Subota, 22. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 5. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Zrinski (Jurjevac)
Nova Gradiška: Sloga - Oriolik (Oriovac)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 5. kolo, 16,30 sati
Županja: Graničar - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 5. kolo, 16,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Mladost (Sibinj)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 6. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slobodnica
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 6. kolo, 16,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Donja Bebrina)
Garčin: Gardun - Gundinci
Zadubravlje: Dubrava - Graničar (Slavonski Šamac)
Čajkovci: Mladost - Sloga (Vrpolje)
Jaruge: Sloga - Posavina (Velika Kopanica)
Beravci: Raketa - Slavonija (Prnjavor)
Gornja Bebrina: Slavonac - Dilj (Klokočevik)
3. Županijska nogometna liga-istok, 5. kolo, 16,00 sati
Trnjani: Slaven - Selna
Bicko Selo: Mladost - Omladinac (Novi Grad)
Sapci: Sapci - Bratstvo (Vranovci)
Sredanci: Šokadija - Mladost (Divoševci)
Svilaj: Sava - Sloga (stružani)
Nedjelja, 23. rujna
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 5. kolo, 16,00 sati
Rešetari: Budućnost - Omladinac (Staro Topolje)
Oprisavci: Zadrugar - Slavonac (Nova Kapela)
Donja Vrba: Zvonimir - Amater (Slavonski Brod)
Donji Andrijevci: Tomislav - Omladinac (Gornja Vrba)
Sikirevci: Sikirevci - Svačić (Stari Slatinik)
Batrina: Batrina - Omladinac (Vrbova)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 6. kolo, 16,30 sati
Klakar: Graničar - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Tomica: Tomica - Mladost (Malino)
Lužani: Svjetlost - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Brodski Zdenci: Zdenac - Podvinje
Bebrina: BONK - Pocrkavlje
Ruščica: Posavac - Slavonac (Brodski Stupnik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 5. kolo, 16,00 sati
Godinjak: Dinamo - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Mladost (Brđani)
Bodovaljci: Slavonija - Slaven (Ljupina)
Cernik: Mladost - Graničar (Laze)
Okučani: Psunj Sokol - Posavac (Davor)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Graničar (Magić Mala)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 5. kolo, 16,00 sati
10,30 Stari Slatinik: Mladost (Jakačina Mala) - Posavac (Kaniža)
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Graničar (Brodski Varoš)
Stupnički Kuti: Graničar - Mladost 1977 (Banovci)
Grižići: Vatrogasac - ASK (Gornji Andrijevci)
Gromačnik: Sloga - Gaj (Zbjeg)
Šumeće: Šokadija - Trenk (Seoce)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 5. kolo, 16,00 sati
Adžamovci: Polet - Soko (Orubica)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -