Srijeda, 3. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, zaostala utakmica 6. kola
Ždralovi, 16,00 sati: Mladost - Marsonia (Slavonski Brod)
Petak, 5. listopada
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga, 1. kolo
Zagreb, Dom sportova, dvorana 2, 19,00 sati: Futsal Dinamo - Brod 035 (Slavonski Brod)
Subota, 6. listopada
Boks
1. Hrvatska liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 14,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Oriovac: Oriolik - Bedem (Ivankovo)
Nova Gradiška: Sloga - Bjelovar
Belišće: Belišće - Marsonia (Slavonski Brod)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 7. kolo, 16,00 sati
Višnjevac: Višnjevac - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 7. kolo, 15,30 sati
Bukovlje: Slavonac - Slavonac (Nova Kapela)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 8. kolo, 15,30 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Graničar (Klakar)
Tomica: Tomica - Slobodnica
Lužani: SVjetlost - Mladost (Malino)
Brodski Zdenci: Zdenac - Slavonac (Brodski STupnik)
Bebrina: BONK - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Podvinje
18,00 sati Ruščica: Posavac - Slavonac (Slavonski Kobaš)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 7. kolo, 15,30 sati
Brodsko Vinogorje: Vinogorac - Omladinac (Ciglenik)
Stupniški Kuti: Graničar - Posavac (Kaniža)
Grižići: Vatrogasac - Graničar (Brodski Varoš)
Gromačnik: Sloga - Mladost 1977 (Banovci)
Šumeće: Šokadija - ASK (Gornji Andrijevci)
Stolni tenis
HEP Superliga, 2. kolo
Slavonski Brod, Dvorana OŠ Ivan Goran Kovačić, 17,00: Obrtnička Škola Brod - Donat (Zadar)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene, 2. kolo
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 17,00 sati: Brod - Multinorm (Cerna)
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški, 1. kolo
Staro Petrovo Selo: Slavija - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 7. listopada
Nogomet
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 7. kolo, 15,30 sati
Oprisavci: Zadrugar - Omladinac (Staro Topolje)
Donja Vrba: Zvonimir - Budućnost (Rešetari)
Donji Andrijevci: Tomislav - Amater (Slavonski Brod)
Sikirevci: Sikirevci - Mladost (Sibinj)
Batrina: Batrina - Omladinac (Gornja Vrba)
Vrbova: Omladinac - Svačić (Stari Slatinik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 8. kolo, 15,30 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Gardun (Garčin)
Zadubravlje: Dubrava - Mladost (Donja Bebrina)
Čajkovci: Mladost - Gundinci
Jaruge: Sloga - Graničar (Slavonski Šamac)
Beravci: Raketa - Sloga (Vrpolje)
Gornja Bebrina: Slavonac - Posavina (Velika Kopanica)
Klokočevik: Dilj - Slavonija (Prnjavor)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 7. kolo, 15,30 sati
Staro Petrovo Selo: Slavija - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Bodovaljci: Slavonija - Dinamo (Godinjak)
Cernik: Mladost - Mladost (Brđani)
Okučani: Psunj Sokol - Slaven (Ljupina)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Graničar (Laze)
Matković Mala: Graničar - Posavac (Davor)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 7. kolo, 15,30 sati
Bicko Selo: Mladost - Selna
Sapci: Sapci - Slaven (Ljupina)
Sredanci: Šokadija - Omladinac (Novi Grad)
Svilaj: Sava - Bratstvo (Vranovci)
Stružani: Sloga - Mladost (Divoševci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -