Sport : Nogomet

Objavljeno: 1.6.2021. u 19:30
Prikaza: 920
|
Autor: IS/SBplus

Nogometni tjedan

Dupli program, kao uvertira trećeligaša u završnicu sezone

Slavonski Brod : Dupli program, kao uvertira trećeligaša u završnicu sezoneSlavonac (crveni), najprije s Bedemom, pa s Belišćem.(Foto: IS/SBplus)

Trećeligaši u ovom tjednu odrađuju dva kola. Marsonia najprije dočekuje Slogu, a potom gostuje u Valpovu. Slavonac igra dvije važne utakmice u borbi za ostanak, najprije u Ivankovu, pa potom kod kuće sa Belišćem.

Srijeda, 2. lipnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga – istok, 32. kolo, 18,00 sati

Slav.Brod: Marsonia - Sloga (N.Gradiška)

Četvrtak, 3. lipnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga – istok, 32. kolo, 18,00 sati

Jurjevac: Zrinski - NAŠK (Našice)

Vukovar: Vuteks Sloga - Croatia Đakovo (Đakovo)

Županja: Graničar - Oriolik (Oriovac)

Pleternica: Slavija - Valpovka (Valpovo)

Belišće: Belišće - Slavonija (Požega)

Ivankovo: Bedem - Slavonac (Bukovlje)

Čepin: Čepin - Kutjevo

Jelisavac: Vihor - Vukovar'91 (Vukovar)

Subota, 5. lipnja

Nogomet

Međužupanijska nogometna liga Slavonski Brod – Požega, 25. kolo, 18,00 sati

Kaptol: Kaptol - Mladost (Sibinj)

N.Kapela: Slavonac - Požega

D.Andrijevci: Tomislav - Kuzmica

Lipik: Lipik 1925 - Hajduk (Pakrac)

Vidovci: Dinamo - Sikirevci

G.Vrba: Omladinac - Zadrugar (Oprisavci)

St.Slatinik: Svačić - Jakšić

Nedjelja, 6. lipnja

Nogomet

3. Hrvatska nogometna liga – istok, 33. kolo, 18,00 sati

Oriovac: Oriolik – Vuteks Sloga (Vukovar)

Bukovlje: Slavonac – Belišće

N.Gradiška: Sloga – Graničar (Županja)

Vukovar: Vukovar '91 – Čepin

Požega: Slavonija – Slavija (Pleternica)

Valpovo: Valpovka – Marsonia (Slav.Brod)

Đakovo: Croatia Đakovo – NAŠK (Našice)

Našice: NAŠK – Vuteks Sloga (Vukovar)

Jelisavac: Vihor - Zrinski (Jurjevac)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, istok, 26. kolo, 18,00 sati

Podcrkavlje: Podcrkavlje - Perkovci (St.Perkovci)

Tomica: Tomica - Slavonac (G.Bebrina)

Jaruge: Sloga - Sloga (Vrpolje)

St.Topolje: Omladinac - Zvonimir (D.Vrba)

Klakar: Graničar - Graničar (Sl.Šamac)

V.Kopanica: Posavina - Gardun (Garčin)

Slav.Brod: Budainka Kolonija - Podvinje (Slav.Brod)

1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, zapad, 26. kolo, 18,00 sati

Rešetari: Budućnost - BONK (Bebrina)

Vrbova: Omladinac - Mladost (Cernik)

Slobodnica: Slobodnica - Croatia (Tisovac)

Okučani: Psunj SOkol - Mladost (Brđani)

Gunjavci: Slavonac - Posavac (Davor)

Brod.Stupnik: Slavonac - Batrina

Laze: Graničar - Slaven (Ljupina)

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik slavio u Zagrebu

Oriovčani među šesnaest najboljih u kupu

Oriolik slavio u Zagrebu

22.9.2021. | 19:25
SBplus.hr, Slavonski Brod : Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

Nogometni tjedan

Oriolik u Zagrebu, Marsonia u Pleternici

20.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Svačiću derbi kola i vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Svačiću derbi kola i vrh tablice

19.9.2021. | 21:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na istoku Zvonimir maksimalan, a na zapadu gužva na vrhu

1. ŽNL Brodsko-posavska

Na istoku Zvonimir maksimalan, a na zapadu gužva na vrhu

19.9.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Omladinca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Sloge, porazi Oriolika i Omladinca

18.9.2021. | 20:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac Vukovarce skinuo s vrha ljestvice

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac Vukovarce skinuo s vrha ljestvice

16.9.2021. | 9:15
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tjedni nogometni raspored

Trećeligaši u pojačanom ritmu

Tjedni nogometni raspored

14.9.2021. | 13:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Hajduk drži vrh

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Hajduk drži vrh

13.9.2021. | 7:35
SBplus.hr, Slavonski Brod : Zvonimir vlada istokom, a Mladost zapadom

1. ŽNL Brodsko-posavska

Zvonimir vlada istokom, a Mladost zapadom

13.9.2021. | 7:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Marsonia, Oriolik i Sloga ostvarili pobjede

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Marsonia, Oriolik i Sloga ostvarili pobjede

11.9.2021. | 23:21
SBplus.hr, Slavonski Brod : Najzanimljivije u Sl.Brodu i Oriovcu

Nogometni vikend

Najzanimljivije u Sl.Brodu i Oriovcu

9.9.2021. | 20:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Devetka u Okučanima

1. ŽNL Brodsko-posavska

Devetka u Okučanima

7.9.2021. | 8:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sedmica Zadrugara za vrh tablice

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Sedmica Zadrugara za vrh tablice

7.9.2021. | 7:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi Slavonca, Sloge i Oriolika

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Porazi Slavonca, Sloge i Oriolika

5.9.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Omladinac pobijedio Marsoniju

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Omladinac pobijedio Marsoniju

5.9.2021. | 7:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjede Marse i Omladinca, nerješeno Oriolika i Slavonca

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjede Marse i Omladinca, nerješeno Oriolika i Slavonca

2.9.2021. | 11:45
SBplus.hr, Slavonski Brod : Gostujuće pobjede Zvonimira, Batrine, Omladinca i Slavije

1. ŽNL Brodsko-posavska

Gostujuće pobjede Zvonimira, Batrine, Omladinca i Slavije

1.9.2021. | 10:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Trećeligaši odrađuju dva kola

Nogometni tjedan

Trećeligaši odrađuju dva kola

31.8.2021. | 19:00
SBplus.hr, Slavonski Brod : Porazi Slavonca i Svačića

MŽNL Slavonski Brod-Požega

Porazi Slavonca i Svačića

30.8.2021. | 9:30
SBplus.hr, Slavonski Brod : Pobjeda Slavonca, porazi Marse i Sloge

3. Hrvatska nogometna liga-istok

Pobjeda Slavonca, porazi Marse i Sloge

29.8.2021. | 10:30
SBplus.hr, Slavonski Brod :
SBplus.hr, Slavonski Brod :