Srijeda, 31. listopada
Nogomet
Osmina finala Kupa Hrvatske
Slavonski Brod, Stadion uz Savu, 14,00 sati: Marsonia - Slaven Belupo (Koprivnica)
Petak, 2. studenog
Futsal
1. Hrvatska malonogometna liga
Dubrovnik: Square - Brod 035 (Slavonski Brod)
Subota, 3. studenog
Atletika
17. Utrka na jednu milju
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida, 11,00 sati
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 12. kolo, 14,00 sati
Nova Gradiška: Sloga - Slavonija (Požega)
Oriovac: Oriolik - Mladost (Ždralovi)
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 11. kolo, 14,00 sati
Mece: Radnički - Željezničar (Slavonski Brod)
1. Županijska nogometna liga Brodako-posavska, 11. kolo, 14,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Omladinac (Staro Topolje)
2. Županijska nogometna liga Brodako-posavska-centar, 12. kolo, 14,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Posavac (Ruščica)
2. Županijska nogometna liga Brodako-posavska-istok, 12. kolo, 14,00 sati
Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Čajkovci)
Jaruge: Sloga - Dubrava (Zadubravlje)
Beravci: Raketa - Gardun (Garčin)
Gornja Bebrina: Slavonac - Mladost (Donja Bebrina)
Klokočevik: Dilj - Gundinci
Prnjavor: Slavonija - Graničar (Slavonski Šamac)
Velika Kopanica: Posavina - Sloga (Vrpolje)
Stolni tenis
HEP Superliga
Dubrovnik: Libertas Marinkolor - Obrtnička škola Brod (Slavonski Brod)
Košarka
Prva ženska liga
Zagreb: Medvešćak - Brod na Savi (Slavonski Brod)
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Slatina: Slatina - Brod (Slavonski Brod)
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Virovitica: TVIN Virovitica - Brod (Slavonski Brod)
Nedjelja, 4. studenog
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 12. kolo, 14,00 sati
Čepin: Čepin - Marsonia (Slavonski Brod)
1. Županijska liga Brodsko-posavska, 11. kolo, 14,00 sati
Donji Andrijevci: Tomislav - Zvonimir (Donja Vrba)
Sikirevci: Sikirevci - Zadrugar (Oprisavci)
Batrina: Batrina - Budućnost (Rešetari)
Vrbova: Omladinac - Slavonac (Nova Kapela)
Stari Slatinik: Svačić - Amater (Slavonski Brod)
Gornja Vrba: Omladinac - Mladost (Sibinj)
2. Županijska nogometna liga Brodako-posavska - centar, 12. kolo, 14,00 sati
Lužani: Svjetlost - Tomica
Brodski Zdenci: Zdenac - Graničar (Klakar)
Bebrina: BONK - Slobodnica
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Podvinje: Podvinje - Mladost (Malino)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Slavonac (Brodski Stupnik)
2. Županijska nogometna liga Brodako-posavska-zapad, 11. kolo, 14,00 sati
Cernik: Mladost - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Okučani: Psunj Sokol - Slavonija (Bodovaljci)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Matković Mala: Graničar - Dinamo (Godinjak)
Davor: Posavac - Mladost (Brđani)
Laze: Graničar - Slaven (Ljupina)
3. Županijska nogometna liga Brodako-posavska-centar, 12. kolo, 14,00 sati
Seoce, 11,00 sati: Trenk - Posavac (Kaniža)
Grižići: Vatrogasac - Vinogorac (Brodsko Vinogorje)
Gromačnik: Sloga - Mladost (Jakačina Mala)
Šumeće: Šokadija - Omladinac (Ciglenik)
Zbjeg: Gaj - Graničar (Brodski Varoš)
Gornji Andrijevci: ASK - Mladost 1977 (Banovci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -