• IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus
  • IS/SBplus

Derbi dva gradska drugoligaša pružio je prvoligaški mali nogomet, pa ponovo moramo konstatirati kako je šteta što ga nisu mogli vidjeti gledatelji. Brod 035 na kraju je slavio i primakao se na korak do naslova prvaka i kvalifikacija za prvoligaško društvo.

SLAVONSKI BROD - U sablasno praznoj sportskoj dvorani Brod, u okviru 18. kola 2. Hrvatske malonogometne lige-istok, u gradskom derbiju sastali su Brod i Brod 035 i prikazali vrhunski mali nogomet.

Brod je utakmicu bolje otvorio, ali svoju odličnu igru nije uspio okruniti niti jednim golom. Nasuprot njima Brod 035 je igrao strpljivo, znajući da će njihove šanse kad-tad doći.

Prva je došla u 10. minuti. Vratar Konrad odlično je uposlio Ruheka, ovaj lijepo primio loptu i rasparao mrežu iza leđa Grgića. Do odmora momci Ivice Ćorluke uspjeli su još dva puta matirati Grgića i tada se činilo da je utakmica završena.

Tako nisu mislili igrači  Alena Jelčića i u četiri minute nastavka golovima Škorića i Mijića vraćaju utakmicu u rezultatsku neizvjesnot. Đerek je uspio podići na +2, ali Lovreković dvije minute prije kraja smanjuje na -1 i otvara svojoj ekipi tračak nade.

Ipak, u posljednjoj minuti Ruhek zabija svoj drugi gol na utakmici i osigurava pobjedu Brodu 035. S ovom pobjedom on i njegovi suigrači primakli su se na korak do naslova prvaka i stjecanja prava na kvalifikacije za 1. HMNL.

BROD - BROD 035  3:5 (0:3)
Slavonski Brod - Sportska dvorana Brod - Bez gledatelja
Suci: Krešimir Grgurević (Sibinj) i Duje Marinković (Vinkovci)
Delegat Franjo Jelčić (Slavonski Brod)
Strijelci: 0:1 Ruhek (10), 0:2 Marčetić (16), 0:3 Bundavica (17-10 m), 1:3 Škorić (21), 2:3 Mijić (24), 2:4 Đerek (35), 3:4 Lovreković (38), 3:5 Ruhek (40)
Brod: Grgić, Brnjić, Sedlo, Škorić, Mijić, Čujić, Velikanović, Pleše, Lovreković, Štefančić, Tipurić. Trener: Alen Jelčić
Brod 035: Konrad, Bundavica, Đurković, Gačić, Đerek, Kovačević, Petrović, Ruhek, Marčetić, Ćubel, Ferić, Družić. Trener: Ivica Ćorluka

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

14.2.2021. | 11:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsa i Oriolik u Zagrebu s Karlovcem, odnosno, Kustošijom

20.1.2021. | 11:45
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Evo zašto je dovođenje Mandžukića pun pogodak za novi klub

7.1.2021. | 10:00
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Prošlo je 15 godina od pogibije mladog nogometaša Marsonije

23.11.2020. | 19:45
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Neodlučno Sloge, poraz Slavonca, Marsa i Oriolik otkazali

Neodlučno Sloge, poraz Slavonca, Marsa i Oriolik otkazali

21.11.2020. | 17:30
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Završen jesenski dio prvenstva, slijedi uzbudljivo proljeće