Srijeda, 21. rujna
Nogomet
Kup ŽNS Brodsko posavske županije, 4. kolo, 16,30 sati
Podcrkavlje: Podcrkavlje – Graničar (Stupnički Kuti)
Bukovlje: Slavonac – Slobodnica
Gornja Vrba: Omladinac – Tomica
Donja Vrba: Zvonimir – Amater (Slavonski Brod)
Donji Andrijevci: Tomislav – Mladost (Čajkovci)
Sikirevci: Sikirevci – Zadrugar (Oprisavci)
Subota, 24. rujna
Nogomet
3. Hrvatska nogometna liga-istok, 6. kolo, 16,00 sati
Pleternica: Slavija - Marsonia
Varaždin: Varaždin - Oriolik
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 6.kolo, 16,00 sati
Bukovlje: Slavonac - Mladost (Cernik)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 6.kolo, 16,00 sati
Slavonski Brod: Budainka Kolonija - Zdenac (Brodski Zdenci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 6.kolo, 16,00 sati
Staro Topolje: Omladinac - Mladost (Bicko Selo)
Sapci: Sapci - Mladost (Čajkovci)
Klokočevik: Dilj - Slavonija (Prnjavor)
Stari Perkovci: Perkovci - Mladost (Bicko Selo)
Jaruge: Sloga - Omladinac (Novi Grad)
Beravci: Raketa - Gardun (Garčin)
Trnjani: Slaven - Graničar (Slavonski Šamac)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - zapad, 4.kolo, 16,00 sati
Adžamovci: Polet - Orljava (Dragovci)
Tisovac: Croatia - Soko 1970 (Orubica)
Magić Mala: Graničar - Dragalić
Nedjelja, 25. rujna
Nogomet
Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje, 6. kolo, 16,00 sati
Brodsko Vinogorje: Graničar (Brodski Varoš) - Graničar (Županja)
Tenja: Slavonac - Željezničar (Slavonski Brod)
Nova Gradiška: Sloga - Vuteks Sloga (Vukovar)
1. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska, 6.kolo, 16,00 sati
Sikirevci: Sikirevci - Posavac (Ruščica)
Donji Andrijevci: Tomislav - Batrina
Donja Vrba: Zvonimir - Mladost (Sibinj)
Nova Kapela: Slavonac - Gundinci
Gornja Vrba: Omladinac - Zadrugar (Oprisavci)
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 6.kolo, 16,00 sati
Klakar: Graničar - Slavonac (Slavonski Kobaš)
Lužani: Svjetlost - MV Croatia 1976 (Slavonski Brod)
Stari Slatinik:Svačić - Amater (Slavonski Brod)
Gromačnik: Sloga - Slavonac (Brodski Stupnik)
Gornja Bebrina: Slavonac - Mladost (Malino)
Slobodnica. Slobodnica - Tomica
2. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska zapad, 6.kolo, 16,00 sati
Vrbova: Omladinac - Budućnost (Rešetari)
Gornji Bogićevci: Sloboda - Slaven (Ljupina)
Godinjak: Dinamo - Krečar (Srednji Lipovac)
Okučani: Psunj Sokol - Mladost (Brđani)
Staro Petrovo Selo: Slavija - Slavonija (Bodovaljci)
Laze: Graničar - Posavac (Davor)
Mačkovac: Sava - Slavonac (Gunjavci Drežnik)
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - centar, 5.kolo, 16,00 sati
Ciglenik: Omladinac - Podcrkavlje
Bebrina: BONK - Trenk (Seoce)
Grižići: Vatrogasac - Šokadija (Šumeće)
Stari Slatinik, 10,00 sati: Mladost (Jakačina Mala) - Graničar (Stupnički Kuti)
Kaniža: Posavac - Mladost 1977 (Banovci)
Gornji Andrijevci: ASK - Ciglenik
3. Županijska nogometna liga Brodsko-posavska - istok, 4.kolo, 16,00 sati
Selna: Selna - Sloga (Stružani)
Zadubravlje:Dubrava - Sloga (Vrpolje)
Vranovci: Bratstvo - Posavac (Kupina)
Sredanci: Šokadija - Mladost (Divoševci)
- Najnoviji
- Najstariji
-
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama plusportal.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona. -