SLAVONSKI BROD - Nakon šestog dana 25. Božićnog malonogometnog turnira, koji se igra u sportskoj dvorani Vijuš, poznata su i preostala četiri sudionika osmine finala u seniorskoj konkurenciji. To su: Restoran Vatikan, Krčma ZEN, Beerc Bar i Peugeot auto expert GOMBR. U preostala dva dana ovog tradicionalnog turnira igrat će se na ispadanje dok se ne dobiju konačni pobjednici u svim uzrasnim kategorijama. Danas (nedjelja) su između ostalih utakmica, na rasporedu osmina finala i četvrt finale seniora.
Rezultati, subota, 28. prosinca
Stariji pioniri, 1/4 FINALE
1/4 MNK REDOKSI - BSSB 0:3
1/4 NEBESKO ŽUTI - MNK NERED 3:0
1/4 PLAVI S ORLJAVE - VATRO ZOP 1:1 (2:3p)
1/4 ŠN BATRINA - BRĐANI 3:1
Mlađi pioniri
NK AMATER - ŠN SLOBODNICA 3:1
ŠN LEGEN - ŠN BUDAINKA KOLONIJA 1:6
Stariji pioniri, 1/2 FINALE
ŠN BATRINA - NEBESKO ŽUTI 1:6
VATRO ZOP - BSSB 2:2 (7:6p)
Kadeti
SUPER SPORT - RACIJA SB 1:0
WAMPIR CITY - HLADAN TUŠ 1:6
RACIJA DINAMO - INNCRO-IT 3:3
Veterani 50+
NEDJELJOM U 9 - EMKA CB KNEZ 1:3
ATAK NA BATAK - MNK ARGUS 0:0
Seniori
BEERC BAR - SB INVEST 2:1
KRČMA ZEN BAR - RESTORAN VATIKAN 1:2
Veterani 35+
TERI TRGOVINA - VETERANI OPĆINE SIBINJ 3:2
Seniori
RESTORAN VATIKAN - KMF DERVENTA 5:2
PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR - BEERC BAR 0:0 (8:7p)
Veterani 35+
CB COME BACK - TAXI BROD 0:3
Seniori
KMF DERVENTA - KRČMA ZEN BAR 0:5
SB INVEST - PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR 2:6
Raspored za nedjelju 29. prosinca
Mlađi pioniri, 1/4 finale
10:30h 1. 1/4 finale ŠN MARSONIA – ŠN NOPO CRNI (I)
11:00h 2. 1/4 finale NK AMATER – ŠN SIBINJ (II)
11:30h 3. 1/4 finale LIVADA – ŠN NOPO CRVENI (III)
12:00h 4. 1/4 finale ŠN BUDAINKA-KOLONIJA – ŠN MARSONIA 2007
(IV)
Limači, 1/2 finale
12:30h 1. NK SLAVONAC BUKOVLJE – ŠN LEGEN
13:00h 2. FORTNITE – TAXI NON STOP
Mlađi pioniri, 1/2 finale
13:30h 1. 1/2 finale I. - II.
14:00h 2. 1/2 finale III. - IV.
Limačići
14:30h SANTOS - ŠN LEGEN
Seniori, 1/8 finala
15:00h MONIKA I MADEX d.o.o. – MNK ARGUS (II)
15:35h RESTORAN VATIKAN – NO.1 PARKETI (V)
16:10h KKK OLIMPIK – INCEPTUM PEKARNICA BUKOVLJE (VI)
16:45h PEUGEOT AUTOEXPERT GOMBR – TAXI BEST (VII)
17:20h SIMPLEX – BEERC BAR (III)
17:55h BROD-TURIST – MILIĆ INTERIJER (VIII)
18:30h ELBI UNIQA – KRČMA ZEN BAR (I)
19:05h AUTO RETTUNG CB BAYERN – ŽMNK VIKTORIJA TISKARA BEST
(IV)
Veterani 50+
19:40h 1. 1/2 finale ATAK NA BATAK – TURBO 50
20:05h 2. 1/2 finale EVERGREEN 50+ - EMKA CB KNEZ
Veterani 35+
20:30h 1. 1/2 finale CB DOLCEVITA MOZZART – TAXI BROD
21:05h 2. 1/2 finale CB STARS – TERI TRGOVINA
Seniori
21:40h 1. 1/4 finale
22:15h 2. 1/4 finale
22:50h 3. 1/4 finale
23:25h 4. 1/4 finale
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -