Srijeda, 26. listopada
Rukomet
Kup, 1. kolo - muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 19,00: Brod - Valpovka (Valpovo)
Petak, 28. listopada
Nogomet
1. Hrvatska malonogometna liga
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod, 20,00: Brod 035 - Solin
Košarka
Kadetska liga Slavonije i Baranje
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 20,00: Slavonski Brod 1946 - Đakovo
Subota, 29. listopada
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga - istok, 11. kolo, 15,00 sati
Slavonski Brod, Stadion uz Savu: Marsonia - Međimurje (Čakovec)
Oriovac: Oriolik - Belišće
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 11. kolo, 15,00 sati
Slavonski Brod, ŠRC Stanko Vlainić-Dida: Željezničar - Vuteks Sloga (Vukovar)
Našice: NAŠK - Graničar (Brodski Varoš)
Jurjevac: Zrinski - Sloga (Nova Gradiška)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 11. kolo, 15,00 sati
Sibinj: Mladost - Sikirevci
Podvinje: Podvinje - Gundinci
Cernik: Mladost - Zadrugar (Oprisavci)
Batrina: Batrina - Omladinac (Gornja Vrba)
Ruščica, 17,00 sati: Posavac - Slavonac (Nova Kapela)
Donji Andrijevci: Tomislav - Zvonimir (Donji Andrijevci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 9. kolo, 15,00 sati
Stružani: Sloga - Posavac (Kupina)
Svilaj: Sava - Mladost (Divoševci)
Selna: Selna - Šokadija (Sredanci)
Zadubravlje: Dubrava - Bratstvo (Vranovci)
Kuglanje
2. Hrvatska liga-istok, žene
Slavonski Brod, Kuglana Vijuš, 15,00: Obrtnik SB - Đakovo
Rukomet
2. Hrvatska rukometna liga-istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Brod: Brod - Nexe 2 (Našice)
2. Hrvatska rukometna liga-sjever, žene
Đurđevac: Đurđevac - Brod (Slavonski Brod)
Košarka
A1 Košarka liga žene
Šibenik: Šibenik - Brod na Savi (Slavonski Brod)
Odbojka
2. Odbojkaška liga-istok, muški
Slavonski Brod, Sportska dvorana Vijuš, 19,00: Marsonia - Zrinski (Nuštar)
Nedjelja, 30. listopada
Nogomet
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 11. kolo, 14,00 sati
Brodski Stupnik: Slavonac - Budainka Kolonija (Slavonski Brod)
Slavonski Brod: Amater - Mladost (Malino)
Slavonski Brod: MV Croatia 1976 - Tomica
Slavonski Kobaš: Slavonac - Slobodnica
Brodski Zdenci: Zdenac - Slavonac (Gornja Bebrina)
Klakar: Graničar - Sloga (Gromačnik)
Lužani: SVjetlost - Svačić (Stari Slatinik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-istok, 11. kolo, 14,00 sati
Novi Grad: Omladinac - Omladinac (Staro Topolje)
Bicko Selo: Mladost - Gardun (Garčin)
Prnjavor: Slavonija - Graničar (Slavonski Šamac)
Čajkovci: Mladost - Slaven (Trnjani)
Donja Bebrina: Mladost - Raketa (Beravci)
Sapci: Sapci - Sloga (Jaruge)
Klokočevik: Dilj - Perkovci (Stari Perkovci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-zapad, 11. kolo, 14,00 sati
Bodovaljci: Slavonija - Omladinac (Vrbova)
Brđani: Mladost - Posavac (Davor)
Srednji Lipovac: Krečar - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
Ljupina: Slaven - Sava (Mačkovac)
Rešetari: Budućnost - Graničar (Laze)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slavija (Staro Petrovo Selo)
Godinjak: Dinamo - Psunj Sokol (Okučani)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska-centar, 10. kolo, 14,00 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje - Graničar (Stupnički Kuti)
Šumeće: Šokadija - Mladost 1977 (Banovci)
Seoce: Trenk - Ciglenik
Ciglenik: Omladinac - Ask (Gornji Andrijevci)
Bebrina: BONK - Posavac (Kaniža)
Grižići: Vatrogasac - Mladost (Jakačina Mala)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -