Sport : Nogomet

Objavljeno: 11.12.2010. u 16:19
Prikaza: 2802
|
Autor: www.sikirevci.com

Osnovan je 1948.

Nogometni klub Sikirevci

Sikirevci : Nogometni klub Sikirevci

Nogometnom klubu uručena su priznanja od strane općine Sikirevci i Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavske županije.

Pod imenima "Omladinac" i "Borac" natjeèe se u Slavonskoj nogometnoj zoni sve do početka Domovinskog rata kada mijenja ime u NK "SIKIREVCI".

Do 1998. godine natječe se u I. županijskoj nogometnoj ligi, u koju se vraća 2006. godine

Važno je napomenuti i tradicionalni nogometni turnir koji je ove (2008.) godine održan po 44. put i poslije Kvarnerske rivijere najstariji je nogometni turnir u Hrvatskoj.

Na kirvajskoj utakmici, petog svibnja, obično je protivnik ekipa iz višeg ranga natjecanja, a od poznatijih protivnici su nam bili NK Orijent – Rijeka, NK Marsonija (BSK), NK Osijek, NK Cibalija – Vinkovci, NK Dinamo – Zagreb te HNK Hajduk – Split.

U nedjelju 10. kolovoza 2008. godine NK "Sikirevci" proslavio je 60-obljetnicu postojanja i rada kluba. Obljetnica je obilježena športskim i zabavnim programima. U športskom dijelu programa odigrane su revijalne utakmice u kategorijama limaća, početnika, pionira, juniora, seniora i veterana. U zabavnom dijelu programa sudjelovali su DVD Sikirevci, konjogojska udruga Sikirevci i KUD Sloga iz Sikirevaca.
U 12:00 sati u Vuković centru održana je svečana sjednica Skupštine kluba na kojoj su podnijeta izvješća o 60 godina djelovanja i rada kluba, podjeljena priznanja za dobru suradnju i pomoć u radu kluba, priznanja za osobite zasluge u radu kluba, posmrtna priznanja i zahvala kluba, počasnice kojima se promoviraju zaslužni članovi u počasne članove kluba, zahvalnice za aktivan rad i pomaganje kluba, te zahvalnice sponzorima i prijateljima kluba.

Nogometnom klubu uručena su priznanja od strane općine Sikirevci i Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavske županije.

1. Županijska nogometna liga

1. ŽNLproljeæe 2008/09
Rbr Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1. Slobodnica 20 18 2 0 61 16 56
2. SLOGA 20 13 4 3 50 20 43
3. Svaèiæ-Bagi 20 11 5 4 38 20 38
4. Amater 20 10 3 7 43 30 33
5. Omladinac GV 20 9 3 8 24 25 30
6. Granièar L 20 9 2 9 32 34 29
7. Podvinje 20 8 4 8 38 35 28
8. PAN-D.Andrijevci 20 8 4 8 25 27 28
9. Batrina 20 7 5 8 28 25 26
10. Psunj-Sokol 20 7 4 9 26 37 25
11. Sloga G 20 8 0 12 30 31 24
12. Posavina 20 6 6 8 22 28 24
13. Livada-Željeznièar 20 7 3 10 35 44 24
14. Sikirevci (-3) 20 7 3 10 28 46 21
15. Slavonac GB (-3) 20 4 4 12 22 49 13
16. Mladost D 20 0 4 16 16 51 4
16 .KOLO 08.03.2009. u 15:00 sati
SLOGA Gundinci PODVINJE 2 : 0
POSAVINA V.Kopanica SIKIREVCI 2 : 0
SLAVONAC G. Bebrina GRANIÈAR Laze 2 : 1
07.03.09. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod PAN D. ANDRIJEVCI 3 : 1
MLADOST Divoševci BATRINA 1 : 2
OMLADINAC G. Vrba AMATER Sl. Brod 1 : 0
07.03.09. SLOGA N. Gradiška SLOBODNICA 2 : 2
PSUNJ SOKOL Okuèani SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 0 : 1
17 .KOLO, 15.03.2009. u 15:00 sati
PSUNJ SOKOL Okuèani SLOGA Gundinci 2 : 1
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik SLOGA N. Gradiška 1 : 0
SLOBODNICA OMLADINAC G. Vrba 2 : 0
10:00 sati AMATER Sl. Brod MLADOST Divoševci 3 : 1
BATRINA LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 2 : 0
PAN D. ANDRIJEVCI SLAVONAC G. Bebrina 2 : 1
GRANIÈAR Laze POSAVINA V.Kopanica 1 : 0
SIKIREVCI PODVINJE 1 : 3
18 .KOLO, 22.03.2009. u 15:30 sati
SLOGA Gundinci SIKIREVCI 3 : 0
PODVINJE GRANIÈAR Laze 3 : 3
POSAVINA V.Kopanica PAN D. ANDRIJEVCI 0 : 0
SLAVONAC G. Bebrina BATRINA 1 : 1
21.03.09. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod AMATER Sl. Brod 0 : 2
MLADOST Divoševci SLOBODNICA 0 : 3
OMLADINAC G. Vrba SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 1 : 0
21.03.09. SLOGA N. Gradiška PSUNJ SOKOL Okuèani 3 : 2
19 .KOLO, 29.03.2009. u 16:30 sati
28.03. u 15:30 SLOGA N. Gradiška SLOGA Gundinci 1 : 0
PSUNJ SOKOL Okuèani OMLADINAC G. Vrba 1 : 1
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik MLADOST Divoševci 3 : 3
SLOBODNICA LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 3 : 0
10:00 sati AMATER Sl. Brod SLAVONAC G. Bebrina 6 : 0
BATRINA POSAVINA V.Kopanica 5 : 0
PAN D. ANDRIJEVCI PODVINJE 1 : 0
GRANIÈAR Laze SIKIREVCI 2 : 0
20 .KOLO, 05.04.2009. u 16:30 sati
SLOGA Gundinci GRANIÈAR Laze 3 : 2
SIKIREVCI PAN D. ANDRIJEVCI 2 : 1
PODVINJE BATRINA 2 : 1
POSAVINA V.Kopanica AMATER Sl. Brod 2 : 0
SLAVONAC G. Bebrina SLOBODNICA 2 : 4
04.04.09. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 2 : 1
MLADOST Divoševci PSUNJ SOKOL Okuèani 0 : 1
OMLADINAC G. Vrba SLOGA N. Gradiška 1 : 1
21 .KOLO, 12.04.2009. u 17:00 sati
OMLADINAC G. Vrba SLOGA Gundinci :
11.04.09. SLOGA N. Gradiška MLADOST Divoševci :
PSUNJ SOKOL Okuèani LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod :
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik SLAVONAC G. Bebrina :
SLOBODNICA POSAVINA V.Kopanica :
10:00 sati AMATER Sl. Brod PODVINJE :
BATRINA SIKIREVCI :
PAN D. ANDRIJEVCI GRANIÈAR Laze :
22 .KOLO, 19.04.2009. u 17:00 sati
SLOGA Gundinci PAN D. ANDRIJEVCI :
GRANIÈAR Laze BATRINA :
SIKIREVCI AMATER Sl. Brod :
PODVINJE SLOBODNICA :
POSAVINA V.Kopanica SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik :
SLAVONAC G. Bebrina PSUNJ SOKOL Okuèani :
18.04.09. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod SLOGA N. Gradiška :
MLADOST Divoševci OMLADINAC G. Vrba :
23 .KOLO, 26.04.2009. u 17:00 sati
MLADOST Divoševci SLOGA Gundinci :
OMLADINAC G. Vrba LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod :
25.04.09. SLOGA N. Gradiška SLAVONAC G. Bebrina :
PSUNJ SOKOL Okuèani POSAVINA V.Kopanica :
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik PODVINJE :
SLOBODNICA SIKIREVCI :
10:00 sati AMATER Sl. Brod GRANIÈAR Laze :
BATRINA PAN D. ANDRIJEVCI :
24 .KOLO, 03.05.2009. u 17:00 sati
SLOGA Gundinci BATRINA :
PAN D. ANDRIJEVCI AMATER Sl. Brod :
GRANIÈAR Laze SLOBODNICA :
SIKIREVCI SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik :
PODVINJE PSUNJ SOKOL Okuèani :
POSAVINA V.Kopanica SLOGA N. Gradiška :
SLAVONAC G. Bebrina OMLADINAC G. Vrba :
02.05.09l. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod MLADOST Divoševci :
25 .KOLO, 10.05.2009. u 17:00 sati
09.05.09. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod SLOGA Gundinci :
MLADOST Divoševci SLAVONAC G. Bebrina :
OMLADINAC G. Vrba POSAVINA V.Kopanica :
09.05.09. SLOGA N. Gradiška PODVINJE :
PSUNJ SOKOL Okuèani SIKIREVCI :
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik GRANIÈAR Laze :
SLOBODNICA PAN D. ANDRIJEVCI :
10:00 sati AMATER Sl. Brod BATRINA :
26 .KOLO, 17.05.2009. u 17:30 sati
SLOGA Gundinci AMATER Sl. Brod :
BATRINA SLOBODNICA :
PAN D. ANDRIJEVCI SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik :
GRANIÈAR Laze PSUNJ SOKOL Okuèani :
SIKIREVCI SLOGA N. Gradiška :
PODVINJE OMLADINAC G. Vrba :
POSAVINA V.Kopanica MLADOST Divoševci :
SLAVONAC G. Bebrina LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod :
27 .KOLO, 24.05.2009. u 17:30 sati
SLAVONAC G. Bebrina SLOGA Gundinci :
23.05.09. LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod POSAVINA V.Kopanica :
MLADOST Divoševci PODVINJE :
OMLADINAC G. Vrba SIKIREVCI :
23.05.09. SLOGA N. Gradiška GRANIÈAR Laze :
PSUNJ SOKOL Okuèani PAN D. ANDRIJEVCI :
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik BATRINA :
SLOBODNICA AMATER Sl. Brod :
28 .KOLO, 31.05.2009. u 17:30 sati
SLOGA Gundinci SLOBODNICA :
10:00 sati AMATER Sl. Brod SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik :
BATRINA PSUNJ SOKOL Okuèani :
PAN D. ANDRIJEVCI SLOGA N. Gradiška :
GRANIÈAR Laze OMLADINAC G. Vrba :
SIKIREVCI MLADOST Divoševci :
PODVINJE LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod :
POSAVINA V.Kopanica SLAVONAC G. Bebrina :
29 .KOLO, 07.06.2009. u 18:00 sati
POSAVINA V.Kopanica SLOGA Gundinci :
SLAVONAC G. Bebrina PODVINJE :
LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod SIKIREVCI :
MLADOST Divoševci GRANIÈAR Laze :
OMLADINAC G. Vrba PAN D. ANDRIJEVCI :
SLOGA N. Gradiška BATRINA :
PSUNJ SOKOL Okuèani AMATER Sl. Brod :
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik SLOBODNICA :
30 .KOLO, 14.06.2009. u 18:00 sati
SLOGA Gundinci SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik :
SLOBODNICA PSUNJ SOKOL Okuèani :
AMATER Sl. Brod SLOGA N. Gradiška :
BATRINA OMLADINAC G. Vrba :
PAN D. ANDRIJEVCI MLADOST Divoševci :
GRANIÈAR Laze LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod :
SIKIREVCI SLAVONAC G. Bebrina :
PODVINJE POSAVINA V.Kopanica :
1. KOLO 17.08.2008. 17.00 sati
PODVINJE SLOGA Gundinci 2 : 0
SIKIREVCI POSAVINA V.Kopanica 1 : 1
GRANIÈAR Laze SLAVONAC G. Bebrina 6 : 1
PAN D. ANDRIJEVCI LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 2 : 0
BATRINA MLADOST Divoševci 3 : 2
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod OMLADINAC G. Vrba 2 : 1
SLOBODNICA SLOGA N. Gradiška 2 : 1
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik PSUNJ SOKOL Okuèani 2 : 1
2. KOLO 23.-24.08.2008. 17.00 sati
SLOGA Gundinci PSUNJ SOKOL Okuèani 7 : 2
(23.08.) SLOGA N. Gradiška SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 2 : 1
OMLADINAC G. Vrba SLOBODNICA 1 : 2
MLADOST Divoševci AMATER Sl. Brod 1 : 1
(23.08.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod BATRINA 1 : 0
SLAVONAC G. Bebrina PAN D. ANDRIJEVCI 1 : 2
POSAVINA V.Kopanica GRANIÈAR Laze 4 : 1
PODVINJE SIKIREVCI 3 : 0
3. KOLO 31.08.2008. 16.30 sati
SIKIREVCI SLOGA Gundinci 2 : 1
GRANIÈAR Laze PODVINJE 2 : 0
PAN D. ANDRIJEVCI POSAVINA V.Kopanica 3 : 1
BATRINA SLAVONAC G. Bebrina 2 : 1
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 4 : 1
SLOBODNICA MLADOST Divoševci 4 : 1
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik OMLADINAC G. Vrba 3 : 1
PSUNJ SOKOL Okuèani SLOGA N. Gradiška 1 : 3
4. KOLO 07.09.2008. 16.30 sati
SLOGA Gundinci SLOGA N. Gradiška 0 : 1
OMLADINAC G. Vrba PSUNJ SOKOL Okuèani 3 : 0
MLADOST Divoševci SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 0 : 3
(06.09.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod SLOBODNICA 2 : 3
SLAVONAC G. Bebrina AMATER Sl. Brod 2 : 0
POSAVINA V.Kopanica BATRINA 1 : 0
PODVINJE PAN D. ANDRIJEVCI 3 : 1
SIKIREVCI GRANIÈAR Laze 2 : 1
5. KOLO 14.09.2008. 16.00 sati
GRANIÈAR Laze SLOGA Gundinci 4 : 2
PAN D. ANDRIJEVCI SIKIREVCI 3 : 4
BATRINA PODVINJE 3 : 0
AMATER Sl. Brod POSAVINA V.Kopanica 3 : 0
SLOBODNICA SLAVONAC G. Bebrina 4 : 0
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 2 : 2
PSUNJ SOKOL Okuèani MLADOST Divoševci 2 : 0
(13.09.) SLOGA N. Gradiška OMLADINAC G. Vrba 4 : 1
6. KOLO 21.09.2008. 16.00 sati
SLOGA Gundinci OMLADINAC G. Vrba 0 : 1
MLADOST Divoševci SLOGA N. Gradiška 0 : 5
(20.09.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod PSUNJ SOKOL Okuèani 1 : 1
SLAVONAC G. Bebrina SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 1 : 1
POSAVINA V.Kopanica SLOBODNICA 0 : 1
PODVINJE AMATER Sl. Brod 2 : 2
SIKIREVCI BATRINA 2 : 1
GRANIÈAR Laze PAN D. ANDRIJEVCI 1 : 0
7. KOLO 28.09.2008. 15.30 sati
PAN D. ANDRIJEVCI SLOGA Gundinci 2 : 0
BATRINA GRANIÈAR Laze 0 : 0
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod SIKIREVCI 5 : 2
SLOBODNICA PODVINJE 7 : 1
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik POSAVINA V.Kopanica 3 : 0
PSUNJ SOKOL Okuèani SLAVONAC G. Bebrina 4 : 1
(27.09.) SLOGA N. Gradiška LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 6 : 2
OMLADINAC G. Vrba MLADOST Divoševci 1 : 0
8. KOLO 05.10.2008. 15.30 sati
SLOGA Gundinci MLADOST Divoševci 3 : 0
(04.10.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod OMLADINAC G. Vrba 2 : 0
SLAVONAC G. Bebrina SLOGA N. Gradiška 0 : 0
POSAVINA V.Kopanica PSUNJ SOKOL Okuèani 1 : 1
PODVINJE SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 0 : 0
SIKIREVCI SLOBODNICA 0 : 4
GRANIÈAR Laze AMATER Sl. Brod 2 : 1
PAN D. ANDRIJEVCI BATRINA 0 : 0
9. KOLO 12.10.2008. 15.00 sati
BATRINA SLOGA Gundinci 1 : 0
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod PAN D. ANDRIJEVCI 2 : 0
SLOBODNICA GRANIÈAR Laze 5 : 0
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik SIKIREVCI 2 : 0
PSUNJ SOKOL Okuèani PODVINJE 1 : 0
(11.10.) SLOGA N. Gradiška POSAVINA V.Kopanica 3 : 0
OMLADINAC G. Vrba SLAVONAC G. Bebrina 1 : 0
MLADOST Divoševci LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 1 : 2
10. KOLO 19.10.2008. 15.00 sati
SLOGA Gundinci LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 1 : 0
SLAVONAC G. Bebrina MLADOST Divoševci 4 : 3
POSAVINA V.Kopanica OMLADINAC G. Vrba 3 : 0
PODVINJE SLOGA N. Gradiška 2 : 2
SIKIREVCI PSUNJ SOKOL Okuèani 4 : 1
GRANIÈAR Laze SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 0 : 3
PAN D. ANDRIJEVCI SLOBODNICA 1 : 1
BATRINA AMATER Sl. Brod 2 : 2
11. KOLO 26.10.2008. 14.00 sati
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod SLOGA Gundinci 2 : 0
SLOBODNICA BATRINA 1 : 0
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik PAN D. ANDRIJEVCI 2 : 0
PSUNJ SOKOL Okuèani GRANIÈAR Laze 2 : 0
(25.10.) SLOGA N. Gradiška SIKIREVCI 5 : 0
OMLADINAC G. Vrba PODVINJE 1 : 0
MLADOST Divoševci POSAVINA V.Kopanica 0 : 0
(25.10.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod SLAVONAC G. Bebrina 5 : 1
12. KOLO 02.11.2008. 13.30 sati
SLOGA Gundinci SLAVONAC G. Bebrina 2 : 1
POSAVINA V.Kopanica LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 2 : 2
PODVINJE MLADOST Divoševci 5 : 1
SIKIREVCI OMLADINAC G. Vrba 3 : 3
GRANIÈAR Laze SLOGA N. Gradiška 3 : 1
PAN D. ANDRIJEVCI PSUNJ SOKOL Okuèani 2 : 2
BATRINA SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 2 : 2
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod SLOBODNICA 2 : 4
13. KOLO 09.11.2008. 13.30 sati
SLOBODNICA SLOGA Gundinci 3 : 1
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik AMATER Sl. Brod 4 : 1
PSUNJ SOKOL Okuèani BATRINA 2 : 1
(08.11.) SLOGA N. Gradiška PAN D. ANDRIJEVCI 4 : 1
OMLADINAC G. Vrba GRANIÈAR Laze 1 : 0
MLADOST Divoševci SIKIREVCI 1 : 1
(08.11.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod PODVINJE 5 : 9
SLAVONAC G. Bebrina POSAVINA V.Kopanica 1 : 1
14. KOLO 16.11.2008. 13.00 sati
SLOGA Gundinci POSAVINA V.Kopanica 3 : 2
PODVINJE SLAVONAC G. Bebrina 3 : 0
SIKIREVCI LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod 3 : 2
GRANIÈAR Laze MLADOST Divoševci 3 : 1
PAN D. ANDRIJEVCI OMLADINAC G. Vrba 1 : 0
BATRINA SLOGA N. Gradiška 1 : 2
(10.00 sati) AMATER Sl. Brod PSUNJ SOKOL Okuèani 3 : 1
SLOBODNICA SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik 3 : 1
15. KOLO 23.11.2008. 13.00 sati
SVAÈIÆ BAGI St. Slatnik SLOGA Gundinci :
PSUNJ SOKOL Okuèani SLOBODNICA :
(22.11.) SLOGA N. Gradiška AMATER Sl. Brod :
OMLADINAC G. Vrba BATRINA :
MLADOST Divoševci PAN D. ANDRIJEVCI :
(22.11.)LIVADA ŽELJEZ. Sl. Brod GRANIÈAR Laze :
SLAVONAC G. Bebrina SIKIREVCI :
POSAVINA V.Kopanica PODVINJE :

 


Broj komentara: 1

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
Navigator

Navigator

Komentirano: 10.3.2011. | 12:39

1

To je jedan od mlađih klubova u našoj županiji... osnovali ga komunisti... hahaha

Broj komentara: 1

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : I Sikirevčani čekaju svog nogometnog viteza

Još podrške slavonskim reprezentativcima

I Sikirevčani čekaju svog nogometnog viteza

15.7.2018. | 9:00
Bez obzira na današnji rezultat, Sikirevčani će, kažu, svog Ivana voziti nebom, a ne samo fijakerom po cestama Općine. Euforiju koja je zavladala ne pamte odavno, a Ivanovim se uspjesima vesele i stari i mladi.
Bez obzira na današnji rezultat, Sikirevčani će, kažu, svog Ivana voziti nebom, a ne samo fijakerom po cestama Općine. Euforiju koja je zavladala ne pamte odavno, a Ivanovim se uspjesima vesele i stari i mladi.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nakon povijesnih uspjeha kluba zahvalio svim suradnicima

Mato Nikolić

Nakon povijesnih uspjeha kluba zahvalio svim suradnicima

18.6.2017. | 0:01
Sav ovaj moj rad ugrađen u rezultate Sikirevaca i svi ovi uspjesi su u spomen na našeg sina, vrhunskog mladog sportaša Marsonije Ivana Nikolića Šukija, kazao je sada već bivši trener Sikirevaca.
Sav ovaj moj rad ugrađen u rezultate Sikirevaca i svi ovi uspjesi su u spomen na našeg sina, vrhunskog mladog sportaša Marsonije Ivana Nikolića Šukija, kazao je sada već bivši trener Sikirevaca.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sikirevčani nisu uspjeli ući u MŽNL Slavonije i Baranje

MŽNL uzvratna kvalifikacijska utakmica

Sikirevčani nisu uspjeli ući u MŽNL Slavonije i Baranje

15.6.2017. | 21:40
Nakon što su u prvoj utakmici poraženi u Otoku (0:4), Sikirevci su danas na domaćem travnjaku odigrali neodlučno (1:1) te na taj način nisu ostvarili plasman u Međužupanijsku nogometnu ligu Slavonije i Baranje.
Nakon što su u prvoj utakmici poraženi u Otoku (0:4), Sikirevci su danas na domaćem travnjaku odigrali neodlučno (1:1) te na taj način nisu ostvarili plasman u Međužupanijsku nogometnu ligu Slavonije i Baranje.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Galović odlučio nedjeljnu utakmicu prebaciti u subotu

Isključivo zbog izbora

Galović odlučio nedjeljnu utakmicu prebaciti u subotu

2.6.2017. | 18:00
A kako komentirate činjenicu da članovi Izbornog stožera vašeg suparnika tvrde da ste to učinili kako biste mogli organizirati predizborno općenarodno veselje s ciljem ostvarenja što boljeg izbornog rezultata na izborima. Kako, ustvari, u organizaciji Kluba i na njegov račun, pra
A kako komentirate činjenicu da članovi Izbornog stožera vašeg suparnika tvrde da ste to učinili kako biste mogli organizirati predizborno općenarodno veselje s ciljem ostvarenja što boljeg izbornog rezultata na izborima. Kako, ustvari, u organizaciji Kluba i na njegov račun, pra
SBplus.hr, Slavonski Brod : Sjećanje na Tomislava Kretića

Korovi Sikirevci

Sjećanje na Tomislava Kretića

5.11.2016. | 14:20
Nogometnom utakmicom obilježit će sjećanje na tragično preminulog prijatelja.
Nogometnom utakmicom obilježit će sjećanje na tragično preminulog prijatelja.
SBplus.hr, Slavonski Brod : NK 'Sikirevci' osvojili prvo mjesto

2. ŽNL-istok

NK 'Sikirevci' osvojili prvo mjesto

9.6.2015. | 12:28
Sa osvojenih 67 bodova iz 26 utakmica nogometaši iz Sikirevaca uvjerljivo osvojili prvenstvo.
Sa osvojenih 67 bodova iz 26 utakmica nogometaši iz Sikirevaca uvjerljivo osvojili prvenstvo.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Tradicionalni malonogometni turnir na travi

U Sikirevcima

Tradicionalni malonogometni turnir na travi

30.5.2015. | 19:00
Turnir je na rasporedu 04. lipnja 2015. godine u 10:00 sati. Prijave ekipa moguće su do 09:30 sati.
Turnir je na rasporedu 04. lipnja 2015. godine u 10:00 sati. Prijave ekipa moguće su do 09:30 sati.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Glavna nagrada originalni Rakitićev Barcin dres

Nogometni turnir

Glavna nagrada originalni Rakitićev Barcin dres

22.7.2014. | 13:00
Uz uobičajeno, ove godine Organizator, kao glavnu nagradu, ističe originalni dres Ivana Rakitića sa brojem 4 iz Barcelone (dres kojeg,kako kažu, još nitko u Hrvatskoj nema).
Glavna nagrada turnira je originalni dres Ivana Rakitića sa brojem 4 iz Barcelone
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šimić, Bišćan, Šokota, Marić... i Vas zovu

'Sikirevci 2014.'

Šimić, Bišćan, Šokota, Marić... i Vas zovu

18.6.2014. | 12:12
Pozvani su svi na sudjelovanje u turniru te potpisivanje peticije za demokratske izbore u Dinamu u sklopu inicijative "Za naš Dinamo".
Pozvani su svi na sudjelovanje u turniru te potpisivanje peticije za demokratske izbore u Dinamu u sklopu inicijative "Za naš Dinamo".
SBplus.hr, Slavonski Brod : Malonogometni turnir 'Sikirevci 2014.'

19. lipnja 2014.

Malonogometni turnir 'Sikirevci 2014.'

5.6.2014. | 18:19
SBplus.hr, Slavonski Brod : Počasni građanin Ivan Rakitić dobio veleplakat

Ponosni na svoje

Počasni građanin Ivan Rakitić dobio veleplakat

14.5.2014. | 19:19
– Postavili smo dva plakata jer želimo da svi znaju da je Ivan naš – kaže Mato Majhen, vođa Korova i predsjednik županijskog ligaša Sikirevaca
– Postavili smo dva plakata jer želimo da svi znaju da je Ivan naš – kaže Mato Majhen, vođa Korova i predsjednik županijskog ligaša Sikirevaca
SBplus.hr, Slavonski Brod : 50. Sikirevački nogometni turnir

Nogomet

50. Sikirevački nogometni turnir

20.7.2013. | 13:21
NK Sikirevci organiziraju jubilarni 50.Nogometni turnir Sikirevci 2013.
NK Sikirevci organiziraju jubilarni 50.Nogometni turnir Sikirevci 2013.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Na Tijelovo Sikirevci 2013.

Mali nogomet

Na Tijelovo Sikirevci 2013.

27.5.2013. | 20:40
Nogometni klub Sikirevci na blagdan Tijelova organiziraju malonogometni turnir Sikirevci 2013.
NK Sikirevci na blagdan Tijelova organiziraju malonog. turnir Sikirevci 2013.