Četvrtak 11. listopada
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga, 2. kolo
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Uspinjača Gimka (Zagreb)
Subota, 13. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 9. kolo, 15,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Slavija (Pleternica)
Đakovo: Đakovo Croatia - Sloga (Nova Gradiška)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 8. kolo, 15,30 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Šokadija (Babina Greda)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 8. kolo
Slavonski Brod, Stadion na Jelasu, 18,00: Amater - Sikirevci
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,30 sati
Prnjavor; Slavonija - Perkovci (Stari Perkovci)
Velika Kopanica: Posavina - Dilj (Klokočevik)
Vrpolje: Sloga - Slavonac (Gornja Bebrina)
Slavonski Šamac: Graničar - Raketa (Beravci)
Gundinci: Gundinci - Sloga (Jaruge)
Donja Bebrina: Mladost - Mladost (Čajkovci)
Garčin: Gardun - Dubrava (Zadubravlje)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 8. kolo
Ciglenik, 18,30 sati: Omladinac - Graničar (Stupnički Kuti)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Selna: Selna - Mladost (Divoševci)
Vranovci: Bratstvo - Sloga (Stružani)
Novi Grad: Omladinac - Sava (Svilaj)
Trnjani: Slaven - Šokadija (Sredanci)
Bicko Selo: Mladost - Sapci
Nedjelja, 14. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 9. kolo, 15,00 sati
Čepin: Čepin - Oriolik (Oriovac)
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 8. kolo, 15,30 sati
Staro Topolje: Omladinac - Svačić (Stari Slatinik)
Gornja Vrba: Omladinac - Omladinac (Vrbova)
Sibinj: Mladost - Batrina
Nova Kapela: Slavonac - Tomislav (Donji Andrijevci)
Rešetari: Budućnost - Slavonac (Bukovlje)
Oprisavci: Zadrugar - Zvonimir (Donja Vrba)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Podvinje: Podvinje - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Podcrkavlje
Brodski Stupnik: Slavonac - BONK (Bebrina)
Malino: Mladost - Zdenac (Brodski Zdenci)
Slavonski Kobaš: Slavonac - Svjetlost (Lužani)
Slobodnica: Slobodnica - Posavac (Ruščica)
Klakar: Graničar - Tomica
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 8. kolo, 15,30 sati
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Posavac (Davor)
Laze: Graničar - Graničar (Matković Mala)
Ljupina: Slaven - Sloboda (Gornji Bogićevci)
Brđani: Mladost - Psunj Sokol (Okučani)
Godinjak: Dinamo - Mladost (Cernik)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Slavonija (Bodovaljci)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Stari Slatinik, 10,30 sati: Mladost (Jakačina Mala) - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Gornji Andrijevci: ASK - Trenk (Seoce)
Banovci: Mladost 1977 - Šokadija (Šumeće)
Brodski Varoš: Graničar - Sloga (Gromačnik)
Kaniža: Posavac - Vatrogasac (Grižići)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -