|
Autor: Ivan Salantić

Šah turnir Bljesak 2012.

Okučani Mati Opačku

Okučani : Okučani Mati Opačku Pobjednik Bljeska 2012. - Mato Opačak(Foto: ŠK Hvidra-Brod)

Na 17. Šahovskom turniru Bljesak 2012. pobjedio Mato Opačak, a uz njega županiju će u Križevcima predstavljati Ivan Mihalj, Dragan Pavić i Vinko Leskovar

OKUČANI - U organizaciji Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Brodsko-posavske županije, u Okučanima je održan šahovski turnir "17. Bljesak 2012". Na njemu je nastupilo 14 igrača. Igran je švicarac u 7 kola, 10 minuta po igraču. Ukupno je odigrano 49 partija, a pobijedio je Mato Opačak.  Četvorica prvoplasiranih predstavljati će selekciju Brodsko-posavske županije na državnom prvenstvu, koje će se održati  tijekom rujna u Križevcima .

8. Luka Tepurić            Gornji Bogićevci                            4,0

9. Alojz Bašić               Vrpolje                                           3,5

10. Zdravko Šolić         ŠK Amater Strizivojna                   3,0

11. Jozo Pišković         ŠK Hvidra-Brod Sl.Brod                3,0

12. Tomislav Hurčak    ŠK Strmac N.Gradiška                 2,5

13. Slavko Čorak          Okučani                                        1,0

14. Vladimir Bogdanović  ŠK Amater Strizivojna               0,5

Broj komentara: 6

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava
Matt

Matt

Komentirano: 6.5.2012. | 8:23

1

Ostali turniri 10. Memorijal Drago Mandić 27.05.2012. Dan Općine Klakar 13.06.2012. 2. Memorijal Zvonko Vidaković, I.T.D Čovjek samo treba biti u pokretu to j bit svega.
Matt

Matt

Komentirano: 6.5.2012. | 8:20

2

Kada se 12. Svjetsko prvenstvo odradi idemo na 9. Hodočašće u Međugorje i Sinj.
Matt

Matt

Komentirano: 6.5.2012. | 8:18

3

Poslje državnog u Poreču ,čeka nas 12.Svjetsko prvenstvo u sahu IPCA po prvi puta U Hrvatskoj u SPLITU.
Matt

Matt

Komentirano: 6.5.2012. | 6:44

4

Idemo dalje nema tapkanja i kukanja .Čeka nas put za POREČ.
jabianebi

jabianebi

Komentirano: 5.5.2012. | 20:06

5

Ako nam je ovo veleum, bolje odspavati slijedećih parsto godina dok nam opet švabe ne zavladaju.... laku noć
Matt

Matt

Komentirano: 5.5.2012. | 19:27

6

Sudi, web-master i vodi ekipu i jos pobjedi.

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

Ostali članci u rubrici
SBplus.hr, Slavonski Brod : Nanbudo klub zbližava ljude

Uspjeh mladih

Nanbudo klub zbližava ljude

16.12.2016. | 9:10
No vrhunskih je rezultata do sada bilo puno, zahvaljujući vrijednom trudu i radu. U protekle tri godine brodsko-posavski nanbudaši osvojili su više od sto medalja, što je za natjecatelje važno i zbog promocije mjesta u kojem žive, no više zbog spajanja ljudi i generacija.
SBplus.hr, Slavonski Brod : NK 'Slavonija' osvojila 30 medalja

Državno prvenstvo u Nanbudou

NK 'Slavonija' osvojila 30 medalja

21.11.2016. | 9:05
- Vrlo profesionalno i detaljno odradili smo i ovo natjecanje, bez pogreške. Na tribinama je bilo nekoliko ljudi. Tužni smo, očekivali smo više ali nećemo se obeshrabriti, ovo nam daje snagu za dalje i za još bolje - kratko je prokomentirao trener Nanbudo kluba"Slavonija" Okučani
SBplus.hr, Slavonski Brod : Okučanac Josip Crnković osvojio naslov svjetskog prvaka

SP u nanbudu

Okučanac Josip Crnković osvojio naslov svjetskog prvaka

25.7.2016. | 12:50
Nakon bronce, Josip Crnković iz Okučana je na natjecanju u borbama u apsolutnoj kategoriji sa seniorskim timom osvojio je zlatnu medalju na Svjetskom nanbudo prvenstvu u Španjolskoj.
SBplus.hr, Slavonski Brod : Šoliću 21. Bljesak

Šah

Šoliću 21. Bljesak

2.5.2016. | 10:55
U organizaciji Udruge Dragovoljaca i Veterana Domovinskog Rata Brodsko-posavske županije i tehničku podršku Šahovskog kluba invalida Hvidre –Brod, jučer je u Okučanima održan šahovski turnir „21. Bljesak 2016“
SBplus.hr, Slavonski Brod : Udruge, policija i djeca zajedno na Ivanovac