Subota, 8. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 3. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia – Vihor (Jelisavac)
Nova Gradiška: Sloga – Belišće
Pleternica: Slavija – Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 3. kolo, 17,00 sati
Pakrac: Hajduk – Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 3. kolo, 17,00 sati
Nova Kapela: Slavonac – Omladinac (Staro Topolje)
Rešetari: Budućnost – Amater (Slavonski Brod)
Oprisavci: Zadrugar – Mladost (Sibinj)
Donja Vrba: Zvonimir – Omladinac (Gornja Vrba)
Bukovlje: Slavonac – Svačić (Stari Slatinik)
Donji Andrijevci: Tomislav – Omladinac (Vrbova)
Sikirevci: Sikirevci – Batrina
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 4. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija – Slavonac (Slavonski Kobaš)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 3. kolo
Ciglenik u 19,00 sati: Omladinac – Graničar (Brodski Varoš)
Nedjelja, 9. rujna
Nogomet
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 4. kolo, 17,00 sati
Slobodnica: Slobodnica – Mladost (Malino)
Klakar: Graničar – Slavonac (Brodski Stupnik)
Tomica: Tomica – MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Lužani: Svjetlost – Podcrkavlje
Brodski Zdenci: Zdenac – BONK (Bebrina)
Ruščica, 19,30: Posavac - Podvinje
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 4. kolo, 17,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci – Gundinci
Donja Bebrina: Mladost – Graničar (Slavonski Šamac)
Garčin: Gardun – Sloga (Vrpolje)
Zadubravlje: Dubrava – Posavina (Velika Kopanica)
Čajkovci. Mladost – Slavonija (Prnjavor)
Jaruge: Sloga – Dilj (Klokočevik)
Beravci: Raketa – Slavonac (Gornja Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 3. kolo, 16,30 sati
Brđani: Mladost – Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Godinjak: Dinamo – Slaven (Ljupina)
Staro Petrovo Selo: Slavija – Graničar (Laze)
Bodovaljci: Slavonija – Posavac (Davor)
Cernik: Mladost – Graničar (Magić Mala)
Okučani: Psunj Sokol – Sloboda (Gornji Bogićevci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 3. kolo, 17,00 sati
Stari Slatinik u 10,30 sati: Mladost (Jakačina Mala) – Mladost 1977 (Banovci)
Brodsko Vinogorje: Vinogorac – ASK (Gornji Andrijevci)
Stupnički Kuti: Graničar – Gaj (Zbjeg)
Grižići: Vatrogasac – Trenk (Seoce)
Gromačnik: Sloga – Šokadija (Šumeće)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 3. kolo, 17,00 sati
Novi Grad: Omladinac – Selna
Trnjani: Slaven – Bratstvo (Vranovci)
Bicko Selo: Mladost – Mladost (Divoševci)
Sapci: Sapci – Sloga (Stružani)
Sredanci: Šokadija – Sava (Svilaj)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 3. kolo, 16,30 sati
Orubica: Soko – Polet (Adžamovci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -