Cernik)
Tisovac: Croatia - Posavac (Davor)
Rešetari: Budućnost - Šokadija (Šumeće)
2. ŽNL Brodsko-posavska, A, 8. kolo, 15,30 sati
Zadubravlje: Dubrava - Mladost (Čajkovci)
Selna: Selna - Mladost (Divoševci)
Svilaj: Sava - Raketa (Beravci)
2. ŽNL Brodsko-posavska, B, 8. kolo, 15,30 sati
Ruščica, 18,00: Posavac - Mladost (D.Bebrina)
Brod.Zdenci: Zdenac - MV Croatia 1976 (Sl.Brod)
Vranovci: Bratstvo - Dilj (Klokočevik)
2. ŽNL Brodsko-posavska, C, 8. kolo, 15,30 sati
Gromačnik: SLoga - Posavac (Kaniža)
Grižići: Vatrogasac - Mladost (Jakačina Mala)
Zbjeg: Gaj - Slavonac (Sl.Kobaš)
2. ŽNL Brodsko-posavska, D, 8. kolo, 15,30 sati
Orubica: Soko 1970 - Trenk (Seoce)
Laze: Graničar - Graničar (Magić Mala)
Dragalić: Dragalić - Mladost (Malino)
G.Bogićevci: Sloboda - Mladost (Brđani)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -