Donosimo rezultate

Predstavnici 'Strmca' na velikom turniru

I. Matošević/ŠK Strmac
  • I. Matošević/ŠK Strmac

'Naši mladi igrači ponovno dokazuju da su jedni od najboljih u našoj županiji te su čak i u Novskoj osvojili prva dva mjesta za juniore.'

NOVA GRADIŠKA / NOVSKA - Dan grada Novske bio je izvrsna prilika za još jedan šahovski turnir naslova „Lukovo 2018" održan jučer, 14. listopada. Veliki turnir okupio je 58 natjecatelja među kojima se najviše istaknuo FM Matko Ognjen koji je osvojio turnir sa 8,5 bodova iz 9 kola.

Šahovski klub „Strmac" u Novsku je poslao tri predstavnika, a rezultati su bili sljedeći:

Dominik Milinković ostvario je pet bodova iz 9 kola i završio 17. u ukupnom poretku turnira, a prvi je junior na turniru. Tako je Dominik sa samo 11 godina ostvario fantastičan rezultat u kategoriji juniora do 19 godina.

Četrnaestogodišnji Niko Sokić ostvario je 4,5 boda iz 9 kola, 27. je u ukupnom poretku turnira, te drugi junior na turniru.

Krešo Milinković osvojio je četiri boda iz 9 kola i tako zasjeo na 37. mjesto turnira. Krešo je ponovno ostvario odličan rezultat s obzirom na to da se šahom bavi samo rekreativno.

- Naši mladi igrači ponovno dokazuju da su jedni od najboljih u našoj županiji te su čak i u Novskoj osvojili prva dva mjesta za juniore. - poručio je Ivica Matošević iz ŠK „Strmac".

Broj komentara: 0

Komentirati članak možete samo ako ste prijavljeni!

RegistracijaPrijava

Komentari članaka objavljuju se u realnom vremenu. SBplus.hr ne može se smatrati odgovornim za izrečeno. Zabranjeno je vrijeđanje, psovanje i klevetanje. Upisi s takvim sadržajem bit će izbrisani.

21.10.2018. | 9:30
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Mlada Petra među najboljima i izvan granica Hrvatske

4.9.2018. | 13:30
    SBplus.hr, Slavonski Brod : Prvo mjesto u Portorožu, još jedan dokaz njene kvalitete