Utorak, 3. travnja
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga, 18. kolo
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 19,00: Brod 035 - Square (Dubrovnik)
Petak, 6. travnja
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga, 19. kolo
Pazin: Albona Potpićan - Brod 035 (Slavonski Brod)
Subota, 7. travnja
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 20. kolo, 16,30 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Međimurje (Čakovec)
Oriovac: Oriolik - Bedem (Ivankovo)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 20. kolo, 16,30 sati
Vukovar: Vuteks Sloga - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 18. kolo, 16,30 sati
Gornja Vrba: Omladinac - Budućnost (Rešetari)
Batrina: Batrina - Tomislav (Donji Andrijevci)
Brodsko Vinogorje: Graničar (Brodski Varoš) - Gundinci
Sibinj: Mladost - Zadrugar (Oprisavci)
Sikirevci: Sikirevci - Zvonimir (Donja Vrba)
Bukovlje: Slavonac - Amater (Slavonski Brod)
Cernik: Mladost - Slavonac (Nova Kapela)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 18,00: Brod - Đurđevac
Nedjelja, 8. travnja
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 20. kolo, 16,30 sati
Darda: Darda - Željezničar (Slavonski Brod)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 18. kolo, 16,30 sati
Bebrina: BONK - Graničar (Klakar)
Stari Slatinik: Svačić - Podvinje
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Svjetlost (Lužani)
Brodski Zdenci: Zdenac - Slavonac (Brodski Stupnik)
Tomica: Tomica - Slobodnica
Ruščica: Posavac - Sloga (Gromačnik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 18. kolo, 16,30 sati
Beravci: Raketa - Dilj (Klokočevik)
Prnjavor: Slavonija - Posavac (Kupina)
Staro Topolje: Omladinac - Graničar (Slavonski Šamac)
Stari Perkovci: Perkovci - Dubrava (Zadubravlje)
Jaruge: Sloga - Mladost (Donja Bebrina)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 18. kolo, 17,00 sati
Brđani: Mladost - Psunj Sokol (Okučani)
Dragalić: Dragalić - Posavac (Davor)
Gunjavci Drežnik: Slavonac - Graničar (Magić Mala)
Ljupina: Slaven - Dinamo (Godinjak)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavonija (Bodovaljci)
Laze: Graničar - Omladinac (Vrbova)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Krečar (Srednji Lipovac)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 17,00: Brod - Lipa (Pakrac)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -
vladoizvrbe02.04.2018. u 22:05
Obitelji Boban ne treba nikakva financijska pomoć.Gesta pažnje (minuta tišine ) je dovoljna.E sada poznavajući Ćarlija ne znam što bih rekao.
-
patakzlatko02.04.2018. u 19:09
Pa tko može sa sigurnošću reći da će novac sa malonogometne utakmice stvarno ići obitelji Boban.Poznato je da taj malonogometni klub sam vodi Čorluka.Nikada se ne zna koliko je ulaznica prodano.Čorluka sav novac uzima sebi.Nije tajna da su tog istog... Prikaži sve Ćorluku hvatali po trgovinama gdje krade parfeme,kožne jakne,brusilice sa gradilišta i slično.Dovoljno je u policiji provjeriti dosije Čorluka i svima će sve biti jasno.Pojedinci jednostavno nemaju granicu.
-