Subota, 25. kolovoza
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 1. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Koprivnica
Belišće: Belišće - Oriolik (Oriovac)
Nova Gradiška: Sloga - Mladost (Ždralovi)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 1. kolo, 17,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Kutjevo
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati
Bukovlje: Slavonac - Batrina
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 2. kolo, 17,30 sati
Slavonska utrka
Slavonski Brod, Tvrđava Brod, 19,00 sati
Nedjelja, 26. kolovoza
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 1. kolo, 17,30 sati
Nova Kapela: Slavonac - Mladost (Sibinj)
Rešetari: Budućnost - Omladinac (Gornja Vrba)
Oprisavci: Zadrugar - Svačić (Stari Slatinik)
Donja Vrba: Zvonimir - Omladinac (Vrbova)
Donji ANdrijevci: Tomislav - SIkirevci
Slavonski Brod, 20,00 sati: Amater - Omladinac (Staro Topolje)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 1. kolo, 17,30 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Graničar (Slavonski Šamac)
Gundinci: Gundinci - Sloga (Vrpolje)
Donja Bebrina: Mladost - Posavina (Velika Kopanica)
Garčin: Gardun - Slavonija (Prnjavor)
Zadubravlje: Dubrava - Dilj (Klokočevik)
Čajkovci: Mladost - Slavonac (Gornja Bebrina)
Jaruge: Sloga - Raketa (Beravci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 1. kolo, 17,00 sati
Ljupina: Slaven - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Brđani: Mladost - Graničar (Laze)
Godinjak: Dinamo - Posavac (Davor)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Graničar (Matković Mala)
Bodovaljci: Slavonija - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Cernik: Mladost - Psunj Sokol (Okučani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 1. kolo, 17,30 sati
Jakačina Mala: Mladost - Gaj (Zbjeg)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 1. kolo, 17,30 sati
Vranovci: Bratstvo - Selna
Novi Grad: Omladinac - Mladost (Divoševci)
Trnjani: Slaven - Sloga (Stružani)
Bicko Selo: Mladost - Sava (Svilaj)
Sapci: Sapci - Šokadija (Sredanci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 1. kolo, 17,00 sati
Dragalić: Dragalić - Soko 1970 (Orubica)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -