Srijeda, 12. rujna
Nogomet
2. Kolo Kupa Županijskog nogometnog saveza Brodsko-posavskog, 16,30 sati
Brodski Stupnik: Slavonac – Mladost (Malino)
Stari Slatinik: Svačić – Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Bukovlje: Slavonac – BONK (Bebrina)
Gornja Vrba: Omladinac – Slobodnica
Gornja Bebrina: Slavonac – Podcrkavlje
Oprisavci: Zadrugar – Tomica
Garčin: Gardun – Omladinac (Staro Topolje)
Donji Andrijevci: Tomislav – Posavina (Velika Kopanica)
Sikirevci: Sikirevci - Gundinci
Subota, 15. rujna
Atletika
6. Brodska brdska utrka u Kotliću
Slavonski Brod, Planinarski dom, Brodsko Vinogorje, 9,30 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga – istok, 4. kolo, 17,00 sati
Oriovac: Oriolik – Slavonija (Požega)
Ivankovo: Bedem - Marsonia (Slavonski Brod)
Pleternica: Slavija – Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 4. kolo, 17,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Darda
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 4. kolo, 19,00 sati
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu: Amater – Zadrugar (Oprisavci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 5. kolo, 16,30 sati
Bebrina: BONK – Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Podcrkavlje: Podcrkavlje – Zdenac (Brodski Zdenci)
Podvinje: Podvinje – Svjetlost (Lužani)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 – Posavac (Ruščica)
Brodski Stupnik: Slavonac – Tomica
Malino: Mladost – Graničar (Klakar)
Slavonski Kobaš: Slavonac – Slobodnica
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 4. kolo, 16,30 sati
Zbjeg: Gaj – Vatrogasac (Grižići)
Gornji Andrijevci: ASK – Graničar (Stupnički Kuti)
Banovci: Mladost 1977 – Vinogorac (Slavonski Brod)
Brodski Varoš: Graničar BV – Mladost (Jakačina Mala)
Kaniža: Posavac – Omladinac (Ciglenik)
Nedjelja, 16. rujna
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 4. kolo, 16,30 sati
Staro Topolje: Omladinac – Batrina
Vrbova: Omladinac – Sikirevci
Stari Slatinik: Svačić – Tomislav (Donji Andrijevci)
Gornja Vrba: Omladinac – Slavonac (Bukovlje)
Sibinj: Mladost – Zvonimir (Donja Vrba)
Nova Kapela: Slavonac – Budućnost (Rešetari)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 5. kolo, 16,30 sati
Gornja Bebrina: Slavonac – Perkovci (Stari Perkovci)
Klokočevik: Dilj – Raketa (Beravci)
Prnjavor: Slavonija – Sloga (Jaruge)
Velika Kopanica: Posavina – Mladost (Čajkovci)
Vrpolje: Sloga – Dubrava (Zadubravlje)
Slavonski Šamac: Graničar – Gardun (Garčin)
Gundinci: Gundinci – Mladost (Donja Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 4. kolo, 16,00 sati
Gunjavci Drežnik: Slavonac – Sloboda (Gornji Bogićevci)
Magić Mala: Graničar – Psunj Sokol (Okučani)
Davor: Posavac – Mladost (Cernik)
Laze: Graničar – Slavonija (Bodovaljci)
Ljupina: Slaven – Slavija (Staro Petrovo Selo)
Brđani: Mladost – Dinamo (Godinjak)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 4. kolo, 16,30 sati
Seoce: Trenk – Sloga (Gromačnik)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 4. kolo, 16,30 sati
Selna: Selna – Sava (Svilaj)
Stružani: Sloga – Šokadija (Sredanci)
Divoševci: Mladost – Sapci
Vranovci: Bratstvo – Mladost (Bicko Selo)
Novi Grad: Omladinac – Slaven (Trnjani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 4. kolo, 16,00 sati
Orubica: Soko – Dragalić
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -